Rektorski czek. Romans kryminalny

Joanna Jodełka
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Rektorski czek. Romans kryminalny
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Niezwykły indeks sprzed stu lat, wspomnienia służącego jego Magnificencji Rektora, wycinki z kronik kryminalnych – to wszystko trafia w ręce Karoliny Rosady nieśmiałej pracownicy archiwum uniwersyteckiego w Poznaniu. Niespodziewanie te stare dokumenty wciągają ją w sam środek fałszerskiej afery, gdzie stawką staje się nie tylko kamienica przy ulicy Mickiewicza, ale i jej własne życie. Rektorski czek to kryminał, w którego tle toczy się niezwykła opowieść o młodzieńczej miłości, wielkich pieniądzach, wyjątkowych ludziach. I czasach, w których spełniały się marzenia. To historia ambitnych studentek, bohaterskich pilotów i nieprawdopodobnych filantropów, którzy w pół roku potrafili stworzyć Uniwersytet.  
Data wydania: 2019-04-24
ISBN: 978-83-280-6419-5, 9788328064195
Wydawnictwo: W.A.B.
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 416
dodana przez: Mirko

Autor

Joanna Jodełka Joanna Jodełka
Urodzona 2 października 1973 roku w Polsce (Siedlce)
Polska pisarka i przedsiębiorca. Ukończyła studia na Wydziale Historii Sztuki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i związała się z tym miastem. Prowadziła hotel, restaurację i sklep z kosmetykami. Była twarzą reklamową jednego z poznański...

Pozostałe książki:

Zabójcze święta Córka nieboszczyka Kamyk 2 miliony za Grunwald Rewers Grzechotka Kryminalistka Pamiętnik karła Polichromia Wariatka Zbrodnia w operze Ars Dragonia Kulminacje Zatrute pióra. Antologia kryminału Żony Gniewu Rektorski czek. Romans kryminalny Zabójstwo w kraju. Thai crime Na ratunek aniołom, diabłom, świętym i grzesznikom. Przewodnik po kościołach, pałacach i ciekawostkach Wielkopolski.
Wszystkie książki Joanna Jodełka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rektorski czek. Romans kryminalny nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Betsy59
2019-11-03
Przeczytane E-book 2019

Książka napisana na 100- lecie powstania Uniwersytetu Poznańskiego. I chwała jej za to. I to wszystko pozytywnego, co mogę o tej pozycji napisać. Bowiem sama fabuła jest naiwna, wątki pogmatwane i nie do końca logicznie powiązane, bohaterowie płascy i denerwujący, zakończenie dopisane jakby na chybcika i nie wyjaśnia wszystkiego. Kolejne rozczarowanie jeżeli chodzi o komedię kryminalną.

× 4 | link |
@bea-ta
@bea-ta
2022-04-28
5 /10
Przeczytane przeczytane 2022

Cytaty z książki

O nie! Książka Rektorski czek. Romans kryminalny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl