Avatar @monidelko83

ZACZYTANA MATECZKA

@monidelko83
4 obserwujących. 3 obserwowanych.
Kanapowicz od roku. Ostatnio tutaj około 2 miesiące temu.
{} zaczytana_mateczka
{} Napisz wiadomość
Obserwuj
4 obserwujących.
3 obserwowanych.
Kanapowicz od roku. Ostatnio tutaj około 2 miesiące temu.

Ulubione cytaty

Czy choć raz zastanowiłaś się, jak mają na imię, kim są z wykształcenia, co takiego się stało, że znaleźli się na ulicy zupełnie sami, nie mając pieniędzy ani żadnego innego dobytku? Jakie są ich historie? Czy mają dzieci? O czym marzą? Z czego się śmieją?
Oceniajmy, ale zawsze zaczynajmy od siebie.
Śmierć jest zjawiskiem zdysocjowanym. Oznacza to, że śmierć ogarnia tkanki i układy w różnym czasie. Powoduje to dezintegrację ustroju jako całości funkcjonalnej i kolejno – trwałe wypadanie poszczególnych funkcji w różnej sekwencji czasowej.
Zrozumiałam też, że życie jest cudem, że cuda się zdarzają, tylko że my ich nie dostrzegamy. Życie każdego z nas jest wyjątkowe. I to nawet wtedy, kiedy wydaje się nam, że jesteśmy tutaj, na ziemi, bez powodu, bez sensu, samotni, niekochani, marzący o lepszej przyszłości dla siebie czy swoich dzieci. Bo żyć znaczy godzić się na to, co oferuje nam los. Cała mądrość naszej egzystencji polega jednak na tym, aby wiedzieć, co jest dobre, a co złe. Żeby umieć wyłuskać z tego wszystkiego, co proponuje i daje nam świat, tylko to, co jest i będzie dla nas najlepsze.
Umieranie jest koleją naszego życia. Nikt nie ucieknie od śmierci i wydaje się, że to jedyna sprawiedliwa rzecz na tym świecie.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl