Zawsze będę przy Tobie

Tomasz Kieres
9.7 /10
Ocena 9.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Zawsze będę przy Tobie
Książka Zawsze będę przy Tobie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.7 /10
Ocena 9.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Wreszcie mamy swojego Nicholasa Sparksa! Przepiękna opowieść napisana przez niezwykle wrażliwego mężczyznę - Magdalena Witkiewicz Poruszająca opowieść o oswajaniu rozpaczy. A także o tym, że los obdarowuje ludzi miłością w najmniej oczekiwanym momencie. Świetna lektura - Janusz Leon Wiśniewski Patrzył na ich roześmiane twarze. Nie ma możliwości abym był bardziej szczęśliwy, pomyślał. Kątem oka. Ułamek sekundy. Zobaczył to. A potem. Potem nie było już nic. Paweł kilka lat temu stracił żonę i dwie córki w wypadku samochodowym. Od tej pory dryfuje przez życie obciążony poczuciem winy. Myślami jest cały czas z tymi, które odeszły. Natalia jest samotną matką wychowującą nastoletnią Maję. Całą uwagę koncentruje na córce, nie szuka nowych związków. Natalia i Paweł poznają się u wspólnych znajomych, na imprezie na której, żadne z nich nie chci...
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-8075-638-0, 9788380756380
Wydawnictwo: Filia
Stron: 391

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zawsze będę przy Tobie

"Zawsze będę przy Tobie" Tomasz Kieres Cudowna i wzruszająca historia, która wciąga od pierwszych stron. "Patrzył na ich roześmiane twarze. Nie ma możliwości abym był bardziej szczęśliwy, pomyślał. Kątem oka. Ułamek sekundy. Zobaczył to. A potem. Potem nie było już nic". W końcu mamy polskiego Nicholasa Sparksa ❤ Do tego ta cudowna okładka ❤ "W przypadku rodzicielstwa nie ma czegoś takiego jak zrównoważona miłość, nie ma czegoś takiego jak rozsądek. Jest jedna wielka, bezwarunkowa miłość. Obezwładniająca, posiadająca nad tobą pełną kontrolę. Miłość, która nigdy się nie skończy i nigdy... czytaj dalej »

EW
@Ewelka_2
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
AN
@anitczyta 2019-07-22
Przeczytane (2019-06-26)
DO
@Dominika_3 2019-07-11
Przeczytane (2019-07-11)
EW
@Ewelka_2 2019-06-11
Przeczytane (2019-06-11)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się