Rozdarte serce

Lena M. Bielska
7.6 /10
Ocena 7.6 na 10 możliwych
Na podstawie 22 ocen kanapowiczów
Rozdarte serce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.6 /10
Ocena 7.6 na 10 możliwych
Na podstawie 22 ocen kanapowiczów

Opis

Pięć rodzin mafijnych i prawo, którego nie wolno łamać!
Pierwszy tom słynnej serii „Bellomo”!
Eve poznaje Vita przypadkiem – wpada na niego, przy okazji oblewając się kawą. Nie ma pojęcia, że ten mężczyzna nie jest tylko przystojnym nieznajomym, z którym mogłaby umówić się na randkę. Nic, co dotyczy Vita, nie jest zwyczajne.
Eve jest dla Vita powiewem świeżego powietrza. Nie wie, jaki z niego człowiek, i nie pochodzi z brutalnego świata będącego jego codziennością. Być może to najbardziej go w niej pociąga.
Vito Bellomo z pozoru jest tylko znanym, nowojorskim biznesmenem, właścicielem kilku klubów i firm. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że sprawuje władzę nad największą organizacją przestępczą w Nowym Jorku. Wkrótce mężczyzna wciągnie Eve w krwawą rozgrywkę, w której więcej niż jedno serce zostanie rozdarte.


Data wydania: 2021-01-13
ISBN: 978-83-8178-453-5, 9788381784535
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Bellomo, tom 1
Kategoria: Romans
Stron: 343
dodana przez: beattee007

Autor

Lena M. Bielska Lena M. Bielska to polska pisarka, autorka powieści z gatunku romansu mafijnego. Bielska jest twórczynią serii książek „Bellomo” wydanych nakładem Wydawnictwa NieZwykłe, a także innego cyklu, „Nieuchwytni”, tworzone wraz z Sandrą Biel. Prywatnie Len...

Pozostałe książki:

Podstępne Serce Nietykalne serce Zdradzone serce Złap mnie Wierne serca
Wszystkie książki Lena M. Bielska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Rozdarte serce"

27.03.2021

„Rozum i tak przegrałby walkę z sercem.” Eve i Vito poznali się przez zupełny przypadek. Ta wpadła na niego i oblała kawą, w ramach przeprosin zgadza się przyjąć zaproszenie na kolejną. Ich znajomość dość szybko nabiera rumieńców. Ona nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest ten pewny siebie, emanujący siłą i władzą facet. Vito zaś, jest coraz ... Recenzja książki Rozdarte serce

Czytało się niby lekko, ale jakby ciężko

16.03.2021

Przypadkowe spotkanie i wypadek z kawą to początek znajomości Eve i Vito. Mężczyzna tylko z pozoru jest zwyczajnym, bogatym biznesmenem i właścicielem wielu nieruchomości. Będąc głową największej przestępczej organizacji w mieście, twardą ręką rządzi i egzekwuje prawo. Obecność Eve to dla niego powiew świeżości, chociaż również ona ma tajemnice, k... Recenzja książki Rozdarte serce

Rozdarte serce

26.01.2021

Eve i Vito poznali się w galerii przez czysty przypadek, a raczej nieuważanie kobiety, przez co wpadła na niego i wylała kawę, którą trzymał w dłoni. Chwila rozmowy, spojrzenie w oczy mężczyzny, o którym później nie mogła zapomnieć, wspólna kawa. Eve nie myślała, że to początek czegoś większego, że jeszcze kiedykolwiek się spotkają. Tak naprawdę n... Recenzja książki Rozdarte serce

Świetny debiut!

15.01.2021

📍▶ Recenzja Patronacka ◀📍 ▶" Pragnąłem zadbać o Eve, a później pozwolić jej odejść. Nawet jeśli oznaczało to, że musiałbym pogodzić się z jej nieodwzajemnionym uczuciem i pustką w sercu, która z każdą chwilą coraz bardziej się powiększała."◀ "Rozdarte serce " to jeden z debiutów, na który bardzo czekałam. Czy miałam obawy względem treści ? Owsz... Recenzja książki Rozdarte serce

Moja opinia o książce

Opinie

@Logana
2021-08-05
2 /10
Przeczytane

Kolejny romans mafijny, a jakże inny... taki stylistycznie poprawny, ale do połowy nudny. Vito jest donem największej mafijnej rodziny wNowym Jorku, odłamu Cosa Nostry.
Eve była w przeszłości psychologiem, ale jest po prostu głupiutka. Nawet nie zorientowała się, że ma do czynienia z mafiosem mimo, że przez 2 lata ukrywała się właśnie przed nim i była objęta programem ochrony świadków.
Fabuła nie zaskoczyła. Bardzo przewidywalna, gdyż wszystko było już wykorzystane w książkach innych autorów. Wyjątkiem jest postać Vito, który nie jest stereotypowym, wypranym z emocji mafiosem, a miłym, szarmanckim dżentelmenem.
Ogólnie książkę szybko się czyta, ale chyba równie szybko zapomina.

× 10 | link |
@beattee007
2021-01-14
10 /10
Przeczytane

"Rozdarte serce"

Romans mafijny, czyli coś co lubię najbardziej 😈 Jednak ta mafia rządzi się swoimi prawami i kodeksem mafijnym Pięciu Rodzin, które są odłamami włoskiej Cosa Nostry. Jedna z ich największych wartości jest szacunek do kobiet, bo jak to mówią "Mafiozo bez kobiety, jest jak żołnierz bez karabinu." To właśnie wyróżnia tę książkę bo Vito jako capo nie narzuca nikomu wybranki serca, sam też szuka kobiety która pokocha. Poznaje Eve zupełnie przypadkowo, lecz nie wie, że ona ma tajemnice która mocno zmieni jego życie. Nikt z nich się nie spodziewał, że los postawi ich na swojej drodze a Eve będzie ta kobieta której on szuka, chcą wypełnić obietnice złożona przez ojca innemu capo z ich familli. Historia jest tak zaskakująca, że chcąc odkryć wszystkie elementy układanki, strony same znikają, podsycajac apetet i zainteresowanie. Jak zaskakujące jest życie ukazane w książce, gdzie poznaje się na ogół dwoje obcych ludzi a łączy ich więcej niż sami mogą to sobie wyobrazić. W książce nie brakuje również drastycznych scen, które wprowadzają nas w klimat mafijnych potyczek. Każdy szczegół jest dopracowany, mamy dobrze opisane reguły jakie panują w rodzinie mafijnej, przez co poznajemy ich wartości, a kto je łamie skazuje siebie na śmierć, nie ma taryfy ulgowej. Mafia jest bezwzględna a ten co nie przestrzega reguł, spotyka kara.
Historia Eve i Vito jest z góry skazana na porażkę, przez tajemnice jak i obietnice. Lecz miłość przezwycięży największe zło! Daje ...

× 1 | link |
@ksiazkowa.gladys
2021-03-26
9 /10
Przeczytane

Ten romans to jedna z lepszych książek jakie czytałam! Zapowiada się naprawdę bardzo dobra seria! Co mi się najbardziej tutaj podobało? Bohaterowie. Bohaterowie, którzy nie są wulgarni, bez uczuć i nijacy. Bardzo się cieszę, że w tej książce nie został powielony wątek typowego bad boy'a, bo proszę Was ile już można takich książek czytać?

Eve i Vito. Jak ja polubiłam tę dwójkę, a zwłaszcza Vita, który nie jest niegrzecznym i nieokrzesanym złym chłopcem, tylko prawdziwym mężczyzną. Jedni powiedzą, że Vito jest nijaki - bo przecież jak jest szefem mafii to musi od razu być zły na cały świat i nie mieć szacunku do kobiet, traktować je jak rzecz. W tej książce tego nie dostaniecie. Dostaniecie tutaj coś o wiele bardziej wartościowego.

Drogi Eve i Vita spotykają się w galerii handlowej, kiedy to Eve przypadkiem wylewa kawę na mężczyznę. Nieoczekiwane spotkanie przerodzi się w coś więcej. Jednak droga do tego uczucia nie będzie łatwa. Eve skrywa pewną tajemnicę, która jak się później okazuje ma wiele wspólnego z Vitem.

"Rozdarte serce" to udany debiut. Z niecierpliwością czekam na kolejne dzieła Pani Leny.

× 1 | link |
@lukaszgrudzinski21
2021-02-13
8 /10

Pięć rodzin mafijnych i prawo, którego nie wolno łamać ‼‼‼‼

Eve poznaje Vita przypadkiem- I żadne z nich nie wie ile ta znajomość będzie ich kosztować.
Tajemnice ktore od początku każde skrywa wychodzą powoli na jaw i pomimo że na początku mamy różowo i fantastycznie autorka nie zapomina dac nam dużo emocji .
Najważniejsze że mafia została zachowana odpowiednio nie czułam tu tego tematu za dużo ani za mało było idealnie . A momentami wręcz brutalnie i można tu spodziewać się czegoś nowego, niepowtarzalnego .
W bohaterach można się zakochać.
Mają swój charakter którego nie tracą z rozdziału na rozdział. Czytało mi się książkę z zaciekawieniem i nie chciałam jej kończyć. Pomimo że był to debiut w żadnym stopniu tego nie odczulam .

× 1 | link |
@mamazonakobieta
2021-01-26
8 /10
Przeczytane

„Rozdarte serce” to debiut autorki i pierwszy tom z serii. Osobiście uważam, że dość udany debiut, a kolejne tomy z serii na pewno przeczytam. Jest to książka, która ma wady i zalety, jednak według mnie zalety zdecydowanie przewyższają. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu, a na razie ten z przyjemnością polecam.

× 1 | link |
SA
2021-01-12
10 /10
Przeczytane przeczytane

Książkę Leny M. Bielskiej przeczytałam dosłownie na raz. Jest to wciągająca historia o Evie i Vito , fascynacja i pożądanie między nimi jest już od pierwszego spotkania, czytając ta książkę ma się ten dreszczyk ekscytacji co będzie dalej, z niecierpliwością czekam na kolejne części tej serii.

× 1 | link |
@zaczytana.victoria
2022-02-09
6 /10

Czy Eve wybierze zdrowy rozsądek i zasady, które od dziecka wpajali jej rodzice, a może pójdzie za głosem serca?

Vito i Eve wpadli na siebie w centrum handlowym, kobieta przypadkiem wylała na niego kawę i od tamtej pory jej myśli często wracały do tego tajemniczego mężczyzny.

Vito od początku pokazywał się z dobrej strony, był szarmancki, miły i okazywał jej szacunek. Nie narzucał się bohaterce, brzydził się kłamstwem, ale mimo to jednak okłamywał ją co do swojej pracy, bał się, że po usłyszeniu prawdy ucieknie od niego. Kobieta od początku wpadła mu w oko, mimo dwóch przypadkowych spotkań bohaterów nadał jej przydomek nietykalnej w jego krwawym świecie. Gdy Eve zachorowała zignorował jej prośby i nie odszedł, wręcz przeciwnie wyręczał ją we wszystkim, był słodki kiedy tak bardzo się o nią bał mimo zwykłego przeziębienia. Nie naciskał na nią, nie próbował się z nią na siłę spotykać i starannie dobierał wszystkie słowa, bojąc się, że może ją przez przypadek urazić.

Eve przez swoją przeszłość nie chciała otworzyć się przed mężczyzną, próbowała hamować wszystkie swoje myśli o nim
Denerwowały mnie jej ciągłe zmiany zdania i lekceważące podejście do przyjaciół czym raniła wszystkich dookoła. Była lekką hipokrytką co bardzo było widać na końcu książki, sama nie wiedziała czego chce, co chwilę zmieniała zdanie i raniła tym Vita. Miała problemy z zaufaniem i pokładała w bohatera mało wiary, wolała słuchać tłumacz...

| link |
@martinez.lilianna.0202
2022-04-22
7 /10
Przeczytane
@kkupczyk6
2022-02-12
10 /10
Przeczytane
PA
2022-01-24
8 /10
Przeczytane
KA
2021-12-29
10 /10
Przeczytane
@Kawoszka
2021-11-03
8 /10
Przeczytane
@tatiaszaaleksiej
2021-03-27
7 /10
Przeczytane
@kobiecakawiarnia
2021-03-16
5 /10
Przeczytane
HA
2021-03-02
9 /10
Przeczytane KSIĘGOZBIÓR WŁASNY Lena M. Bielska Bellomo
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozdarte serce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Podstępne Serce
Podstępne Serce
Lena M. Bielska
8.7/10
Pięć rodzin mafijnych i prawo, którego nie wolno łamać! Drugi tom słynnej serii „Bellomo”! Salvator...
Nietykalne serce
Nietykalne serce
Lena M. Bielska
8.7/10
Pięć rodzin mafijnych i prawo, którego nie wolno łamać! Silvio Bellomo wyjeżdża w interesach do ...
Zdradzone serce
Zdradzone serce
Lena M. Bielska
8.7/10
Pięć rodzin mafijnych i prawo, którego nie wolno łamać! Czwarty tom słynnej serii „Bellomo”! Dwud...
Wierne serca
Wierne serca
Lena M. Bielska
9/10
Piąty, finałowy tom serii „Bellomo”, w którym niektóre serca zostaną złamane… Tym razem poznacie da...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl