Pamiętniki wampirów. Księga 1. Przebudzenie, Walka, Szał L.J. Smith

Okładka Pamiętniki wampirów. Księga 1. Przebudzenie, Walka, Szał
autor:
L.J. Smith
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324135691

Opis

Dwa wampiry. Dwaj nienawidzący się bracia. I piękna dziewczyna, której obaj pragną... Elena: piękna i popularna, może mieć każdego chłopaka.Stefano: tajemniczy i mroczny, wydaje się jedynym chłopakiem odpornym na wdzięki Eleny. Damon: seksowny, niebezpieczny i opętany żądzą zemsty na Stefano - bracie, który go zdradził. Połączy ich uczucie, które może się okazać równie zabójcze jak blask słońca...

Słowa kluczowe

W pierwszej księdze pamiętniki opisują życie Eleny (blondynka, która może mieć każdego chłopaka na skinienie ręki). Jaki przeżywa szok gdy na nowego ucznia jej sztuczki nie działają. Stefano wydaje się niewzruszony na sygnały wysyłane przez Elenę. Dziewczyna jest jednak bardzo uparta i w końcu do... więcej »
Z pewnością większość z Was już słyszała o sadze „Zmierzch” Stephenie Meyer. Zapoczątkowała ona falę 'paranormal romance' w literaturze- miłości pomiędzy zwykłym człowiekiem a niezwykłą postacią fantastyczną. Najczęściej są to wampiry i wilkołaki. Fani ww. cyklu szukali innych powieści opierający... więcej »
Lisa Jane Smith jest amerykańską autorką, która już od kilkunastu lat tworzy powieści i opowiadania skierowane głównie do nastoletnich odbiorców. W Polsce nakładem wydawnictwa Amber ukazało się już siedem tomów z serii "Pamiętniki Wampirów", trzy zbiorowe tomy z serii "Dom nocy" oraz trzy z serii... więcej »
„W imię miłości” L. J. Smith zasłynęła bestsellerowymi „Pamiętnikami wampirów” na długo przed tym, zanim pomysł o miłości dziewczyny i wampira pojawił się w „Zmierzchu”. „Przebudzenie”, „Walka” i „Szał”, trzy pierwsze części cyklu, wydane są również jako jedna razem 1 księga. Elena, cho... więcej »
Elena wiodła zwyczajne życie, była lubiana w szkole, miała dwie prawdziwe przyjaciółki, które pomagały jej w trudnych chwilach i chłopaka, który o nią dbał. Brakowało jej tylko rodziców, którzy zginęli w wypadku, ale zajęła się nią kochająca ciocia. Jednak po powrocie z wakacji coś się zmienia… E... więcej »
Dodali do kolekcji
greymouse
gosiak9444
iziu08
pauliniunia89
Amy
MirandaKorner
luolina
Marti3
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!