Szklany Rycerz - 12 Tom - Kamień Królestwa Sloget

Wanda Siubiela
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Szklany Rycerz - 12 Tom - Kamień Królestwa Sloget
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Pozwól sobie na niezwykłą podróż wspólnie z rodzeństwem: ośmioletnią Nastką, dwunastoletnim Markiem i szesnastoletnim Michałem, oraz ich przyjaciółmi, przemierzając różne wymiary rzeczywistości.

Zanurzając się w serii Kamień Królestwa Sloget, przeżyjesz niezapomniane chwile, balansując pomiędzy jawą a snem.

W dwunastej części - Szklany Rycerz - istoty z ciemności porozrzucają po Wzgórzu Olch szczątki niewinnych ofiar, próbując w ten sposób wzbudzić w sercu Nastusi nienawiść i sprowokować ją do przejścia na stronę ciemności. Czy im to się uda? Czy Nastka pokona narastający gniew?
Data wydania: 2020-10-13
ISBN: 978-83-955833-1-5, 9788395583315
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Stron: 118
dodana przez: wanda.siubiela

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Ostatni raz w fantastycznie wyjątkowym świecie Nastki i innych bohaterów

16.08.2022

Pewnie Was już nie zaskoczę stwierdzeniem, że dwunasty tom serii Kamień Królestwa Sloget jakością nie odbiega pozostałych, więc jest bardzo dobry i czyta się świetnie. Dwanaście części dla jednych będzie to już zbyt dużo, dla innych jeszcze za mało ( po ukończeniu jestem w tej grupie! ), a dla jeszcze innych idealnie. Jeśli generalnie (tak jak ja)... Recenzja książki Szklany Rycerz - 12 Tom - Kamień Królestwa Sloget

@viki_zm@viki_zm × 17

Moja opinia o książce

Opinie

@viki_zm
2022-08-16
8 /10
Przeczytane 2022 Książka papierowa Posiadam Współpraca recenzencka

Ostatni raz w fantastycznie wyjątkowym świecie Nastki i innych bohaterów

Pewnie Was już nie zaskoczę stwierdzeniem, że dwunasty tom serii Kamień Królestwa Sloget jakością nie odbiega pozostałych, więc jest bardzo dobry i czyta się świetnie. Dwanaście części dla jednych będzie to już zbyt dużo, dla innych jeszcze za mało ( po ukończeniu jestem w tej grupie! ), a dla jeszcze innych idealnie. Jeśli generalnie (tak jak ja) nie lubicie zbyt długich serii, to nie zniechęcajcie się i jednak dajcie szansę książkom Wandy Siubieli, gdyż podejrzewam, że już pierwsze przygody Anastazji i jej bliskich skradną Wasze serce i nie będziecie mogli powstrzymać się od chęci poznania kolejnych tomów.

Walka ciemności z jasnością, czy inaczej mówiąc dobra ze złem to bardzo ważny motyw w tej pozycji i można powiedzieć, że to właśnie wokół niego Autorka zbudowała fabułę. Główna bohaterka Nastusia nie poddaje się i w dalszym ciągu walczy po stronie dobra, staje się to jednak coraz trudniejsze i przysparza wiele zmartwień. Tym razem mała elfka będzie musiała zmierzyć się z rzeczami i widokami, których nie chcieliby oglądać nawet dorośli ludzie. Istoty z ciemności porozrzucały po Wzgórzu Olch szczątki niewinnych ofiar, chcąc doprowadzić do konfrontacji i przekonania Nastki do swoich racji. Dziewczynka jednak jest nieugięta i chociaż w jej sercu pojawia się gniew, nie dopuszcza do siebie nienawiści i za wszelką cenę pragnie spokoju dla krainy i swoich bl...

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Szklany Rycerz - 12 Tom - Kamień Królestwa Sloget. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl