Sznur. Krwawe namiętności

Izabella Frej
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Sznur. Krwawe namiętności
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Seryjni mordercy, psychopaci, szaleńcy. Prawdziwe potwory są wśród nas! Dennis Rader, Jean Harris, Andrew Cunanan, Rodney Alcala – postacie tych morderców do dziś wzbudzają lęk i poruszają wyobraźnię. Dzięki opartym na analizie prasy i materiałów sądowych opowiadaniom autorki możemy nie tylko zapoznać się z ich krwawymi namiętnościami, ale też spróbować zrozumieć, co nimi kierowało, a nade wszystko zawsze pamiętać o ich niewinnych ofiarach.

TRUE MONSTERS to seria opowiadań kryminalnych opartych na faktach. Jej bohaterami są wzbudzający grozę sprawcy zabójstw z całego świata, których motywacje i działania każą zadać pytanie, co sprawia, że człowiek staje się potworem.

Data wydania: 2024-06-24
ISBN: 978-83-67875-11-0, 9788367875110
Wydawnictwo: Oficynka
Seria: True Monsters
Stron: 212
dodana przez: szulinska.justyna

Autor

Izabella Frej Izabella Frej autorka opowiadań i tłumaczka. Socjolog z wykształcenia, podobnie jak kryminolog Colin Wilson zastanawia się, co było pierwsze: zbrodnia czy społeczeństwo. Jest poliglotką, myśli i działa w czterech językach. Feministka, LGBT, zawsze w...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Prawdziwa zbrodnia kontra opowiadania

4.07.2024

Seria „True Monsters“ wydawnictwa Oficynka to interesujący projekt, który ma łączyć fakty z fikcją literacką. Na podstawie notatek prasowych, materiałów sądowych i wyobraźni wybrani autorzy stworzyli opowiadania kryminalne skoncentrowane na mordercach, gdzie każdy tom należy do jednego z twórców, a każda historia do jednego ze zbrodniarzy. Całość ... Recenzja książki Sznur. Krwawe namiętności

@mewaczyta@mewaczyta × 7

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@mewaczyta
2024-06-29
6 /10
Przeczytane 🍃 Współprace 🍃

Cytaty z książki

O nie! Książka Sznur. Krwawe namiętności. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl