Opinia na temat książki Uratuj mnie

@basiaa22.86 @basiaa22.86 · 2022-09-05 06:50:31
Przeczytane
Kontynuacja historii Valeriyi i Timofeya z „Kochaj mnie”♥️

📖Lera wraca do Timofeya po porwaniu,które odcisnęło na niej piętno.Zaznała ze strony oprawcy krzywdy fizycznej i psychicznej.Staje się osoba wycofaną bojąca się dotyku.
Timofey dla dobra żony stawia ją na pierwszym miejscu.Zrobi wszystko,aby ponownie mu zaufała.Przez to zaniedbuje sprawy Bratwy czego wynikiem są nadchodzące kłopoty.
Nadchodząca ich wspólna przeszłość wystawiona zostanie na probę.Czy uda im się pokonać przeciwności losu i wrogów?

❤️‍🩹Znakomita kontynuacja bohaterów,która nie jest sielankowa ani przewidywalna.
Poznajemy zachowanie osoby,która została skrzywdzona.Nie potrafiąca odnaleźć siebie po zaznanej krzywdzie.Demony czyhają nawiedzając w snach.Było to zarówno przerażajace jak i pouczające.Możemy dowiedzieć się jak postępować z osobami,które zostały skrzywdzone wbrew swojej woli.
👉Bardzo podobała mi się troska Tima,który pokazał inne-lepsze oblicze kosztem wszystkich obowiązków.Potrafił wreszcie pokazać co jest dla niego najważniejsze.Duża cierpliwość jest widoczna na każdym kroku.

Nie zabrakło świata mafijnego,który jest bezwzględny.Nikt nie liczy się z krzywdą innych a tylko czeka,aby wrogowi podwinęła się noga….

Dodanie do historii zaskakujących informacji z życia Lery było świetne.Wzbogaciło to fabułę i podkręciło akcję dodając niezaplanowanych zdarzeń.

Autorki stworzyły fantastyczną powieść,która przeczytałam odrazu,ponieważ nie dało się jej odłożyć.Koniecznie przeczytajcie książkę,ponieważ warto!
👉Polecam👈

Ocena:
Data przeczytania: 2022-09-05
Uratuj mnie
Uratuj mnie
Sandra Biel, Lena M. Bielska
8.6/10
Cykl: Nieuchwytni, tom 4
Kontynuacja historii Valeriyi i Timofeya z Kochaj mnie. Timofey cudem odzyskuje Lerę. Kobieta po tragicznych przeżyciach jest przerażona i wycofana. Ponadto nie potrafi sobie poradzić z traumą oraz ...
Komentarze

Pozostałe opinie

🎀Premierowa Recenzja Patronacka🎀 Ten kto zna pióro Leny i Sandry to wie, że lubią dramę. Gdyby nie drama to by nie były sobą. Kochaj mnie zostawiło nas w kompletnym zawieszeniu. Tima rzucił hasło roz...

Po ciężkich wydarzeniach z 2 tomu Timofey odnajduje Lerę. Ale to, co ją spotkało, spowodowało, że odtrąca bohatera i zamyka się w sobie. Już nie jest tą samą kobietą co poprzednio. Teraz odczuwa lęk,...

„Uratuj mnie” to książka, która mnie zachwyciła. Z wielką przyjemnością polecam całą serię.

Zawiedzione zaufanie zawsze trudno odzyskać, lecz jest jeszcze ciężej jeśli sytuacji dotyczy osoby, którą obdarza się uczuciami. Nie jest to jednak niemożliwe, wszyscy w końcu popełniamy błędy. Z pew...

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl