Trzy razy miłość

Jolanta Kosowska
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 13 ocen kanapowiczów
Trzy razy miłość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.8 /10
Ocena 7.8 na 10 możliwych
Na podstawie 13 ocen kanapowiczów

Opis

Nie wierzysz w miłość? Przeczytaj tę książkę!

Ona – spokojna, rozważna studentka medycyny, ceniąca sobie swoje poukładane życie. On – rozpieszczony jedynak z bogatego domu, któremu w głowie tylko sport i przyjemności. Dzieli ich niemal wszystko: poglądy, charaktery, styl życia... A jednak pewnego dnia połączy ich coś, od czego nie będą w stanie się uwolnić. Coś, co wyzwoli w nich emocje, jakich wcześniej nie znali i nie podejrzewali, że są do nich zdolni...

Ta historia w niczym nie przypomina bajkowego scenariusza w stylu: poznali się, pokochali, pobrali, żyli długo i szczęśliwie. To opowieść o miłości, która rani, niszczy i zostawia bolesne blizny. Opowieść o ludziach, którzy nie potrafią żyć ani ze sobą, ani bez siebie. A kiedy dojdą do wniosku, że ta miłość to nie dar, tylko przekleństwo, zrobią wszystko, żeby ją zabić.
Data wydania: 2019-01-28
ISBN: 978-83-8147-257-9, 9788381472579
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 300
dodana przez: NovaeRes

Autor

Jolanta Kosowska Jolanta Kosowska Urodzona na Opolszczyźnie, całe życie związana z Wrocławiem, Opolem i Sobótką, absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej i studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego. Z zawodu lekarka, specjalistka w trzech dziedzinach medycyny. Nieust...

Pozostałe książki:

Pensjonat pod świerkiem Ludzie potrafią latać Wielkie, włoskie wakacje Prosto w serce Pocztówki z Portugalii
Wszystkie książki Jolanta Kosowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

,,Trzy razy miłość'' - recenzja

19.02.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Historia dwójki młodych ludzi, których losy przecięły się na studiach. Oboje szaleni, mili, posiadający wiele marzeń, pragnący miłości. Martyna i Łukasz to para, która ma swoje wzloty i upadki; której związek jest burzliwy. Kochają siebie, ale się ranią, rozstają na skutek ogromnych nieporozumień. ... {} Recenzja książki Trzy razy miłość

@laraczyta@laraczyta {}× 2

"Trzy razy miłość"

3.04.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ta książka jest niezwykła, niesamowita i bardzo zaskakująca. Jest w niej coś niepowtarzalnego i oryginalnego. Od pierwszych stron opowieści bohaterowie -Martyna i Łukasz, są nam tak bliscy, głównie poprzez odczuwanie ich przeżyć i uczuć, bardzo trudnych, momentami wręcz nie do udźwignięcia. Ona i on wpadają w sidła miłości. To uczucie odsłania prz... {} Recenzja książki Trzy razy miłość

@Strusiowata@Strusiowata {}× 2

Trzy razy miłość

27.10.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku ...” Pełnia szczęścia na wyciągnięcie ręki. Wydawać się może, że tak dobrana para, jak bohaterowie powieści Trzy razy miłość Jolanty Kosowskiej, nie może nie być szczęśliwa. Martyna – bardzo zdolna i ułożona studentka medycyny. Ceni sobie spokojne i poukładane życ... {} Recenzja książki Trzy razy miłość

Moja opinia o książce

Opinie

@nieoceniampookladkach
2019-01-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Nie wierzysz w miłość? Przeczytaj tę książkę!

Miłość - uczucie najpiękniejsze i najtrudniejsze. Głębokie i prawdziwe. Potrafi dać radość i szczęście, ale także potrafi ranić. Tworzy i niszczy. Jednak czy potrafilibyśmy żyć nie kochając?

Jolanta Kosowska oddaje w ręce czytelników historię o miłości. O miłości pięknej i trudnej, o miłości która rani i zostawia blizny. "Trzy razy miłość" to historia Martyny i Łukasza, którzy nie potrafią żyć ani ze sobą, ani bez siebie. Czy mimo wszelakich trudności, problemów i komplikacji, jakie pojawią się na ich drodze udowodnią, iż uczucie, które ich połączyło będzie trwałe i przezwycięży wszelkie sztormy i burze?

Martyna to spokojna, odpowiedzialna, samodzielna i rozważna studentka medycyny. Jest także dziewczyną zaradną - udziela korepetycji, jak i bardzo zdolną - otrzymuje stypendium. Łukasz to student fizjoterapii wychowywane w bogatym domu, pod czujnym okiem apodyktycznego ojca. Wiedzie beztroskie życie jedynaka, jest przystojny i nie narzeka na powodzenie.

Bohaterowie poznali się podczas marcowych zawodów narciarskich wrocławskich szkół wyższych. Chłopak od razu skradł serce dziewczyny, zajął każdą myśl i z czasem zaczął wypełniać jej sny. Z każdym kolejnym dniem wzajemna fascynacja bohaterów staje się coraz silniejsza i poważniejsza. Komplikacje w ich związku pojawiają się wówczas kiedy Martyna zostaje poproszona przez ojca Łukasza, aby pomóc chłopakowi w przygotowaniach do egzaminów na medycynę....

{}× 1 | link |
ZL
2019-11-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10

Mawiają, że kto się lubi ten się czubi. I powiem Wam, że coś w tym musi być. Jak w tańcu, do siebie, od siebie i znowu do siebie i ponownie od siebie. Spowodowane to jest niepewnością? Strachem przed całkowitym otwarciem się przed drugą osobą? A może najzwyczajniej brakiem szczerej rozmowy. Takie związki bywają frustrujące i męczące. Taka huśtawka emocjonalna nie do końca jest dobra. Pragniemy stabilizacji uczuć. A nie niepewności i ciągłego strachu przed jutrem - przecież wszystko może się wydarzyć.

 


   Martyna Wierzyńska i Łukasz Marczyński. Oto dwoje niezdecydowanych. Poznali się z czasach studenckich. Choć są różni to coś ich do siebie ciągnie. Jakaś magia. Kluczą uliczkami, przeskakują nad przeszkodami a i tak mimo to ich drogi raz na jakiś czas się rozchodzą. Ambicje, różne plany na przyszłość, ojciec Łukasza, Krzysiek. Każdy ma swoje plany i indywidualne wymagania względem najbliższych. Nie patrzą na to czego tak naprawdę chcą główni zainteresowani. Tak, jakby ich potrzeby były mało ważne. Zostają zmuszeni niejednokrotnie do działania wbrew sobie. Godzą się na to co los im gotuje. Poddają się mu. Nie walczą. Gdy los ponownie kieruje ich ścieżkami na jedną wspólna drogę potrafią być razem. Ale nie potrafią mówić od serc. Mówić o swoich lekach. Boją się wyznać prawdę. Takie niedopowiedzenia bywają bolesne w skutkach. Zamiast rozmów wolą uciekać. Czy mimo wszystko kiedyś najdzie taki czas, gdy zawalczą o siebie?

 


   Pełna wz...

{} | link |
RU
2019-01-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

W pewnym momencie życia każdy z nas staje przed trudnymi wyborami,które mogą zaważyć na naszym dalszym losie.Rozwiązania,które wybierzemy,często mają zaskakujące i wręcz niesamowite skutki.Czasem nie warto niczego planować,bo życie i tak napisze własny scenariusz.Czy miłość bywa destrukcja?Czy rani i niszczy nas tak dogłębnie,że zatracamy się w niej aż do tego stopnia,że wyrzekamy się nawet samych siebie?
.
”Prawdziwa miłość zaczyna się kiedyś i później trwa już wiecznie..”
.
Nowa powieść Jolanty Kosowskiej “Trzy razy miłość”to historia niebanalna,pełna emocji i trudnej miłości.Powieść nie należy do lekkich i nie raz przy niej moje serce rozpadło się na tysiąc małych kawałków.Ta opowieść w niczym nie przypomina bajkowego scenariusza,a okładka może zmylić😉.
.
Historia dwojga ludzi.Ona i On.Tak różni a jednak tacy sami.Losy Martyny i Łukasza połączyły się pewnego zimowego dnia,jeszcze na studiach.Spotkali się i pokochali na zawsze. Gorące uczucie tych obojga przyciąga ich do siebie jak magnes,od którego nie sposób się uwolnić.Nie wyobrażają i nie potrafią żyć ze sobą,ani bez siebie.Ich miłość jest burzliwa i nieokiełznana.Niestety okoliczności doprowadzają Martynę i Łukasza do rozstania, a potem kolejnego i kolejnego. Obietnice,które nigdy nie zostały spełnione bolą tak bardzo.Czy ich uczucie przetrwa?Czy miłość tych dwojga jest w ogóle możliwa ?
.
”Życie to szereg mniej lub bardziej trafnych wyborów układających się w jakąś całość.To te wybory d...

{} | link |
@angell15
2020-05-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

"Trzy razy miłość" to opowiedziana na trzy głosy historia miłosnego trójkąta. Dwóch mężczyzn zakochuje się w tej samej kobiecie. Niestety, ona kocha tylko jednego.
Jedna z miłości jest stała, silna, odpowiedzialna. Druga z siłą huraganu sieje chaos i zniszczenie.
Martyna nie potrafi się oprzeć namiętności, ignorując, a w najlepszym razie tolerując starania drugiego adoratora. Tego, z którym prawdopodobnie byłaby szczęśliwa.
(Nie)miłość do skończonego egoisty wciąga ją, wysysa wszystkie siły, odbiera jej własną osobowość.
Ta znajomość "przypominała historię ludzkości. Okresy kataklizmów i wojen przeplatane rozejmami i latami pokoju."
Dziewczyna wie, iż nie jest to dobre uczucie, lecz wciąż ma nadzieję, że los się odmieni. Odwołuje się do wróżby starej Cyganki, która przepowiedziała, że
"dwie ścieżki życia ciągle przeplatają się z sobą, że zbliżają się do siebie, przez chwilę biegną razem, później znowu pędzą w dwie różne strony, żeby się znowu spotkać."... lecz przecież "prawdziwa miłość zaczyna się kiedyś i nigdy się nie kończy."
Tej nadziei starają się trzymać zakochani, jednak życie plecie własne scenariusze. Z czasem w ten dramat zaangażowani zostają kolejni ludzie, ich nowi partnerzy i dzieci. Egoistyczna miłość jest skłonna zniszczyć wszystkich na swej drodze. To chore uczucie.
Tymczasem potulny adorator Martyny, kryjący się w cieniu, gotów jest odejść, by zrobić miejsce zaborczemu egocentrykowi. Jednak partn...

{} | link |
@kat.czyta
2020-04-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Stara miłość nie rdzewieje? Oj tak. Piękna historia o miłości.

{} | link |
EL
2021-07-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@hag
2020-11-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@portana36
2019-11-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
NI
2019-11-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@malgosialegn
2019-10-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@Strusiowata
2019-03-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@laraczyta
2019-02-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
MA
2019-02-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Trzy razy miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe