Złamane serca Pamela Wells

Okładka Złamane serca
autor:
Pamela Wells
wydawnictwo:
WILGA
data wydania:
2011
ISBN:
9788325902391

Opis

Dziewczyny marzą o prawdziwej miłości i potrafią ją zdobyć!

Cztery przyjaciółki
Cztery historie miłosne
Cztery złamane, porzucone i samotne serca
i jeden skuteczny kodeks postępowania!

Gdzie kupić?

Sprzedawca Format Stan Cena
Inbook.pl - Nowe -
Allegro.pl - Nowe/używane -
Swistak.pl - Nowe/używane -

Słowa kluczowe

„Złamane serca” to debiutancka powieść amerykańskiej pisarki, Pameli Wells. Za granicą została bardzo dobrze przyjęta przez czytelniczki, które niebawem będą mogły poznać dalsze losy bohaterek, opisane w trzeciej już ... więcej »
Na pewno każdy w swoim życiu był już zakochany. Czy to uczucie było w przedszkolu, czy też w szkole podstawowej, kiedy było urocze i niewinne; czy może w liceum kiedy robiło się już poważne. Niestety, bardzo często k... więcej »
Do książki tej podchodziłam dość sceptycznie. Ile razy czytaliśmy o zawodach miłosnych, przyjaźni ? Byłam pewna, że "Złamane serca" będą kolejną tkliwą książką, jakiś wiele. Nie muszę chyba opisać jak miłe było moje ... więcej »
Sięgając po „Złamane serca” Pameli Wells sama nie byłam w zbyt wesołym nastroju. Szczerze mówiąc, miałam nadzieję, że ta książka podniesie mnie na duchu, wyznaczy jakiś cel, pokaże schemat postępowania. Czy znalazłam ... więcej »
Każdy czasem potrzebuję chwili relaksu z tzw lekką książką. Czasem muszę przeczytać taką luźną książkę. Ja właśnie tego potrzebowałam i otrzymałam w postaci Złamanych serc. Typowo młodzieżowa książka, a jednak z przes... więcej »
Złamane serca
Recenzent: toska82
Pamiętam jak się pierwszy raz zakochałam i te motyle w brzuchu i ciągłe stany rozmarzenia. A później kiedy się okazało, że to nie ten jedyny i na zawsze - ból i szlochanie, myśli tylko o tym dlaczego nam nie wyszło. C... więcej »
Pamela Wells to niesamowita pisarka, dzięki której mogłam przeżyć moją historię jeszcze raz. Autorka niesamowicie wczuła się w rolę nastoletnich dziewczyn z ,,Złamanego serca”. Wiele nastolatek traci chłopaków lub pos... więcej »
Dawno nie miałam do czynienia z taką książką. Byłam pewna, że są one dla 13-latek. Choć ja jestem niewiele starsza to wolę czytać poważniejsze książki. Jednak dobrze jest raz po raz odetchnąć i zaspokoić swoją duszę c... więcej »
Niektórym może wydawać, że to książka mało ambitna. Kolejna powieść o dziewczynach ze złamanymi sercami. Niektórym nawet po przeczytaniu może się tak wydawać. Mnie jednak ta książka bardzo poruszyła. Nie sądziłam, że ... więcej »
Pierwsze miłości, pierwsze rozstania, pierwsze złamane serca? Nie ma chyba na świecie dziewczyny, która by nie marzyła o prawdziwej miłości. O przystojnym księciu na białym koniu, który przyjedzie po nią i porwie w... więcej »
Byliście już kiedyś zakochani? Nie ważne czy jako przedszkolak, uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum lub liceum. Z biegiem czasu większość nastolatek zaczyna marzyć o pięknym księciu na białym rumaku. Kiedy już taki po... więcej »
Od zawsze unikałam typowych młodzieżówek, w których główną rolę gra wątek miłosny, ponieważ niesamowicie denerwowały mnie błahe problemy nastolatek. Sięgając po "Złamane serca", byłam niemal pewna, że zanudzę się na ś... więcej »
Dodali do kolekcji
toska82
nightmoth
Katrine13
Micki
Margerytka82
sandra348
Drrim
natkawes
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!