Splątany nurt rzeki Ister - 3 Tom - Kamień Królestwa Sloget

Wanda Siubiela
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Splątany nurt rzeki Ister - 3 Tom - Kamień Królestwa Sloget
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Pozwól sobie na niezwykłą podróż wspólnie z rodzeństwem: ośmioletnią Nastką, dwunastoletnim Markiem i szesnastoletnim Michałem, oraz ich przyjaciółmi, przemierzając różne wymiary rzeczywistości. Zanurzając się w serii Kamień Królestwa Sloget, przeżyjesz z nimi niezapomniane chwile, balansując pomiędzy jawą a snem. W trzeciej części ‒ Splątany nurt rzeki Ister ‒ Nastusia w podziemiach powoli odkrywa pokłady własnej mocy i spotyka fortusa. Nowa przyjaźń na zawsze odmienia jej dotychczasowe życie, ucząc ją prawa do własnego zdania, i sprawia, że dziewczynka zaczyna podważać wszystko, czego do tej pory się nauczyła. Czy wierząc we własną intuicję, uda jej się zmierzyć z własnymi słabościami?

Data wydania: 2019-06-17
ISBN: 978-83-953599-2-7, 9788395359927
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Kategorie: Fantasy, Dla dzieci
Stron: 126

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Splątany nurt rzeki Ister - 3 Tom - Kamień Królestwa Sloget

25.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Zanim rozpoczęłam czytać trzecią książkę z gatunku fantasy autorstwa Pani Wandy Siubieli, która to przyczyniła się do tego, abym polubiła opisywany przez nią świat małych, dorastających, dorosłych bohaterów-elfów zastanawiałam, się nad tym, czym tym razem zaskoczy nas sympatyczna główna bohaterka ośmioletnia Nastka, jej rodzina, wiernie towarzyszą... {} Recenzja książki Splątany nurt rzeki Ister - 3 Tom - Kamień Królestwa Sloget

@Anna30@Anna30 {}× 10

"Każda chwila jest tylko chwilą."

19.12.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Trzeci tom serii "Kamień Królestwa Sloget" to dalsze losy bohaterki, którą czytelnicy już dobrze znają, a jednocześnie nie wiedzą o niej jeszcze tak wiele. Nastka w dalszym ciągu znajduje się w Królestwie Podziemi, ale jednocześnie nie spędza tam fizycznie zbyt dużo czasu, ponieważ odbywa kolejne niezwykłe podróże. Mała elfka odwiedza nowe krainy... {} Recenzja książki Splątany nurt rzeki Ister - 3 Tom - Kamień Królestwa Sloget

@viki_zm@viki_zm {}× 2

Moja opinia o książce

Opinie

@viki_zm
2021-12-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane 2020 Posiadam Książka papierowa Współpraca recenzencka

"Każda chwila jest tylko chwilą."

Trzeci tom serii "Kamień Królestwa Sloget" to dalsze losy bohaterki, którą czytelnicy już dobrze znają, a jednocześnie nie wiedzą o niej jeszcze tak wiele.

Nastka w dalszym ciągu znajduje się w Królestwie Podziemi, ale jednocześnie nie spędza tam fizycznie zbyt dużo czasu, ponieważ odbywa kolejne niezwykłe podróże. Mała elfka odwiedza nowe krainy i pomaga przyjaciołom. Trafia do wyjątkowej krainy krasnali, w której ma ważne zadanie do wykonania i zyskuje kolejną moc. Ma także możliwość pomocnych rozmów z dawnym fortusem - Oliką, która wiele jej wyjaśnia i zdradza sekrety. Dziewczynce cały czas towarzyszą bracia, babcia Alina, przyjaciółka Izka i niezastąpiony Xas, który zna odpowiedzi, chociaż na niektóre pytania. Tratal musi ją jednak zostawić na jakiś czas, czy Nastka poradzi sobie z taką próbą?

Podczas podróży dziewczynka odkrywa swoje kolejne umiejętności, przekonuje się o swojej sile i możliwościach. Wraz z kolejnymi przewróconymi kartkami Anastazja dowiaduje się również, co oznaczają jej kolejne znamiona i nowe ślady na skórze. Dziewczynka wyrabia sobie powoli swoje zdanie na niektóre tematy, zaczyna dostrzegać nowe rzeczy i poznawać samą siebie.

Wanda Siubiela ukazuje, jak ogromną moc ma dobre serce i gotowość do pomocy drugiemu, główna bohaterka właśnie dzięki takim zachowaniom odkrywa po kawałku przeszłość, zaczyna rozumieć teraźniejszość i próbuje przewidzieć, jak ogromne zadanie stawia przed...

{}× 2 | link |
@Anna30
2021-05-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Każda chwila jest tylko chwilą.”
{}× 1
#
“To musi być smutne przebywać samemu wśród jednolitej roślinności bez innych zwierzątek.”
{}× 1
#
“Wierzę, że wszystkie istoty są dobre. Czasem tylko sytuacje zmieniają nasze zachowanie, ale zawsze możemy przeprosić i naprawić krzywdę. ”
{}× 1
#
“Wszystko będzie dobrze. Poczytaj sobie księgę i spróbuj zapomnieć o tym, co cię ostatnio spotkało. Książka pozwala chociaż na troszkę oderwać się od codzienności.”
{}× 1
#
“Wszyscy popełniamy błędy, ale wystarczy przebaczyć.”
{}× 1
#
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl