Wrócę po ciebie

J.A. Huss
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Wrócę po ciebie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Nazywam się James Fenici, a ty nigdy nie zobaczysz, że nadchodzę. Poruszam się w cieniu, jakbym sam był ciemnością. Ukrywam się tam, gdzie nikt nie spogląda. Nie przestrzegam żadnych zasad, nie znam granic, nie biorę jeńców i nigdy, przenigdy się nie waham. Nie jestem rycerzem w lśniącej zbroi: jestem twoim najgorszym koszmarem.
Nazywam się James Fenici, a ty jesteś moim celem. Tylko jedno z nas wyjdzie z tego starcia zwycięsko i na pewno nie będziesz to ty. Gdy twoje imię trafia na moją listę, już jesteś martwy. Taką zawarłem umowę ze śmiercią. Kontrakt podpisałem krwią, więc z góry wiadomo, jak to się zakończy – przywyknij.
Nazywam się James Fenici i jestem zły do szpiku kości. A przynajmniej wierzyłem w to aż do dnia, gdy ją zobaczyłem. Wtedy potwór, którym sądziłem, że jestem… Rzeczy, które myślałem, że znam… Każda brudna obietnica, którą odrzuciłem, powróciła, by dać mi w twarz.
Nazywam się James Fenici i chyba się zakochałem.
Tytuł oryginalny: Come
Data wydania: 2020-04-17
ISBN: 978-83-66429-15-4, 9788366429154
Wydawnictwo: Papierówka
Cykl: Firma, tom 1
Stron: 366

Autor

J.A. Huss J.A. Huss
Urodzona 1 stycznia 1969 roku w USA
J.A. Huss never wanted to be a writer and she still dreams of that elusive career as an astronaut. She originally went to school to become an equine veterinarian but soon figured out they keep horrible hours and decided to go to grad school instead....

Pozostałe książki:

Wasted Lust
Wszystkie książki J.A. Huss

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Recenzja książki "Firma. Wrócę po ciebie"

20.05.2020

Pamiętacie jak pisałam Wam, że czytam książkę, która jest pokręcona na maksa? Tak, tak, mowa o książce "Firma. Wrócę po ciebie" @jahuss ❤️ . Prolog był bardzo zachęcający... Miałam wrażenie, że książka będzie o jakimś psychopacie, który Cię obserwuje, wszystko o Tobie wie... Jednak prawda jest całkowicie inna... ON, czy James, główny bohater musi ... Recenzja książki Wrócę po ciebie

Moja opinia o książce

Opinie

@silwana
2020-04-29
6 /10
Przeczytane

Mam problem z ocenieniem tej książki. Były momenty, w których mi się ona nie podobała i chciałam ją odłożyć, ale były też takie, które czytałam z zaciekawieniem. Zakończenie również było dobre. Dlatego myślę, że sięgnę po kolejny tom.

| link |
NI
2020-12-06
8 /10
Przeczytane
@syl_wia_88
2020-05-20
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Jeśli śmierć jest umową, miłość jest obietnicą”
#
“pieniądze powodują, że ludzie robią złe rzeczy.”
#
“Śmierć to po prostu praca. Umowa to tylko biznes.”
#
“Obawiam się, że nadzieja jest pułapką. Nadzieja sprawia, że chcesz rzeczy, które nie są możliwe. Nadzieja łamie ci serce.”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl