Afera Kryminalna 2021 zaprasza do Gdańska!

Autor: Izabela Vernau ·1 minuta
2021-11-28 1 komentarz 8 Polubień
Afera Kryminalna 2021 zaprasza do Gdańska!

Jeśli jesteś miłośnikiem kryminałów i nie masz planów na najbliższy weekend, to zapraszamy na festiwal kryminalny do Gdańska – Afera Kryminalna 2021. Organizatorami imprezy są Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku oraz Wydawnictwo Oficynka.

 

W dniach 3 – 4 grudnia odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń. Najważniejsze z nich to spotkanie z Grahamem Mastertonem w Bibliotece Manhattan (Al. Grunwaldzka 82, Gdańsk). Z powodu pandemii odbędzie się ono online.

 

Poza innymi wydarzeniami, takimi, jak warsztaty pisarskie z Piotrem Borlikiem, czy spotkaniami z popularnymi polskimi autorami kryminałów, warto wspomnieć o dwóch panelach dyskusyjnych. 3 grudnia w Bibliotece Oliwskiej (ul. Opata J. Rybińskiego 9, Gdańsk) odbędzie się panel dyskusyjny „Hipnotyzujący urok zła” z Małgorzatą Oliwią Sobczak, Mariuszem Czubajem, Robertem Małeckim i Krzysztofem Beśką. Polska powieść kryminalna ma się świetnie, co roku wydawanych jest kilkaset książek z tego gatunku oraz pojawiają się nowi, interesujący autorzy.

 

Polska powieść kryminalna ma się świetnie, co roku wydawanych jest kilkaset książek z tego gatunku oraz pojawiają się nowi, interesujący autorzy, dlatego 4 grudnia zapraszamy do Biblioteki Manhattan na drugi panel dyskusyjny – „ZaAferowani na przesłuchaniu.” Kto będzie przesłuchiwany ?

Dobrze zapowiadający się debiutanci: Tomasz Żak, Konrad Chęciński, Magdalena Sobota, Paulina Medyńska. Czy wśród nich jest nowa gwiazda polskiego kryminału? Czas pokaże.

 

Program festiwalu:

https://wbpg.org.pl/aktualnosc/afera-kryminalna-2021

Jeśli więc nie masz planów na ten weekend i lubisz powieści sensacyjne, to warto odwiedzić Gdańsk i festiwal Afera Kryminalna 2021.

Nie zapomnij się potem podzielić swoimi wrażeniami z pozostałymi Kanapowiczami. Czekamy na wasze relacje!

× 8 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

@Fredkowski
@Fredkowski · ponad 2 lata temu
@Mackowy, wybierasz się?
× 2
@Mackowy
@Mackowy · ponad 2 lata temu
Nie, bo ja kryminały to tak średnio.
× 1
© 2007 - 2024 nakanapie.pl