Avatar @Ewelina229

@Ewelina229

45 obserwujących. 45 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 7 godzin temu.
Napisz wiadomość
Obserwuj
45 obserwujących.
45 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad 2 lat. Ostatnio tutaj około 7 godzin temu.

Blog

wtorek, 7 lipca 2020

Czy to już czas na ebooka?

Od zawsze zapierałam się, jak to potocznie można powiedzieć "łapami i gierami", że jestem antyebook, że przecież tylko książka w wersji papierowej może sprawić mi przyjemność z czytania, dać ten wyjątkowy zapach i w ogóle. Ale nadszedł moment żeby przyznać sama przed sobą, że miejsce na regałach w mojej prywatnej domowej bibliotece już dawno się skończyło, teraz tylko "dopycham" przestawiam, przekładam i generalnie z braku miejsca nie mam już dosłownie gdzie przestawiać, przekładać czy dopychać. Klops, zaraz zrobi mi się prawdziwy chaos i bałagan, którego nie znoszę.
I właśnie czuję, że to dla mnie krytyczny moment, bo zaczęłam myśleć, ba nawet już czytać i podpytywać o ebooka. Nie znam się, absolutnie nigdy nie interesowałam się tymi wynalazkami, dlatego tak trudno jest mi się odnaleźć w tym temacie.
Stąd tez moje wołanie o pomoc... widziałam, że są tutaj fani i posiadacze przeróżnych ebooków, więc może Wy podpowiecie na co zwrócić szczególną uwagę ( jeśli się zdecyduję, bo przecież jeszcze tego nie zrobiłam :P), co powinien posiadać, jaką markę sobie chwalicie... zresztą sami najlepiej wiecie, co powinnam wiedzieć :)
Będę wdzięczna za każdą sugestię :)
środa, 29 stycznia 2020

Wasze propozycje - Auschwitz

Witajcie Kanapowicze - pożeracze książek..

Małymi krokami zaczynam wchodzić w literaturę o tematyce Auschwitz, i stąd właśnie mój wpis... otóż po lekturze "Kołysanka z Auschwitz" chcę brnąć dalej, żeby poznać jak najwięcej faktów. Po mojej recenzji @Johnson zasugerował zapoznanie się z  "Pięc lat kacetu" Stanisława Grzesiuka; "Więźniarski szpital w KL Auschwitz" Władysława Fejkela oraz "Nadzieja umiera ostatnia" Haliny Birenbaum - poczyniłam już kroki przy tych tytułach i wkrótce będę miała przyjemność je przeczytać, ale moje pytanie do WAS brzmi, co jeszcze proponujecie ? Zapewne macie jakieś  swoje ulubione tytuły dotyczące obozów, wspomnień więźniów. Będę przeszczęśliwa jeśli rzucicie jakieś propozycje od siebie. 

Archiwum

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl