Umiera się tylko raz

Robert Dugoni
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Umiera się tylko raz
Książka Umiera się tylko raz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Kiedy w pozostawionej w chłodnych wodach zatoki Puget Sound pułapce na kraby zostaje odnalezione ciało kobiety, Tracy jest przekonana, że będzie to jedna z najtrudniejszych spraw w jej policyjnej karierze. Po pierwsze, musi zidentyfikować ofiarę. A sekcja zwłok ujawnia, że zamordowana włożyła wiele wysiłku w ukrycie swojej tożsamości. Najwyraźniej się kogoś bała… Gdy ustalenia policji zaczynają wskazywać, że ofiarą może być kobieta, która przed kilkoma miesiącami zaginęła w górach, sprawa staje się dla detektyw Tracy Crosswhite bardziej osobista. Wciąż nękają ją bolesne wspomnienia w związku z morderstwem młodszej siostry i świadomością, że z winy policji przez dwadzieścia lat Tracy nie mogła zamknąć tej sprawy. A historia lubi się powtarzać. Choć śledczy wnikliwie badają przeszłość zabitej kobiety, znajdują więcej pytań niż odpowiedzi. D opiero dociekliwość Tracy doprowadza do odkrycia pełnej niespójności historii, w której zdrada i chciwość odgrywają główną rolę.
Data wydania: 2019-03-13
ISBN: 978-83-8125-477-9, 9788381254779
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Cykle: Tracy Crosswhite, tom 4
Stron: 448
dodana przez: Smallbookworld

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Umiera się tylko raz

Nie za bardzo mogłam się przekonać do sięgnięcia po tę powieść. Codziennie jej lekturę odkładałam na „później”. W końcu ciekawość wzięła górę i …. bardzo żałuję, że tak długo się ociągałam. Ona porywa, wciąga i uzależnia, cały czas chce się więcej i więcej … Po raz pierwszy miałam okazję spotkać... czytaj dalej »

Dugoni to już dla mnie klasyka i mus!

Opinia znajduje się tu: Z Panem Dugoni przyszło mi się zapoznać w dość nieoczekiwany sposób, ponieważ książkę wybrałam spontanicznie, w ramach promocji "druga książka za połowę ceny". Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to seria. Zaczęłam czytać od trzeciego tomu i już po kilku rozdziałach miałam ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@katala
@katala
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane (2019-04-27) 2019
Umiera się tylko raz to czwarta część cyklu: Tracy Crosswhite. Cyklu, który od pierwszej części czytam z niesłabnącym zainteresowaniem. To bardzo wyrównany i stabilny cykl. Każda z części ma swój rytm i tempo. Powoli wprowadza odbiorcę w temat. Stopniowo wzbogaca treść o tajemnice co wyzwala coraz to silniejsze czytelniczo-kryminalne emocje. W Umiera się tylko raz detektyw Tacy Crosswhite przyjdzie zmierzyć się z tajemnicą zaginionej kobiety. Wszystko skazuje na to, że odkryte w koszu na kraby zwłoki należą do młodej kobiety zaginionej jakiś czas temu w górach. Do młodej i sympatycznej dziewczyny, którą w ostatnim czasie spotkały nieoczekiwane nieprzyjemności. Czy tak jest rzeczywiście? W...
{} | link |
NA
@nadson.czyta
2019-07-08
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane (2019-03-21)
„Umiera się tylko raz” to czwarta z serii książek z detektyw Tracy Crosswhite. Nie czytałam poprzednich części i zastanawiałam się, czy będzie dużo nawiązań do przeszłości, które mogłyby przeszkadzać w zrozumieniu i odbiorze całości, ale nie, tę książkę śmiało można czytać niezależnie od pozostałych. Książka rozpoczyna się naprawdę z wysokiego C i akcja ani przez moment nie zwalnia tempa. Każdy kolejny rozdział czyta się błyskawicznie, a autor niezwykle umiejętnie wdraża coraz to nowe wątki i wyprowadza czytelnika w pole. Cała intryga jest, jak dla mnie, perfekcyjnie skrojona, a zagadka wcale nie taka łatwa do rozwikłania. Samej detektyw Tracy Crosswhite, jak i pozostałym bohaterom zdecydo...
{} | link |
@malgosialegn
2019-10-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane (2019-10-23)
@pukpukbook
2019-08-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane (2019-03-24)

Co czytać po książce “Umiera się tylko raz”- Robert Dugoni

Książka Grób mojej siostry
Grób mojej siostry Robert Dugoni
{}8.3/10
Trzymający w napięciu thriller pełen pułapek i nagłych zwrot...
Książka Pan ławy przysięgłych
Pan ławy przysięgłych Robert Dugoni
{}8/10
Adwokat David Sloane uważa, że zawodowy sukces zawdzięcza ni...
Książka Jury Master
Jury Master Robert Dugoni
David Sloane is the best wrongful death attorney in San Fran...
Książka Damage Control
Damage Control G. Kent, Robert Dugoni
Attorney Dana Hill is used to managing a stressful life: she...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się