SPIRIT BOUND

autor: Richelle Mead
SPIRIT BOUND
4.82
Ocena 4.82 na 5 możliwych
Na podstawie 17 ocen kanapowiczów
Dimitri gave Rose the ultimate choice. But she chose wrong.After a long and h...
Dimitri gave Rose the ultimate choice. But she chose wrong.After a long and heartbreaking journey to Dimitri's birthplace in Siberia,Rose Hathaway has finally returned to St. Vladimir's - and to her bestfriend, Lissa. It is nearly graduation, and the girls can't wait for theirreal lives beyond th...
Pełny opis
Data wydania:
ISBN: 9781595144270
Wydawnictwo: RAZOR BILL

Recenzje

Miłość przemija
Ukochany, który tak Cię kocha, że gorąco pragnie jej śmierci. Opuszczenie jedynego bezpiecznego miejsca i podróż w lasy Syberii. Rose myślała, że zdołała zabić swoją miłość (dosłownie), ale otrzymywane regularnie listy od Dymitra temu zaprzeczają. Ta szalona, mało nie przypłacona życiem, wyprawa ...
Napisz swoją opinię

Opinie

@Xtacy
@Xtacy 2011-10-13
Przeczytane (2011-10-13)
Sądziłam, że pochłonie mnie równie mocno, jak poprzednie części, ale lekko się zawiodłam. Plus za dyskretne przypominki niektórych faktów, jednak nie do końca zrozumiała była postać Rose. I wszystko było dość przewidywalne prócz ostatniego fragmentu - który urywa się w tak bezczelny sposób. Sięgnę po następną część tylko ze względu na dalszy bieg wydarzeń. (a, i nie ubóstwiam już Dymitra, wolę Adriana!)
@cassandra9891
@cassandra9891 2011-09-16
Przeczytane (2011-01-01)
Zdawać by się mogło ostateczny pojedynek między Rose a Dymitrem. Jak każda część AW z tą także spędziłam miło czas. Dobrze znani i lubiani bohaterowie, szybka akcja i niespodziewane rozwiązane wątków z poprzedniej części - jednoczesne zawiązane nowych - o ile bardziej problematycznych. Cieszę się, że tom kolejny nie oznacza tutaj końca i dalej będziemy cieszyć się tym światem w serii Bloodlines :)
@Azzura
@Azzura 2010-08-21
Przeczytane (2010-01-01)
Myślałam, że w tej serii już nic mnie nie zaskoczy i na szczęście się myliłam. Kolejny tom przygód Rose jest jeszcze lepszy od poprzednich. Bardzo się też od nich różni. Po raz pierwszy irytował mnie Dimitri... a potem wszystko wywróciło się do góry nogami. Nie wiem jak autorka chce to wszystko ponaprawiać w ostatnim tomie (o ile w ogóle chce), ale czekam na niego z niecierpliwością.
@EmilyStrange
@EmilyStrange 2012-09-22
Przeczytane (2012-09-22)
Wyjątkowo długo i opornie szło mi czytanie tej części. Niby wyjaśniały się kolejne wątki, niby coś się tam miało dziać, a tak naprawdę akcja stała w miejscu i przyjemnie czytało się może z jakieś 120 ostatnich stron. Niemniej końcówka mnie zaintrygowała i na pewno sięgnę po kolejną; ostatnią już część tej serii by dalsze losy Rose i Lissy.
@Micki
@Micki 2012-03-06
Przeczytane (2012-03-06)
Książka skończyła się tak nieoczekiwanie, że już sprawiłam sobie ebooka i czytam "Ostatnie poświęcenie". Ta część na prawdę wprowadziła we mnie lekkie zamieszanie. Dymitr czy Adrian? Którego Rose ma wybrać. Czy Dymitr znowu będzie kochał Rose. A może tylko kłamie. Bla, bla, bla.
@Lady_Bunny
@Lady_Bunny 2011-09-27
Przeczytane (2011-01-01)
To najlepsza część z całej serii. Zdecydowanie przepełniona akcją, nie było choć jednego nudnego momentu. Chwilami byłam naprawdę zaskoczona wydarzeniami. Już nie mogę się doczekać kolejnej części.
@richelle
@richelle 2010-11-23
Przeczytane (2010-11-23)
ja już myślałam, że wszystko się porozwiązuje, a tu jeszcze większe zamieszanie. już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. może ktoś zna jakieś wiadomości na ten temat???
@Raven78
@Raven78 2011-06-29
Przeczytane (2011-06-29)
To chyba moja ulubiona część. Akcja dosłownie na każdej kartce, od początku do końca. Tyle rzeczy się skomplikowało. Naprawdę polecam.
Autorzy
Richelle Mead
Richelle Mead należy do czołówki młodych amerykańskich autorek paranormalnych komedii romantycznych i urban fantasy. Jest autorką serii "Akademii wampirów". Rozpoczęła cykl przygód miłosnych Georgi...
Inne książki:
Książka Akademia wampirów
Książka Akademia Wampirów
Książka Akademia wampirów
Książka Podboje Sukuba
Książka Akademia Wampirów. W szponach mrozu
Współtworzący tą stronę
puchar @Azzura @Azzura pierwsza opinia