Pokój nadziei

Agnieszka "Hyży" Czerwińska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Pokój nadziei
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis
Ona – uwolniona z przedsionka piekła, zagubiona w dawnym świecie, wierna swojemu oprawcy.
On – nieludzki byt, barbarzyńca, ukrywający się za maską zbawcy świata.
Choć jej serce pękało i pragnęła powrotu do piekielnego świata, który nazywała swoim domem, zmuszona była wrócić do swojego życia. Jej celem stało się odkrycie sekretu, który przed nią skrywano.
Elizabeth, Camille oraz Blase zmusili Roxanne do ucieczki z podziemi, gdzie spędziła pięć lat.
Powrót księżniczki z rodu Bedlingtonów wzbudza ogromne zainteresowanie, szczególnie Theodore’a Galvina – detektywa szukającego Kolekcjonera ludzi, którym jest ukochany Roxanne.
Youtuberka powróci do dawnego życia, które okaże się tylko marną atrapą. Nie będzie mogła pogodzić z utratą ukochanego wampira i pomimo prób – nie wejdzie bez zaproszenia do przedsionka piekła.
Roxanne odkryje wreszcie tajemnicę związaną z numerem wypalonym na jej ciele, czyli 3450, oraz tę – którą skrywał wampir i ród Bedlingtonów.
Ukochany ją zdradzi, a jej wewnętrzy demon zmusi do czynów, których żałować będzie na zawsze.
Czy Roxanne ucieknie przed złem, które towarzyszyło jej od dnia narodzin?

Pokój nadziei to trzeci tom trylogii odrodzenia
Data wydania: 2022-01-01
ISBN: 978-83-962110-4-0, 9788396211040
Wydawnictwo: i-pisarz.pl
Kategoria: Fantastyka
Stron: 285
dodana przez: przyrodazksiazka

Autor

Agnieszka "Hyży" Czerwińska Agnieszka "Hyży" Czerwińska
Urodzona 15 marca 1995 roku w Polsce (Konin)
Po prostu ARTYSTA - tymi słowami można mnie określić... mam nadzieję, że nie zabrzmiało drętwo :) Nazywam się Agnieszka Czerwińska jestem pisarką, choć wolę używać słów, iż kreuje światy w papierowej rzeczywistości. Jestem również własnym wydawcą, r...

Pozostałe książki:

Salon Rozpusty Przygody Kota Psota Przedsionek Piekła Magiczny Słowik Przygody kota Psota - Psotna ferajna
Wszystkie książki Agnieszka "Hyży" Czerwińska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pokój nadziei? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@przyrodazksiazka
2022-11-04
10 /10
Przeczytane

No i oto demoniczna seria została zakończona:( Nie sądziłam, że będzie mi przykro z tego powodu. Bardzo się zaprzyjaźniłam z bohaterami, którzy byli wyjątkowi pod wieloma względami. Z daleka można było ich rozpoznać, choć to, co się kryło w ich głowach wiedzieli tylko oni. Mieli więcej sekretów niż ja włosów na głowie. Z niektórymi się z nami dzielili, lecz raczej z mniejszością. Całą scenerię poznajemy z perspektywy głównej bohaterki, oprócz końca. W najjaśniejszych snach nie przypuszczałam, że tak się książka zakończy. Mam nadzieję, że ta furtka pozostała otwarta z powodu późniejszej kontynuacji na którą bardzo liczę.
Nie da się ukryć, że to najbardziej żywa i wartka trylogia jaką znam. Jednak to w tym tomie działo się najwięcej. Bohaterowie nie byli tymi za których ich miałam. Mataczyli ile się dało, a my gładko w to wierzyliśmy. Szkoda tylko, że jeden z wątków nie został pociągnięty, ten, który domyśliłam się po pierwszej podpowiedzi. Poznałam tutaj wszystkie klany i cieszy mnie, że istnieją tylko w tej książce. To najbardziej krwawa pozycja do tej pory jaką przeczytałam. Miałam dużo ciarków i dreszczy, bo mordy były opisane z najwyższą brutalnością zachowując przy tym klasę i spokój na jaki przystało Duncana.
Książka pięknie wydana, początek każdego rozdziału jest opisem pojedynczego rodu z podkreśleniem ich majątku oraz powstania. Czytałam to jako zaklętą księgę, gdyż ten, kto poznał wszystkie rody i ich tajemnicę zwyczajnie został skazany na śmierć. Chyba ...

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Pokój nadziei. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl