Rozkosze grzechu

Meghan March
7.9 /10
Ocena 7.9 na 10 możliwych
Na podstawie 18 ocen kanapowiczów
Rozkosze grzechu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.9 /10
Ocena 7.9 na 10 możliwych
Na podstawie 18 ocen kanapowiczów

Opis

 Ricky Rango, gwiazda popkultury i obiekt westchnień tysięcy młodych kobiet, był tym trzecim. I chociaż zginął tragicznie dawno temu, jego śmierć niczego nie zakończyła. Nie przyniosła też prawdy ani uwolnienia dwojgu młodym ludziom. Whitney i Lincoln nie mogli po prostu cieszyć się sobą. Ich miłość od początku była występkiem przeciwko świętej waśni dwóch klanów, Riscoffów i Gable’ów, i nic na świecie nie mogło tego grzechu odkupić. A przecież rodzinna nienawiść nie była jedyną przeszkodą na ich drodze do szczęścia.
Bo nienawiści i szaleństw było więcej. Nie zginęły z Rickym, nie zatraciły się w przeszłości. Przeciwnie — sięgnęły po kolejne ofiary. Tajemnicze śmierci zdawały się z upiorną konsekwencją towarzyszyć Whitney i jej ukochanemu — przysparzały im lęku i cierpień. Czyżby lata bólu i upokorzeń nie były wystarczającą pokutą za grzech popełniony z miłości? Czy uczucie dwojga nieszczęsnych kochanków miało choćby cień szansy na przetrwanie?
Oto zakończenie dramatycznej historii Whitney i Lincolna. Wiele pytań jednak pozostało bez odpowiedzi. Ile determinacji i odwagi trzeba, aby przeciwstawić się upiornemu fatum i wbrew wszystkiemu walczyć o swoje szczęście? Mimo że oba klany poniosły ofiarę, wciąż lała się krew, a mordercza walka o władzę i wpływy nie ustawała. Czy w świecie nieczystej gry i wielkich majątków jest w ogóle miejsce dla prawdziwego uczucia?
Grzechy, kłamstwa i wszechogarniająca śmierć. Wszystko w imię miłości! 

Tytuł oryginalny: Reveling in Sin
Data wydania: 2020
ISBN: 978-83-283-6226-0, 9788328362260
Wydawnictwo: Editio
Cykl: Bogactwo i grzech, tom 3
Seria: Editio Red
Stron: 256
dodana przez: Justyna_K

Autor

Meghan March Meghan March Meghan March - pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Obecnie jest poważną prawniczką, jednak jej światem są wciąż pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. Pisarka w wolnyc...

Pozostałe książki:

Szczęście diabła Pakt z diabłem Bogaty i grzeszny Jej wina i grzech Upadek legendy
Wszystkie książki Meghan March

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Meghan zostaje jedną z moich ulubionych autorek!

21.09.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Tak bardzo czekałam! Tak ogromnie czekałam na to co przygotowała dla nas Autorka i nawet nie wiecie jak mocno moje serce pękło kiedy zakończyłam czytać całą serię! Może to głupota, ale chwilami czytając o naszych bohaterach uśmiechałam się sama do siebie, uważając, że mam taką połówkę pomarańczy, dla której walczyłabym o wszystko jak lwica (i w dr... {} Recenzja książki Rozkosze grzechu

⭐RECENZJA⭐

29.09.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

⭐RECENZJA⭐ "Nie mogę przepraszać za to, że Cię kocham" Whitney i Lincoln postanawiają zrobić coś dla siebie i wyjechać. Jednak zdarza się coś, co zmusza ich do nagłych zmian i rezygnacji z planów. Czy mimo przeciwności losu ta dwójka zazna w końcu szczęścia? Czy jednak komuś uda zniszczyć się to, o co tak długo walczyli? ♥️ Trzeci tom trylogii "... {} Recenzja książki Rozkosze grzechu

@szpaczek444@szpaczek444 {}× 2

Finał dwóch zwaśnionych rodów

6.09.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

I nadszedł ten dzień kiedy trzeba pożegnać się z historią Lincolna i Whitney… ale to co wydarzyło się w ostatniej części serii Bogactwa i grzechu mocno zaskoczy niejednego czytelnika! Ja jestem zachwycona tym jak się to wszystko zakończyło i aż trochę żal mi jest, że więcej o nich nie przeczytam. W tej części również nie zabraknie wrażeń! Człon... {} Recenzja książki Rozkosze grzechu

@justus228@justus228 {}× 1

Rozkosze grzechu

19.10.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Poprzednie książki z trylogii Bogactwo i grzech były dobre, ale nie na tyle, by mnie wyrwały z fotela. Choć trzeba przyznać, że tom drugi był już znacznie lepszy. Przyszła w końcu pora, bym rozprawiła się z tomem ostatnim, czyli Rozkoszami grzechu. Tak, wiem, tytuł może nie dla każdego będzie dobry, ale słuchajcie - to, co znajduje się w środku, t... {} Recenzja książki Rozkosze grzechu

Moja opinia o książce

Opinie

@Lalka1
2020-09-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Czekałam na tą część. Musiałam poznać dalsze losy Whitney i Lincolna. Książka jest mega. Kłamstwo i tajemnice gonią kolejne. Nikt nie jest tym kim się wydawał być. Obie rodziny ukrywały wiele rzeczy i miały wiele tajemnic.
Dużym plusem są postacie drugoplanowe. Maja duży wpływ na całą historie rodzin. O ile część pierwsza i druga skupia się na wydarzeniach kiedyś i teraz o tyle trzecia to tylko teraźniejszość. Zwroty akcji są świetnie skrojone. Akcja przebiega tak szybko , że nie sposób się oderwać. Niektóre sceny sprawiały , że aż zatykało ze zdziwienia. Ta książka wciąga do reszty.
W części trzeciej brakuje jednak scen miłosnych. Jest wspomnienie , że nie wychodzili z sypialni....Same tajemnice i rodzinne sekrety są tak opisane , że nigdy bym się nie domyśliła czytając wcześniejsze części. To dodaje pikanterii całości.
"Rozkosze grzechu" maja także zabawne postacie w postaci seniorów rodu Magnusa i Comandore. Ich dialogi, dogryzanie sobie, itp a na koniec okazuje się,że oni się przyjaźnią co mnie totalnie zaskoczyło.
Seria ma swoje czarne charaktery w postaci Harrisona i Karmy. Z tym,że ta ostatnia zmienia się na koniec. Choć muszę przyznać,że mimo całej jej złości, zgorzknienia nie sposób było jej jednoznacznie nie lubić. Mimo tego co zrobiła i własnej siostrze i kuzynce nie do końca była ta zła do szpiku kości.
Autorka nie raz pokazała, że potrafi totalnie zaskoczyć czytelnika. To moja druga seria jaką czytałam tej au...

{}× 2 | link |
@lubie.to.czytam
2020-09-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

"Rozkosze Grzechu" to trzecia i ostatnia część trylogii "Bogactwo i Grzech". To najbardziej dynamiczna część. Początek jest dramatyczny, Whitney i Lincoln muszą wrócić ze swojej podróży, nawet jej nie zaczynając. Mężczyzna robi wszystko, aby udowodnić kobiecie swoich marzeń, że jest godzien jej miłości.
Autorka skupia się w większości na wydarzeniach teraźniejszych, które są efektem wydarzeń sprzed dekady. Bohaterowie udowadniają, że są dojrzalsi i pewniejsi swoich działań. Rozwiązanie sprawy zaskakuje Czytelnika. Sprawdza się powiedzenie, że z rodziną dobrze wygląda się tylko na zdjęciach. Najbliżsi, którzy byli wsparciem i opoką przez cały miniony czas, okazują się największymi zdrajcami swoich i rodzinnych wartości.
Bohaterowie drugoplanowi odgrywają dużą rolę w przebiegu opisanych wydarzeń. Poznajemy ich znacznie bliżej, jednocześnie odkrywając ich prawdziwe twarze. Sporo czynników złożyło się na aktualny obraz rodzin Gable i Riscoff. Autorka umiejętnie żongluje emocjami Czytelnika poprzez liczne zwroty akcji, tajemnice rodzinne, stopnie pokrewieństwa miedzy bohaterami. Każdy z nich ma coś na sumieniu i odegrał znaczącą rolę w historii miłosnej Whitney i Lincolna.
"Rozkosze Grzechu" to najlepsza część z całej trylogii. Czyta się ją szybko. Zakończenie jest udane. Subtelne nawiązanie do Romea i Julii jest widoczne, ale nie przytłaczające. Balans zachowany miedzy poszczególnymi wątkami, fajnie stopniuje napięcie. Wszystkie...

{}× 1 | link |
@syl_wia_88
2020-09-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Pora na kilka słów o książce "Rozkosze grzechu" @meghanmarch.
Jest to trzecia i ostatnia część serii Bogactwo i grzech. Dotyczy historii Lincolna i Whitney.
.
Od razu powiem, że bardzo czekałam na zakończenie, ale... Rozczarowało mnie totalnie. Ok, było fajnie, jednak było tego za dużo, mnóstwo tajemnic i sekretów, mnóstwo wątków niepotrzebnych,praktycznie scen seksu nie było, więc tym razem nie był to erotyk, a romans z dużą porcją sensacji.
.
Kim był Ricky, były mąż Whitney? Czy to on powinien być spadkobierca rodu Riscoff? Kto odpowiada za śmierć Sylvii, matki Lincolna? Czego oczekuje brat Lincolna? Czy między rodzinami Gable'ów i Riscoffów w końcu będzie dobrze?
Czy wesele Cricret i Huntera dojdzie do skutku? I co z tym wspólnego ma siostra Cricret - Karma?
.
Powiem Wam, że w tej części odpłynęliśmy od wątku miłości między Lincolnem, a Whitney... Autorka skupiła się na wyjaśnieniu zagadek, jednak jak dla mnie było tego za dużo... Niestety, ale ta trzecia część była najsłabsza, pomimo iż pierwsza i druga były rewelacyjne... Podsumowując, uwielbiam Meghan, jej pióro i dobór bohaterów, jednak w przypadku tej książki przedobrzyła.
Mimo wszystko polecam całą serię Bogactwo i grzech.
"To ostatecznie kończy waśń między Riscoffami i Gable’ami. Ponieśliśmy zbyt wielkie straty. Nie ma już miejsca na nienawiść, pora wziąć się do odbudowy tego, co zniszczono."

{}× 1 | link |
@esclavo
2020-10-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Przed Wami finałowy tom trylogii Bogactwo i Grzech. Po problemach, walce z przeciwnościami i niesprzyjającymi osobami, wydawałoby się, że czeka nas spokój. Spodziewałam się delikatnego i dobrego zakończenia, gdzie wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. Ale żeby dotrzeć do tego momentu musimy być cierpliwi, bo Autorka zaserwowała nam ogrom emocji i akcji, zamiast ciszy i spokoju.

Ciężko mi powiedzieć o fabule coś więcej, żeby nie zdradzić za dużo. Musicie jednak wiedzieć, że będzie uczuciowo, emocjonalnie, radośnie, ale i smutno, bo tajemnice rodzinne nie zostały jeszcze wszystkie odkryte. Będzie się dużo dziać (momentami aż za dużo), akcja będzie pędzić, a to wszystko na 250stronach.

Przeczytanie 3tomu znając dwa poprzednie, na pewno będzie czynnością naturalną, bo ta historia wciąga i nie puszcza aż do finałowej kropki. Jeśli przygoda z zwaśnionymi rodami jeszcze przed Wami, to gorąco zachęcam do sięgnięcia po część pierwszą.

{}× 1 | link |
@Monika_2
2021-07-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

Trzeci tom serii Bogactwo i grzech.
Lincoln nie potrafi pogodzić się z odejściem Whitney. Pomimo upływających lat wciąż ją kocha.
Teraz gdy dziewczyna ponownie wraca do Gable zamierza ją odzyskać.
Nie wiedzą jeszcze z czym przyjdzie im się zmierzyć. Potwarz, kłamstwa, oszczerstwa, zazdrość, morderstwa.
Kto jeszcze będzie musiał ucierpieć, by tych dwoje mogło być razem.
Od dawna skrywane tajemnice wyjdą na jaw, by stanowić kolejne przeszkody na drodze miłości Whitney i Lincolna.
Świetna seria. Polecam.

{} | link |
KA
2021-12-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@pola841
2021-12-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@renata181075
2021-06-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@Czytam_dla_relaksu
2021-02-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@historie_budzace_namietno
2021-02-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@Smallbookworld
2020-11-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@dona35
2021-01-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Literatura obyczajowa
@Natalia_Swietonowska
2020-10-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane Posiadam Recenzenckie
@Pingwinek
2020-10-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane
@szpaczek444
2020-09-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozkosze grzechu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Bogaty i grzeszny
Bogaty i grzeszny
Meghan March
{}7.8/10
Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable’ów. Wojna międ...
Jej wina i grzech
Jej wina i grzech
Meghan March
{}8/10
Whitney była skazana na porażkę. Cokolwiek by się działo, jej wina była oczywista i nie do obaleni...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl