Zatrute pióro Agatha Christie

Okładka Zatrute pióro
autor:
Agatha Christie
wydawnictwo:
Wydawnictwo Dolnośląskie
data wydania:
2100
ISBN:
9788324589500

Opis

LISTY, KTÓRE ZABIJAJĄ, BUDZĄC DEMONYDo Lymstock przyjeżdża na rekonwalescencję Jerry Burton, lotnik dochodzący do siebie po przeżytej katastrofie, wraz z siostrą Joanną. Liczą na spokój i ciszę - a tymczasem wkrótce po ich przybyciu miasteczkiem wstrząsa tragiczna śmierć pani Symmington: do odebrania sobie życia popchnął ją ohydny anonim. Wkrótce okazuje się, że tego typu liściki otrzymała połowa mieszkańców... ale nikt nie chce się do tego przyznać. Czy Jerry i Joanna odkryją, kto z mieszkańców ..opluwa śmiertelnym jadem sąsiadów?

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Jerry Burton, z zawodu lotnik właśnie przechodzi rehabilitację po dość poważnym wypadku. Lekarze są dobrej myśli, jednak, jak powszechnie wiadomo, w takich sytuacjach ważny jest spokój. Ze względu na to wraz z siostrą wyprowadza się na wieś, gdzie pośród małomiasteczkowej społeczności ma się podd... więcej »
Jerry Burton po paskudnym wypadku dostaje zalecenie od lekarza, aby odpocząć na świeżym, wiejskim powietrzu. Dlatego wraz z siostrą Joanną przybywa do Lymestock. Jak się okaże, miejsce to nie należy jednak do spokojnych mieścin. Tajemnica osoba zadręcza mieszkańców anonimowymi listami. Kiedy poli... więcej »
Dodali do kolekcji
mpaquerette
Lidhaf
Skrawek
Nocena
Lloret
MagdaM
kicia
KrwawaMary
Cytaty z książki+ Dodaj cytat
Proszę dużo jeść, wysypiać się porządnie i starać się żyć, tak jak żyją rośliny.

Dodane przez dona35

Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!