Labirynt kości Rick Riordan

Okładka Labirynt kości
autor:
Rick Riordan
wydawnictwo:
Initium
data wydania:
2012
ISBN:
9788362577132

Opis

Co byś zrobił, gdyby nagle okazało się, że twoja rodzina jest jedną z najbardziej wpływowych w dziejach ludzkości? A gdyby powiedziano ci, że źródło jej potęgi zostało ukryte w postaci 39 wskazówek w różnych zakątkach świata? Gdybyś stanął przed wyborem: wziąć milion dolarów i odejść lub otrzymać pierwszą wskazówkę, jaka byłaby twoja decyzja? Amy i Dan Cahill bez wahania wybrali wskazówkę, rozpoczynając tym samym bardzo niebezpieczny wyścig.

Słowa kluczowe

.... typu czary, wampiry i inne. Akcja prowadzona po mistrzowsku, trzyma w napieciu juz od pierwszych stron. Przypomina mi trochę kryminały Agaty Christie, pomimo iz kryminałem nie jest. Jednym słowem, bardzo dobra seria :)) więcej »
Przeglądając półki w bibliotece, natknąłem się na bardzo ciekawą pozycję, którą już od dłuższego czasu planowałem zdobyć i przeczytać. Była to lektura pod tytułem „39 wskazówek. Labirynt Kości”. Wcześniej czytałem recenzje pierwszej części tejże serii; większość z nich polecała dzieło, dlatego be... więcej »
Po tę pozycję sięgnęłam nieco spontanicznie. Będąc w bibliotece chciałam pożyczyć drugi tom „Kronik Rodu Kane” pod tytułem: Ognisty Tron. Niestety nie był on akurat dostępny i to bardzo mnie zasmuciło. Pomyślałam więc, że może pożyczę coś innego tego autora, bo przecież Rick Riord... więcej »
Dodali do kolekcji
Lucertola
Avenix
Konpopoz
Murtagh
darkmelody
WhiteOleander
humanistka
enga
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!