Uratuj mnie

Sandra Biel, Lena M. Bielska
8.6 /10
Ocena 8.6 na 10 możliwych
Na podstawie 12 ocen kanapowiczów
Uratuj mnie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.6 /10
Ocena 8.6 na 10 możliwych
Na podstawie 12 ocen kanapowiczów

Opis

Kontynuacja historii Valeriyi i Timofeya z Kochaj mnie.

Timofey cudem odzyskuje Lerę. Kobieta po tragicznych przeżyciach jest przerażona i wycofana. Ponadto nie potrafi sobie poradzić z traumą oraz krzywdą, jakie ją spotkały. Mężczyzna stara się otoczyć Lerę jak najlepszą opieką, stawiając sprawy Bratwy na drugim miejscu, co może go kosztować znacznie więcej niż tylko utratę pieniędzy.

Sytuacja wokół interesów staje się coraz bardziej napięta. Aby temu zaradzić, Timofey chce nawiązać współpracę z Denisem – przedsiębiorcą, dzięki któremu organizacja zdobędzie szansę zwiększenia zysków. Jednak w trakcie negocjacji okazuje się, że Denis stawia warunki i żąda niemożliwego – rozmowy z Lerą.

Nad Valeriyą i Timofeyem gromadzą się ciemne chmury. Z trudem odbudowane zaufanie oraz spokój mogą w każdej chwili runąć jak domek z kart.
Data wydania: 2022-08-31
ISBN: 978-83-8178-999-8, 9788381789998
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: Nieuchwytni, tom 4
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 277

Autor

Pozostałe książki:

Jesteś moją zgubą Złap mnie Kochaj mnie Odzyskaj mnie Bądź grzeczna
Wszystkie książki Sandra Biel

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Uratuj mnie"

14.10.2022

„Byłam pusta, wybrakowana i jednocześnie pełna najgorszych emocji. Czułam się więźniem własnego ciała.” Timofey odzyskuje Lerę. Czy jednak na pewno? Lera przeszła bardzo wiele, jest przerażona, wycofana, nie radzi sobie z niczym. Nie potrafi uporać się z bólem, strachem, niepewnością. Tima wykazuje w stosunku do niej ogromne pokłady cierpliwości,... Recenzja książki Uratuj mnie

Nieuchwytni #4. Uratuj mnie

14.10.2022

Mój stos hańby jest obecnie imponujący, choć było już gorzej. Ale gdybym szła wg terminów jak do tej pory, ta książka jeszcze trochę by poczekała. Jednak nie mogłam już wytrzymać. Po mocnym zakończeniu 2 tomu serii Nieuchwytni oraz po szczątkowych ale dających nadzieję, informacjach z części 3, strasznie mnie ciekawiło czego doświadczyła Lera ... Recenzja książki Uratuj mnie

świetna

18.09.2022

Lera przeszła koszmar i tak naprawdę nie potrafi sobie poradzić z tym, co ją spotkało. Po mimo że widzi, jak Tim się stara, nie potrafi ponownie mu zaufać, ponownie się otworzyć. Wie, że już nie jest tą samą kobietą, która została jego żoną, jednak nie widzi szansy, aby coś z tym zrobić. Odzyskanie Lery było dla niego najważniejsze, jednak teraz, ... Recenzja książki Uratuj mnie

Świetna książka!

9.09.2022

Timofey cudem odzyskuje Lerę. Kobieta po tragicznych przeżyciach jest przerażona i wycofana. Ponadto nie potrafi sobie poradzić z traumą oraz krzywdą, jakie ją spotkały. Mężczyzna stara się otoczyć Lerę jak najlepszą opieką, stawiając sprawy Bratwy na drugim miejscu, co może go kosztować znacznie więcej niż tylko utratę pieniędzy. Sytuacja wokół i... Recenzja książki Uratuj mnie

Moja opinia o książce

Opinie

@bookaholic.in.me
2022-09-18
8 /10

Zawiedzione zaufanie zawsze trudno odzyskać, lecz jest jeszcze ciężej jeśli sytuacji dotyczy osoby, którą obdarza się uczuciami. Nie jest to jednak niemożliwe, wszyscy w końcu popełniamy błędy. Z pewnością jednak odbudowa tej podstawowej więzi wymaga czasu i ogromu zaangażowania. I choć finalny wynik zdecydowanie jest wart poświęceń, to ludzie przecież często odrzucają sprawy wymagające walki, nie chcąc angażować swoich sił i czasu.
Tima i Lera nie mają przed sobą łatwego zadania. Nie da się wrócić do tego co było, biorąc pod uwagę wszystkie wydarzenia, które miały miejsce. Krzywdy jakich doznała kobieta pozostawiły na niej trwały ślad, ale one także odbiły się na jej mężu. Nie ma mowy o jakiejkolwiek bliskości, gdy tak wiele spraw nawiedza ich oboje w najgorszych koszmarach. A tajemnice z przeszłości i wrogowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
"Uratuj mnie" to świetne zakończenie historii o miłości, która nie miała prawa się narodzić. W końcu przynależność do Bratvy sprawia, że jakiekolwiek ciepłe uczucia nie mają racji bytu. Żoną powinna być jedynie usłużną ozdobą i dawczynią potomków, a nie słabością. Tima nie ma łatwego zadania, lecz obserwując jego poczynania mamy pełen obraz zmian, jakie w nim zaszły. Nie da się nie czuć podziwu wobec tej postaci, jego podejścia do Lery, delikatniejszej strony zarezerowanej jedynie dla żony i ogromu miłości, którą nosi w sercu. I choć książka ma na celi ukazanie przede wszystkim rozwoju relacji głównych...

| link |
@vive.les.livres.recenzje
2022-10-15
10 /10

🎀Premierowa Recenzja Patronacka🎀
Ten kto zna pióro Leny i Sandry to wie, że lubią dramę. Gdyby nie drama to by nie były sobą. Kochaj mnie zostawiło nas w kompletnym zawieszeniu. Tima rzucił hasło rozwód, a Lera mimo wszystko z bólem serca odeszła. Kompletnie nie byłam przygotowana na to, co się stanie w Uratuj mnie.
Mężczyzna, gdy zrozumiał swój błąd to niestety było za późno, ale udało mu się znaleźć Lerę w innym kraju. Znalazł, ale to nie była już ta sama kobieta. Zdał sobie sprawę, że postawił mafię ponad kobietę o jeden raz za dużo.
“– Pamiętasz, jak ci kiedyś mówiłem, że nigdy nie będziesz na pierwszym miejscu?
Przytaknęłam głową. Pamiętałam. To bolało.
– Jesteś ponad wszystkim, Lero – stwierdził z pewnością w głosie. – Jesteś ponad
wszystkimi. Jesteś najważniejsza. Zawsze byłaś, ale dotarło to do mnie zdecydowanie za
Późno."
Jednak młoda kobieta była złamana, skrzywdzona. To co przeszła była straszne. Nikt nie miał pewności czy uda jej z tego wyjść. Jak trwała będzie trauma? Mężczyzna pragnie żonie pomóc do tego dochodzi ciąża, i to dzięki niej Lera jeszcze może funkcjonować.
Uratuj mnie nie jest słodko pierdząco tęczową historią. Autorki poruszają tutaj naprawdę ważne tematy i w pełni się na nich skupiają. I to dosłownie wszystko jest według mnie opisane tak jak należy, każde emocje, reakcje, odpowiedzi. Stosunek do sytuacji. Każde zawahanie Lery czy Timy. Mężczyzna ponownie stara się o swoją miłość by mu wybaczyła, jak najbardz...

| link |
@basiaa22.86
2022-09-05
10 /10
Przeczytane

Kontynuacja historii Valeriyi i Timofeya z „Kochaj mnie”♥️

📖Lera wraca do Timofeya po porwaniu,które odcisnęło na niej piętno.Zaznała ze strony oprawcy krzywdy fizycznej i psychicznej.Staje się osoba wycofaną bojąca się dotyku.
Timofey dla dobra żony stawia ją na pierwszym miejscu.Zrobi wszystko,aby ponownie mu zaufała.Przez to zaniedbuje sprawy Bratwy czego wynikiem są nadchodzące kłopoty.
Nadchodząca ich wspólna przeszłość wystawiona zostanie na probę.Czy uda im się pokonać przeciwności losu i wrogów?

❤️‍🩹Znakomita kontynuacja bohaterów,która nie jest sielankowa ani przewidywalna.
Poznajemy zachowanie osoby,która została skrzywdzona.Nie potrafiąca odnaleźć siebie po zaznanej krzywdzie.Demony czyhają nawiedzając w snach.Było to zarówno przerażajace jak i pouczające.Możemy dowiedzieć się jak postępować z osobami,które zostały skrzywdzone wbrew swojej woli.
👉Bardzo podobała mi się troska Tima,który pokazał inne-lepsze oblicze kosztem wszystkich obowiązków.Potrafił wreszcie pokazać co jest dla niego najważniejsze.Duża cierpliwość jest widoczna na każdym kroku.

Nie zabrakło świata mafijnego,który jest bezwzględny.Nikt nie liczy się z krzywdą innych a tylko czeka,aby wrogowi podwinęła się noga….

Dodanie do historii zaskakujących informacji z życia Lery było świetne.Wzbogaciło to fabułę i podkręciło akcję dodając niezaplanowanych zdarzeń.

Autorki stworzyły fantastyczną powieść,która przeczytałam odrazu,ponieważ nie ...

| link |
@lukaszgrudzinski21
2022-09-26
8 /10

Po ciężkich wydarzeniach z 2 tomu Timofey odnajduje Lerę. Ale to, co ją spotkało, spowodowało, że odtrąca bohatera i zamyka się w sobie. Już nie jest tą samą kobietą co poprzednio. Teraz odczuwa lęk, strach i koszmary. Timofey pragnie zdobyć ponowne zaufanie kobiety oraz pokazać, że naprawdę ją kocha i teraz zapewnić jej jak najlepsze bezpieczeństwo. Ale przez to, że mężczyzna na pierwszym miejscu postawi kobietę, a nie bratwę pojawią się problemy.

W tym tomie mamy zdecydowanie więcej miłości, czułości i opieki. Bohater dla swojej kobiety jest w stanie zrobić wszystko. Przy tym bardzo zmiękł. Mafii mamy tu mało, ale pojawia się ona i jej problemy. Mamy opisane odczucia bohaterki po jej ciężkich chwilach jak gwałt i wszystko jest świetnie z wyczuciem napisane. Czułam emocje w sobie i cierpienie bohaterki. Ale były momenty niestety, co pojawiło się znudzenie za dużo słodyczy jak dla mnie. Ale przypominając sobie, tom 2 jak bardzo bohaterów pokochałam, kibicowałam im również w tym tomie, by ta miłość przetrwała. Książka czyta się błyskawicznie, wiele dialogów, perspektywa dwójki bohaterów plus duży druk. Oczywiście nie obeszło się od niespodziewanych wydarzeń i szoku. Dziewczyny kolejny raz mnie zadowoliły i sprawiły, że traci się rozum dla takiego bohatera.

| link |
@mamazonakobieta
2022-09-18
10 /10
Przeczytane


„Uratuj mnie” to książka, która mnie zachwyciła. Z wielką przyjemnością polecam całą serię.

| link |
@kkupczyk6
2022-11-26
10 /10
Przeczytane
@marta.boniecka
2022-10-14
8 /10
Przeczytane
@tatiaszaaleksiej
2022-10-14
8 /10
Przeczytane
NI
2022-09-25
7 /10
Przeczytane Moje książki 😊
@historie_budzace_namietno
2022-09-21
10 /10
Przeczytane Egzemplarz recenzencki 2022
@paulinkusia1991
2022-09-09
8 /10
Przeczytane
RY
2022-08-31
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Uratuj mnie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Złap mnie
Złap mnie
Sandra Biel, Lena M. Bielska
8.2/10
Hakerka, która szuka sprawiedliwości. Podkomisarz CBŚ, który chce ją dorwać. Dwudziestodwuletnia I...
Kochaj mnie
Kochaj mnie
Lena M. Bielska, Sandra Biel
8.1/10
Córka mafiosa sprzedana za dług. Szef Bratwy, który chce zrobić z niej idealną żonę. Pewnego dnia ...
Odzyskaj mnie
Odzyskaj mnie
Lena M. Bielska, Sandra Biel
8.4/10
Kontynuacja historii Igi i Piotra ze Złap mnie. Hakerka, która zakochała się w policjancie. P...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl