Cytaty Joanna "Nahbabe" Balicka

Dodaj cytat
Chciałabym przejść z tobą do następnego rozdziału, Jasonie, ale nie mogę. Z radością zobaczę, jak kończysz tę historię z kimś innym.
Pożyczyłam go tylko na chwilę. Tylko na miesiąc. Chłopak, który kiedyś mnie nienawidził, dziś dzielił ze mną nazwisko. Sprawił, że kochałam go na zabój, chociaż niegdyś ta miłość go przerażała. Mój licealny koszmar stał się mężczyzną moich marzeń. Jak bardzo popieprzone to było? Stare powiedzenie mówi: dobry zwyczaj - nie pożyczaj.
Przypadek chciał, byśmy byli tu właśnie teraz, właśnie razem, właśnie w ten sposób.
Ktoś powiedział, że życie jest jak fortepian. Białe klawisze reprezentują szczęście, a czarne smutek. Podczas tej podróży zwanej życiem należy pamiętać, że te czarne również tworzą muzykę.
Gdybyśmy wiedzieli, co kryje się za decyzjami, które podejmujemy, być może przyniosłyby zdecydowanie lepsze skutki.
"Nazywam się Bryson Scott i... straciłem ją."
“Miłość nie odchodzi od razu. Nie przestajesz kogoś kochać z sekundy na sekundę. Tęsknota za uczuciem ciągnie się nawet latami po zerwaniu. Jeśli jest inaczej, wówczas to nie była miłość, a głupie zauroczenie.”
"Myślał, że rozdawał karty? Ja zamierzałam stawiać z nich domek, a on i jego pieprzona dominacja rozwaliłyby go z łatwością. Tak jak on rozwaliłby mnie. Zniszczyły mnie. Spieprzył, rozłożył na części pierwsze, rozbił moje atomy, tylko po to, by zaprezentować swoją siłę. Cholerny bogacz. Myślał, że uciszy mnie dokumentem? Że kupił mnie w momencie, gdy na mnie spojrzał?"
-Dawno nie napisałeś pierwszy-zauważa słusznie
-To nic nie zmienia.Byłem zły
-Dla mnie możesz być częściej zły-Uśmiechnęła się zadziornie i wzruszyła kokieteryjnie ramionami- Lubię, gdy pieprzysz mnie tak wściekle
– Zasłużyłaś na karę, prawda?
– Tak.
– Policzysz do dziesięciu, za każdym razem gdy zadam ci uderzenie. Jeśli się pomylisz... będę zmuszony zacząć od nowa.
– Gdybym był twoim profesorem, sprawiłbym, byś błagała, żebym przestał dawać ci klasy za Twoje cholerne nieposłuszeństwo i ignorancję.
Spotkanie go było zarówno najlepszą, jak i najgorszą rzeczą, która mi się przytrafiła.
Życie to nie bajka, choć moje plasowało się gdzieś pomiędzy horrorem a niesmaczną komedią. Czymkolwiek to było, nie chciałam w tym grać. A jednak show musiało trwać.
"Miało być idealnie. Nasz własny, perfekcyjny plan do szczęścia. Scenariusz napisany przez Boga nie przewidział jednak scen, które miały miejsce później. Coś poszło jak nie tak, jak gdyby tusz wylał się na kartki i przekreślił to, co było nam pisanie .
"Skrzywdzonemu umysłowi nie przetłumaczysz, że trauma jest przejściowa i trzeba cieszyć się z tego, że się żyje, że jest się tu i teraz"
"Nie powinno się rozdrapywać starych ran. Blizny najlepiej zostawić w spokoju. Wspomnienia były jak atrament przypadkiem wylany na puste kartki. Nieważne jak bardzo chciało się go zetrzeć - nie znikał. Co najwyżej powstawały dziury, których nie mogłem załatać."
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl