Przeczytaj darmowego e-booka i wesprzyj WOŚP!

Autor: Dominika Róg-Górecka ·1 minuta
2023-01-22 5 komentarzy 21 Polubień
Przeczytaj darmowego e-booka i wesprzyj WOŚP!

Czy może być coś lepszego od bezpłatnych książek? Tak! Książki, które nie tylko nic nie kosztują, ale jeszcze ich czytanie wspiera cele charytatywne. W tym roku Legimi włączyło się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w nietypowy sposób!

 

O co chodzi w akcji?

 

Zasady są proste. Legimi przeznaczyło na akcję 20 e-ebooków, których część dostępna jest również w wersji audio. Żeby pobrać książkę należy wejść na ich stronę: https://www.legimi.pl/wosp/, wybrać jeden tytuł i zalogować się na swoje konto. W ten sposób zostanie do niego przypisana książka. Po zalogowaniu się do aplikacji, na „półce” znajdziecie wybrany tytuł.

 

Co z tego ma WOŚP?

 

Na tym etapie jest już całkiem nieźle, prawda? Ale to nie wszystko. Legimi zobowiązało się, że za każdą przeczytaną lub przesłuchaną książkę przekaże 10 zł na WOŚP. Ważne jest, że aby wziąć udział w akcji należy dodać wybrany tytuł na swoją półkę do końca lutego. Obowiązuje również limit ilościowy. W ramach akcji można uzyskać dostęp do tylko jednej książki. Wybierajcie więc rozsądnie, bo jest w czym. Lista książek prezentuje się następująco:

 

 

To jednak nie wszystko! Legimi przekazało na charytatywną licytację dożywotni dostęp do ich zasobów: https://allegro.pl/oferta/dozywotni-dostep-do-abonamentu-legimi-13143351114.

 

Co myślicie o ich akcji? Weźmiecie w niej udział?

× 21 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

@ladybird_czyta
@ladybird_czyta · około rok temu
Brawo Legimi! Oczywiście, że wezmę udział 😊 Każde wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zasługuje na rozgłos❤
× 4
@paulina2701
@paulina2701 · około rok temu
Kilka dni temu w ramach wspomnianej akcji pobrałam "Pupy, ogonki i kuperki” 😀
× 4
@Tanashiri
@Tanashiri · około rok temu
Żaden tytuł mnie nie interesuje, ale liczy się gest, i darowanemu koniu 😁 nie patrzy się w zęby, więc oczywiście wybieram, bo gram z WOŚP 💛
× 3
@Brzezina
@Brzezina · około rok temu
No pewnie, świetna akcja!:)
× 3
@book.book.pl
@book.book.pl · około rok temu
Super akcja. Nie czytałam żadnej z tych książek
× 1
© 2007 - 2024 nakanapie.pl