Recenzje książki "Wyspa niebieskich lisów. Dramatyczna wyprawa odkrywców Alaski."

Dodaj swoją recenzję

Fantastyczna opowieść o wielkiej wyprawie

22.06.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ta książka to powieść o największej, najdroższej i najdłuższej ekspedycji naukowej - 10 letniej Drugiej Wielkiej Wyprawie Kamczackiej. Historia losów dwóch okrętów Św. Piotra i Św. Pawła, zaplanowana przez wizję cara Rosji Piotra, która pokazuje z jak wielkim przedsięwzięciem mieli do czynienia około 300 lat temu ludzie, złaknieni odkrywania nowyc... {} Recenzja książki Wyspa niebieskich lisów. Dramatyczna wyprawa odkrywców Alaski.

FOX

18.04.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Takie mamy teraz czasy, że by móc udać się w podróż sięgamy po coś w zastępstwie. Jedną z takich opcji jest czytanie. Jeżeli zastanawiacie się, jaką książkę wybrać, polecam Wyspa Niebieskich Lisów, rzecz o legendarnej wyprawie Beringa. Nazwisko Wam na pewno znane choćby z geografii 😉 Cieśnina Beringa, Morze Beringa, Wyspa Beringa oraz sam Vitus B... {} Recenzja książki Wyspa niebieskich lisów. Dramatyczna wyprawa odkrywców Alaski.

@czerwonakaja@czerwonakaja {}× 2

Wielka wyprawa Wielkiej Rosji

2.04.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Z ogromną niecierpliwością czekałam na tę książkę i byłam szalenie ciekawa, w jaki sposób Stephen. R. Bown zaprezentuje czytelnikom wciąż nienachalnie znaną – a przynajmniej tak mi się wydaje – wyprawę Beringa, nazwaną Wielką Ekspedycją Północną. Jak wywiązał się z tego zadania? Moim skromnym zdaniem całkiem, całkiem, choć są lepsi. Ale teraz nie ... {} Recenzja książki Wyspa niebieskich lisów. Dramatyczna wyprawa odkrywców Alaski.

@martyna.153@martyna.153 {}× 3

Bohaterscy odkrywcy.

{} WYBÓR REDAKCJI
25.03.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ostatnio wracam do czytana książek o tematyce podróżniczej. Tym bardziej gdy na rynku pojawiają się takie wspaniałości jakie prezentuje nam Wydawnictwo Poznańskie. Należę do osób, które chętniej czytają o tym co było kiedyś, niż o tym co dzieje się teraz. W sumie to od zawsze wyprawy największych odkrywców pobudzały moją wyobraźnie. Kilka miesięcy... {} Recenzja książki Wyspa niebieskich lisów. Dramatyczna wyprawa odkrywców Alaski.

@Nigrum@Nigrum {}× 13
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl