Tak! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu

Robert B. Cialdini, Noah J. Goldstein, Steve J. Martin
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Tak! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Zaktualizowane i rozszerzone wydanie klasycznego, międzynarodowego bestsellera, opartego na wynikach badań nad psychologią perswazji, zawiera wiele wartościowych spostrzeżeń, które pomogą ci zwiększyć siłę przekonywania w pracy i w domu. Autorami są najlepsi na świecie specjaliści od wywierania wpływu na ludzi. Ich książki rozeszły się na całym świecie w ponad 4 milionach egzemplarzy. TAK! 60 sekretów nauki perswazji zawiera mnóstwo cennych wskazówek, których nie powinieneś przegapić. Chciałbyś, żeby koledzy się z tobą zgadzali, dzieci odrabiały zadania domowe, szef dostrzegał twój prawdziwy potencjał, a sąsiedzi przestali śmiecić? Ale jak to wszystko osiągnąć? Poznając sekrety nauki perswazji.
Data wydania: 2017-10-09
ISBN: 978-83-8087-271-4, 9788380872714
Wydawnictwo: MT Biznes
Seria: Psychologia Biznesu - MT Biznes
Stron: 192
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Robert B. Cialdini Robert B. Cialdini
Urodzony 27 kwietnia 1945 roku w USA
Dr Robert B. Cialdini jest najczęściej na świecie cytowanym ekspertem w dziedzinie perswazji i wywierania wpływu oraz autorem przełomowej książki Wywieranie wpływu na ludzi: teoria i praktyka, która rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy. Jego pr...

Pozostałe książki:

Wywieranie wpływu na ludzi Mała WIELKA zmiana Jak skuteczniej wywierać wpływ Psychologia społeczna Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Pre-swazja Tak! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu Zasady wywierania wpływu na ludzi. Teoria i praktyka (komiks) Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami O skutecznej komunikacji. 10 IDEI HBR Świat na TAK! Zdobywaj przyjaciół, zyskuj pewność siebie i skutecznie przekonuj innych
Wszystkie książki Robert B. Cialdini

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Tak! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

TR
@troka93
2022-05-18
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Tak! 60 sekretów nauki perswazji. Sztuka przekonywania i wywierania wpływu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat