Avatar @m_mikos

@m_mikos

10 obserwujących.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj około 2 miesiące temu.
malgorzata_mikos
Napisz wiadomość
Obserwuj
10 obserwujących.
Kanapowicz od ponad 3 lat. Ostatnio tutaj około 2 miesiące temu.
wtorek, 30 czerwca 2020

Nadzieja

NadziejaMoi Drodzy, jeśli jeszcze nie zamówiliście tej wyjątkowej publikacji, zachęcam Was do tego z całego serca. Cel jest szczytny, a nadziei na lepsze jutro potrzebuje każdy z nas. Zawsze. ❤️
#jeszczebędziepięknie
PS. Już nie mogę się doczekać, aby zajrzeć do wnętrza. Jestem pewna, że ta publikacja będzie zachwycać swoją wyjątkowością od pierwszej do ostatniej strony.


„Nadzieję” stworzyli m.in.: Olga Tokarczuk, Hanna Krall, Wiesław Myśliwski, Mariusz Szczygieł, Magdalena Grzebałkowska, Joanna Bator i Przemysław Truściński TRUST, Andrzej Stasiuk, Wojciech Chmielarz, Sylwia Chutnik, Grażyna Plebanek, Ignacy Karpowicz, Małgorzata Rejmer, Mikołaj Grynberg, Ewa Lipska, Jacek Dehnel, Katarzyna Boni, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Łukasz Orbitowski, Ziemowit Szczerek, Dominika Słowik, Filip Springer, Małgorzata Lebda, Krzysztof Varga, Julia Fiedorczuk, Joanna Gierak-Onoszko, Paweł Piotr Reszka, Magdalena Parys, Agata Romaniuk, Jarosław Mikołajewski, Jerzy Sosnowski, Waldemar Bawołek, Grzegorz Uzdański, Paweł Sajewicz, Ilona Wiśniewska, Jacek Napiórkowski, Urszula Kozioł, Grzegorz Bogdał, Aleksandra Zielińska, Andrzej Muszyński, Juliusz Strachota.


Książka „Nadzieja” w wydaniu papierowym ukaże się już 8 lipca, ale już teraz dostępna jest w formie e-booka. Książkę można zamawiać na:


Więcej informacji o tej wyjątkowej publikacji: https://www.facebook.com/nadziejaakcjacharytatywna

× 1
Komentarze
@LetMeRead
@LetMeRead · prawie 2 lata temu
@m_mikos
@m_mikos · prawie 2 lata temu
Ma Pani na myśli podjęty przeze mnie temat? O "Nadziei" pisałam już wielokrotnie na różnych portalach (Facebook, Tumblr, Twitter, Instagram oraz prowadzony przeze mnie blog) od chwili podania przez Wydawnictwo Agora informacji o tej inicjatywie. Po zapoznaniu się z tekstem pod podanym przez Panią linkiem, muszę stwierdzić, że nie widzę żadnych podobieństw w stworzonych przez nas tekstach, poza umieszczeniem w nich informacji podanych przez Wydawnictwo, które są ogólnodostępne.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mikos
@LetMeRead
@LetMeRead · prawie 2 lata temu
Tak, mam na myśli podjęty temat, w znaczeniu, że już o tym było. Choć oczywiście na swoim blogu autor może poruszać takie tematy, jakie chce.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl