Przypływ. Magazyn literacki

Aleksander Janowski
Przypływ. Magazyn literacki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

 
Książka -magazyn literacko -publicystyczny pod tytułem „Przypływ” to wydany zbiór prozy i poezji polskich autorów. Magazyn ten to polskojęzyczny tort twórczy, który każdemu daje coś innego. Znajdziemy tu poezję i prozę takich autorów jak: Marta Kisielewicz, Anna Kłosowska, Renezja, Jerzy Tabor oraz innych. Książka jest skierowana przede wszystkim do polskiej Polonii, która jest spragniona polskiego słowa daleko od ojczyzny, a redakcję magazynu zawdzięczamy Aleksandrowi Janowskiemu. Aleksander Janowski to pisarz ze znacznym dorobkiem dlatego myślę, że możemy na nim polegać, jeśli chodzi o wybór tekstów do tego magazynu. Nikt nie powinien być zawiedziony, zagłębiając się w treść tego magazynu literacko –publicystycznego. Dla każdego coś dobrego, czyli porywające wiersze Marty, bajka dla dorosłych w stylu Saint-Exupery, romans polsko-francuski, sztuka kryminalna ze złoczyńcami i glinami, wypad kanadyjski z narkotykami, echosonda poetyckiego serca Renezji, sensacje rodem z walizki szefa KGB. Na prawdę wybór jest wielki i różnorodny. Zatem życzę wszystkim zainteresowanym miłej lektury z wieloma pozytywnymi uczuciami, które pojawią się niechybnie.

http://www.psychoskok.pl/produkt/przyplyw-magazyn-literacki-nr-001-2019/
Data wydania: 2019-09-10
ISBN: 978-83-8119-568-3, 9788381195683
Wydawnictwo: Psychoskok
dodana przez: marcin7240

Autor

Aleksander Janowski Aleksander Janowski Aleksander Janowski - określający siebie jako ałtor i pisacz - pracował w kopalni na Dolnym Śląsku, był nauczycielem w Jeleniej Górze, tłumaczem, redaktorem i doradcą finansowym. Wielokrotnie uczestniczył w sesji Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Nar...

Pozostałe książki:

Satelita Podwójna przynęta Krzyż Południa Pieprz w oczach czyli podśmiewajki Przypływ. Magazyn literacki, nr 002/2020
Wszystkie książki Aleksander Janowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Przypływ. Magazyn literacki? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przypływ. Magazyn literacki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl