MARPRESS

MARPRESS
ZMIENIAMY STYL I FORMĘ KOMUNIKACJI. NIEZMIENNA POZOSTAJE POTRZEBA TWORZENIA DOBREJ LITERATURY. PRZED NAMI AMBITNE PLANY WYDAWNICZE, ODKRYWANIE NOWYCH TALENTÓW, A PRZEDE WSZYSTKIM TROSKA O DOROBEK AUTORÓW I ŻYWY KONTAKT Z CZYTELNIKAMI. WYRUSZ Z NAMI W TĘ PODRÓŻ!
Nasza przemiana zaczyna się we wrześniu 2017 roku kiedy to jeden z recenzentów i przyjaciół zespołu, na co dzień pracownik korporacji, postanawia przyjąć zaproszenie do współpracy nad odnową wydawnictwa. Dzisiaj wraz z drużyną, której trzonem są zarówno osoby od wielu lat tworzące i pracujące w tej firmie, jak i młodzi redaktorzy i graficy zaczynamy nową przygodę w świecie wydawniczym.

Wydajemy najwyższej jakości literaturę związaną z Trójmiastem, regionem i morzem. Pokazujemy, że Polska to kraj o fascynującej historii i wielowiekowej tradycji morskiej. Od początku dbamy o spuściznę literacką naszych autorów, odkrywamy też tych zapomnianych i niedocenianych. Wierzymy, że książki przybliżają ludzi i środowiska. Jednym zdaniem – książką skracamy dystans

Nowości

Zapowiedzi

Najczęściej oceniane

Autorzy

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl