Urlop nad morzem

7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Urlop nad morzem
Książka Urlop nad morzem
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Beata i Marcin mają problemy finansowe, w tym roku rezygnują więc z wyjazdu na wymarzone zagraniczne wakacje. Pomocą służy im stara znajoma i proponuje klucze do niedawno kupionego domu nad morzem. Urlop spędzony w listopadowej aurze, w małym nadmorskim miasteczku być może wreszcie pozwoli im wypocz...

Beata i Marcin mają problemy finansowe, w tym roku rezygnują więc z wyjazdu na wymarzone zagraniczne wakacje. Pomocą służy im stara znajoma i proponuje klucze do niedawno kupionego domu nad morzem. Urlop spędzony w listopadowej aurze, w małym nadmorskim miasteczku być może wreszcie pozwoli im wypocz... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2014-1-14
ISBN: 978-83-7839-676-5 ( 9788378396765 )
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Stron: 312

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Urlop nad morzem" - Agnieszka Pietrzyk.

"Urlop nad morzem" - Agnieszka Pietrzyk. W ostatnich latach kryminał przeżywa niezwykle udany okres, święcąc triumfy na całym świecie. Mam tu na myśli nie tylko dzieła uznanych tuz autorskich tego gatunku, ale także i Naszych rodzimych pisarzy, którzy wspięli się na niezwykle wysoki poziom, śmi... czytaj dalej »

Urlop nad morzem

Beata wraz z mężem Marcinem przyjeżdżają do małego, zacisznego domku nad Bałtykiem. To dom Kaśki, najlepszej przyjaciółki Beaty, który jakiś czas temu kupiła od dwóch przeuroczych staruszek. Stary, drewniany dom z duszą to wymarzone miejsce dla Beaty. Kominek, drewniane podłogi i dwukondygnacyjny st... czytaj dalej »

Urlop z morderstwem w tle

Zmęczona codzienną szarówką i paskudną pogodą chciałam oderwać się od rzeczywistości. Miałam ochotę na lekturę, która pochłonie mnie bez reszty, przeniesie do innego świata, gdzie nie dociera proza życia. Mój wybór padł na książkę autorki, której pióra do tej pory nie znałam.Zagłębiając się w lek... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Uleczka448
@Uleczka448 2014-04-28
serce
@coolmamma
@coolmamma 2014-03-16
Przeczytane (2014-03-16) Recenzenckie
serce
@malineczka74 2014-01-16
Przeczytane (2014-01-16)
serce

twórcy strony

puchar
@malineczka74 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.