Rozpal wiarę. A będą działy się cuda

Marcin Zieliński
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Rozpal wiarę. A będą działy się cuda
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Modlitwa o uzdrowienie nie jest skomplikowana. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę z tego, kim jesteś w Chrystusie, staniesz w Jego autorytecie i wypowiesz choćby jedno zdanie – będą działy się cuda. Możesz być pewny, że ta książka zmobilizuje cię do modlitwy. Nie czekaj! Módl się z wiarą!
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-65469-16-8, 9788365469168
Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
Seria: ABC Charyzmatyka
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 123

Autor

Marcin Zieliński Marcin Zieliński Marcin Zieliński zasłynął jako lider Wspólnoty Uwielbienia "Głos Pana" ze Skierniewic. Dotarł do wielu osób, którym pomógł odzyskać pełnię zdrowia i wciąż przekazuje wiedzę, jaką otrzymał od Boga. Marcin Zieliński jest absolwentem Akademii Wychowan...

Pozostałe książki:

Efekt Lucyfera. Dlaczego dobrzy ludzie czynią zło? 77/ moc przebaczenia Mamy głos Broń matematycznej zagłady Góra ośmiu błogosławieństw Modlitwa w blasku Boga Niepoprawna politycznie historia Stanów Zjednoczonych Rozpal wiarę. A będą działy się cuda To Bóg uzdrawia i czyni cuda. O marzeniach, słabości i potędze Bożego działania Mediacje. Praktyczne strategie rozwiązywania konfliktów Ogień i woda Podręcznik wróżbiarstwa Ukryty ład. Ekonomia życia codziennego Wprowadzenie do nauki czytania - litery i dźwięki : (4-6 lat) Wprowadzenie do nauki pisania Zajęcia muzyczne w przedszkolu Grupy starsze
Wszystkie książki Marcin Zieliński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rozpal wiarę. A będą działy się cuda? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@elcia17
@elcia17
2020-07-18
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozpal wiarę. A będą działy się cuda. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl