Spawn 1/1997

Todd McFarlane
Książka Spawn 1/1997
Książka Spawn 1/1997
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest rok 1992, w zaułkach Nowego Jorku pojawia się tajemniczy osobnik, ubrany w dziwaczny strój. Jedyne co pamięta to to, że w chwili śmierci zawarł pakt z diabłem, by ten pozwolił mu wrócić na ziemię. Jednak Malebolgia go oszukał i teraz osobnik nie pamięta nic ze swojego, życia. Co chwile odzyskuje fragmenty swoich wspomnień, jednak cały czas jest tego zbyt mało by ułożyć to w jakąś sensowną całość, wie tylko, że wrócił tu dla kobiety, której twarz go teraz prześladuje. Jego przerażenie pogłębia fakt, że po zdjęciu maski okazuje się, że wygląda on jak gnijący trup! Tego wszystkiego nie równoważy nawet potężna moc, jaką otrzymał zawierając pakt. Tymczasem w mieście, ktoś w niezwykle brutalny sposób morduje szefów różnych mafii.  
Tytuł oryginalny: Spawn
Data wydania: 1997
ISBN: 83-87204-10-2, 8387204102
Wydawnictwo: TM-Semic
Cykl: Spawn, tom 1
Kategoria: Komiks
Stron: 48

Autor

Książki Todd McFarlane

Wszystkie książki Todd McFarlane

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Spawn 1/1997 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Spawn 1/1997. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}