Znikający króliczek

autor: Holly Webb
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Znikający króliczek
Książka Znikający króliczek
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Na urodzinowym przyjęciu swojej siostrzyczki Molly poznaje magika. Fantastyczny Feliks wyciąga z kapelusza małego króliczka, który jednak bardzo dziwnie się zachowuje. Nie dość, że wciąż ma czkawkę, to na dodatek cały czas znika. Żeby uniknąć kłopotów, Molly musi jak najszybciej odnaleźć psotne zwie...

Na urodzinowym przyjęciu swojej siostrzyczki Molly poznaje magika. Fantastyczny Feliks wyciąga z kapelusza małego króliczka, który jednak bardzo dziwnie się zachowuje. Nie dość, że wciąż ma czkawkę, to na dodatek cały czas znika. Żeby uniknąć kłopotów, Molly musi jak najszybciej odnaleźć psotne zwie... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013-2-11
ISBN: 978-83-240-1987-8 ( 9788324019878 )
Wydawnictwo: Znak
Stron: 96

Autor

Mieszka w południowej Anglii w Berkshire z mężem, trojgiem dzieci i kotem. Zaczęła pisać wiele lat temu, kiedy pracowała jeszcze jako redaktor litera...

Inne książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Znikający króliczek

Holly Webb miałam już okazje poznać. Nie osobiście oczywiście, lecz czytałam już kilka jej książek. Wszystkie były o zwierzętach, wszystkie dla dzieci, i wszystkie szczerze mówiąc naprawdę mi się podobały. Autorka świetnie potrafi wczuć się w rolę takiego małego futrzaka, dzięki czemu jesteśmy w sta... czytaj dalej »

Kolejne magiczne zwierzątko…

„W końcu miała szansę, żeby udowodnić rodzicom, że potrafi zaopiekować się zwierzęciem. Być może jej marzenie o własnym zwierzątku niedługo się spełni!”* Odpowiedzialności za to co do nas należy uczymy się już od dzieciństwa. Jest nam wpajane, że zwierzęta to nie są zabawki i nie można ic... czytaj dalej »

Znikający króliczek

Najnowsza seria książeczek angielskiej autorki Holly Webb bardzo podoba się najmłodszym czytelnikom, ale nie tylko. Nawet wśród dorosłych słychać i widać pozytywny odbiór przygód małej Molly. Idąc więc "za ciosem" opowiem Wam dziś o trzecim spotkaniu siedmiolatki z magicznym zwierzątkiem. W dniu cz... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Bujaczek
@Bujaczek 2013-04-02
„Znikający króliczek” tak jak i poprzednie części czyta się szybko i przyjemnie, na chwilę można wrócić do dziecięcych lat. Krótka i łatwa historia z morałem wplecionym między zabawne i wzruszające perypetie Molly.
serce
@ejotek
@ejotek 2013-08-22
Przeczytane (2013-01-01)
serce
@MartaAnia
@MartaAnia 2013-03-04
Przeczytane (2013-03-04)
serce

twórcy strony

puchar @MartaAnia @MartaAnia pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.