Powierzchnia. W poszukiwaniu prawdziwej siebie

Katarzyna Targosz
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Powierzchnia. W poszukiwaniu prawdziwej siebie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Czterdziestoletnia Kinga znów wkracza na szlak cudów. Opuszcza Krościenko, w którym przed pięciu laty znalazła wiarę, nadzieję i miłość, by wraz z mężem ruszyć do Międzyzdrojów w upragnioną podróż poślubną. Choć czuje się szczęśliwa i spełniona, w jej sercu od jakiegoś czasu tkwi niezrozumiały niepokój. Czy rzeczywiście w jej życiu wszystko jest tak idealne, jak się na pierwszy rzut oka wydaje, i czy wymarzona wyprawa nad morze pomoże jej poznać prawdę? Powierzchnia to kontynuacja znakomicie przyjętego przez czytelników Szlaku Kingi. Do bohaterki poprzedniej książki dołączają dwie nowe postaci – dziewiętnastoletnia Skylar i znana pisarka Ksenia Liśkowiak. Obie kobiety, tak jak kiedyś Kinga, znajdują się w przełomowym momencie swojego życia. Jeszcze nie wiedzą, że aby odnaleźć szczęście, trzeba przyjąć łaskę wiary, zaufać nadziei i otworzyć się na prawdziwą miłość… Czy Kinga pomoże im odkryć to, co znajduje się pod skrywającą ich serca powierzchnią? Katarzyna Targosz jak zwykle zaskakuje i jak zwykle porywa czytelników w świat inny niż ten znany z popularnych seriali czy powieści dla kobiet – świat, w którym prawda, dobro i piękno zawsze zwyciężają i w którym każdy z nas chciałby się choć na chwilę znaleźć.
Data wydania: 2019-07-01
ISBN: 978-83-7482-960-1, 9788374829601
Wydawnictwo: eSPe
Seria: Opowieści z wiary
Stron: 472

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Co kryje nasza powierzchnia?

10.06.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kinga, Ksenia i Skylar, trzy kobiety, trzy różne historie, ich ścieżki, choć wydawałoby się tak bardzo od siebie odległe, w pewnym momencie krzyżują się, ubogacając życie każdej z nich. Pierwsza, czterdziestoletnia Kinga, od kilku lat wiedzie ustabilizowane życie, mając u boku kochającego męża i wspaniałą rodzinę. Jest bardzo zapracowana, chce w p... {} Recenzja książki Powierzchnia. W poszukiwaniu prawdziwej siebie

Moja opinia o książce

Opinie

@czytaniezprzyjemnoscia
2020-06-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“"... uzmysłowiła sobie, że nie można z kimś, nawet na chwilę, skrzyżować swojej ścieżki, a potem twierdzić, że ich szlaki nigdy się nie przecięły. Takie punkty przecięcia na zawsze zostają w c...”
{}× 1
#
“"... bolesne wspomnienia nie są zakotwiczone w miejscu na mapie, a w duszy. Dokądkolwiek pojedziesz, nie uciekniesz od tego, dopóki się z tym nie zmierzysz."”
{}× 1
#
“[...] nie można z kimś, nawet na chwilę, skrzyżować swojej ścieżki, a potem twierdzić, że ich szlaki nigdy się nie przecięły. Takie punkty przecięcia na zawsze zostają w człowieku, choćby nie ...”
{}
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl