Pocałunek Anioła Ciemności Chadda Sarwat

Okładka Pocałunek Anioła Ciemności
autor:
Chadda Sarwat
wydawnictwo:
NASZA KSIĘGARNIA
data wydania:
2010
ISBN:
9788310118356

Opis

Musi być bezlitosna. Musi zabijać. Nie dano jej wyboru.Codzienność Billi jest daleka od normalności. Cel jej życia to przygotowanie się do roli templariuszki. Elitarny zakon przetrwał do czasów obecnych, a jego członkowie walczą z przeklętymi: wampirami, wilkołakami, upiorami oraz upadłymi aniołami. Dziewczyna jest samotna, pragnie ciepła i zrozumienia. Nie wie, czy bycie mniszką i jednocześnie pogromczynią potworów jest tym, czego chce. Życie Billi się zmieni, gdy pozna Mike?a ? przystojnego chł..opaka o fascynującej osobowości, skrywającego mroczny sekret i, jak się okaże, bardzo niebezpiecznego...?Pocałunek Anioła Ciemności? to mieszanka romansu, wartkiej akcji, grozy i nawiązań do tajemnic templariuszy, a także biblijnych opowieści.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Na gwiazdkę poprosiłam koleżankę z klasy, o tą właśnie książkę. Miałam już dosyć wampirów i aniołów, które były praktycznie wszędzie. W "Pocałunku Anioła Ciemności", zamiast typowych krwiopijców czy skrzydlatych istot, pojawiają się templariusze. Członkowie starożytnego zakonu, żyjący w dzisiejs... więcej »
Mimo naprawdę szczerych chęci nie potrafię z siebie wykrzesać większego entuzjazmu dla tej powieści mimo, że po opisie spodziewałam się czegoś lepszego. Książka nie był bardzo zła, ale na szali dobry-zły lokuje się mniej więcej pośrodku. Główną bohaterką jest 15-letnia Billi – postać skonstruo... więcej »
Billie SanGreal jest pierwszą dziewczyną w Zakonie Templariuszy. Jego współczesna siedziba znajduje się w Londynie, ale pomocników w walce z siłami zła można spotkać na całym świecie. Bohaterkę życie nigdy nie oszczędzało. Została wychowana przez ojca, obecną głowę Zakonu. Był bezlitosny, pozbawi... więcej »
Tytuł/Cykl: "Pocałunek Anioła Ciemności" Autor: Sarwat Chadda Tom: 1 Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Rok wydania: 2010-10-13 Czy słyszeliście kiedykolwiek o templariuszach? Jeśli nie to właśnie macie okazję. "Pocałunek Anioła ciemności" jest to powieść, w której autorka przeplotła nutę fant... więcej »
Billi jest córką mistrza zakonu Templariuszy - zakonu, który według legendy powinien przestać istnieć już dawno temu. A jednak, przetrwał, choć w nie najlepszej kondycji. Garstka rycerzy kontynuuje swoją misję, tylko tym razem nie bronią Ziemi Świętej, a ludzkich dusz. Prowadzą Bataille Tenebreus... więcej »
Czy znacie opowieść o zakonie templariuszy? Tak naprawdę głównym celem zakonu była obrona Świątyni Salomona w Jerozolimie. Natomiast autor diametralnie zmienił ich misję w obronę całej ludzkości przed Bezbożnymi, czyli wampirami, wilkołakami, upiorami lub upadłymi aniołami. O samym autorze trudno... więcej »
Musi być bezlitosna. Musi zabijać. Nie dano jej wyboru. Codzienność Billi jest daleka od normalności. Cel jej życia to przygotowanie się do roli templariuszki. Elitarny zakon przetrwał do czasów obecnych, a jego członkowie walczą z przeklętymi: wampirami, wilkołakami, upiorami oraz upadłymi anioł... więcej »
„Pocałunek Anioła Ciemności” Niesamowita książka, która wciąga już od pierwszych stron. Tajemnice, symbole, zagadki a przede wszystkim walka. Pojedynki nie tylko z siłami zła- bezbożnymi i obserwatorami, ale głównie z samym sobą. Bitwa o pokonanie własnych słabości. Wojna w imię dobra. Tego w... więcej »
Dodali do kolekcji
IvanG
iziu08
Kobra94
LadyGryf
Juliab3
rodynka
kiciunia0606
PesefonicznaZjawa
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!