Magda.doc Marta Fox

Okładka Magda.doc
autor:
Marta Fox
wydawnictwo:
SIEDMIORÓG
data wydania:
2008
ISBN:
9788371622632

Opis

Osiemnastoletnią Magdę poznajemy w dramatycznym okresie życia, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży. Jak doszło do tego, że zdolna i pracowita dziewczyna wpadła w tak poważne tarapaty? Jak przeżyje to brutalne wejście w dorosłość? Magda.doc to pełna dramatyzmu, ale i epizodów humorystcznych oraz wewnętrznego ciepła, mądra powieść o dojrzewaniu. Przyjaciół Magdy informujemy, że mogą dowiedzieć się o jej dalszych losach z książki pt. "Paulina.doc".

Słowa kluczowe

Magda.doc
Recenzent: Meme
Książki bywają różnorakie. Są książki dobre, są i złe. Są intrygujące i wciągające, jak i przegadane i rozwlekłe niczym ciągnące się spaghetti. Są utwory będące pomnikami dziejów, są i przeboje jednego sezonu. W końcu są i książki przeznaczone tylko dla dorosłych, jak i tylko dla dzieci czy młodz... więcej »
Magda jest najlepszą uczennicą w klasie, ale nie ma łatwego życia. Ukochany ojciec zmarł, a od tego czasu jej złe stosunki z matką jeszcze bardziej się pogorszyły. Obie kobiety żyją obok siebie - córka stara się nie wchodzić matce w drogę, wypełniać swoje obowiązki i nie wchodzić w głębsze tematy... więcej »
Dodali do kolekcji
Merrick
cynamonowa
maczek
katarinalukasiak
Belladonna
halloinka
Elisabeta
Aklime
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!