Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami

Robert B. Cialdini, Martin E. P. Seligman, Philip G. Zimbardo, David Buss
Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ta książka zawiera rozmowy z najwybitniejszymi postaciami polskiej i światowej psychologii. Każdy autor w tej książce to nazwisko liczące się w światowej psychologii. Rozmówcy – profesorowie psychologii i psychoterapeuci – wychodzą naprzeciw współczesnym zaciekawieniom, wątpliwościom, wahaniom i poszukiwaniom. Na pytania odpowiadają: Robert Cialdini, Martin Seligman, Philip Zimbardo, David Buss, Albert Bandura, Mihály Csíkszentmihályi, Paul Ekman, Elizabeth Loftus, Roy Baumeister, Janusz Czapiński, Wojciech Eichelberger, Bogdan Wojciszke, Ewa Woydyłło i wielu innych. Wyjaśniają między innymi: • Jak być dla siebie dobrym •Z czego składa się wzór na szczęście •Dlaczego warto przykleić banknot na lodówce •Komu można ufać •Jak pośród zgiełku odnaleźć święty spokój •Kto ma większe szanse wyjść za mąż •Jak samotność czyni nas lepszym •Co może wiara w wolną wolę •Dlaczego lepiej nie składać noworocznych postanowień Ta książka to pigułka najnowszej wiedzy psychologicznej. Z pierwszej ręki, czyli od największych światowych sław psychologii. To lektura, która pozwoli być bliżej – i siebie, i innych, i światowej psychologii!
Data wydania: 2013-10-23
ISBN: 978-83-934376-4-1, 9788393437641
Wydawnictwo: Charaktery
Stron: 335

Autor

Robert B. Cialdini Robert B. Cialdini
Urodzony 27 kwietnia 1945 roku w USA
Profesor psychologiiUniwersytetu Stanowego w Arizoniezajmujący się psychologią społeczną. Najbardziej znany jako autor książki "Wywieranie wpływu na ludzi" (ang. Influence: Science and Practice), będącej rezultatem ponad 15 lat badań, która od wiel...

Pozostałe książki:

Psychologia społeczna Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Pre-swazja Mała WIELKA zmiana Jak skuteczniej wywierać wpływ Wywieranie wpływu na ludzi
Wszystkie książki Robert B. Cialdini

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl