Cytaty "Marcel Moss"

{} Dodaj cytat
"Podobno marzenia się czasem spełniają. Trzeba im tylko pomóc."
W naszych czasem wyrazem najwyższej odwagi jest bycie sobą
"To prawda, że ludzie nas nie rozumieją. Widzą tylko to co chcą widzieć albo co łatwiej im zaakceptować. Człowiek z natury wybiera najprostszą formę przekazu. Nie lubimy wysilać mózgów. Łatwiej jest przyjąć do wiadomości to, że to mężczyzna bije kobietę, a nie na odwrót."
"Marcel Moss"
{}× 1 Link
Jeżeli ktoś wyklucza cię z powodu twojej inności, to robi to tylko dlatego, że uważa cię za zagrożenie.
Musimy zdecydować co robimy. Milczymy i czekamy na jego ruch, czy idziemy na policję? Wóz albo przewóz.
Na zakończenie chciałabym zaapelować do wszystkich osób czytających ten list - dbajcie o tych, których kochacie. Rodzina to fundament naszego istnienia.
Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał. Był człowiek, nie ma człowieka
Snuj marzenia, tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć dziś
Wydaje mi się, że go kocham... Na razie ciężko mi to stwierdzić, bo nigdy wcześniej nie byłam tak blisko z żadnym chłopakiem
Rodzice od zawsze wpajali mi rodzinne wartości, dzięki czemu nigdy nie czułam się samotna
Rywalizacja między ludźmi jest teraz wyjątkowo zacięta – kontynuuję - Wszyscy marzą o tym, by wyróżnić się w tłumie podążającym za tym samym. Social media tworzą wizję idealnego świata, która tylko nasila kompleksy młodych, uzmysławia im, że nie mogą okazywać słabości, i sprawia, że pragną czegoś, co nie istnieje.
„Internet to największe zło tego świata. Ludzie z natury są kłamcami, ale ekran oddzielający ich od prawdziwego życia sprawia, że puszczają im wszystkie hamulce”
Internet to największe zło tego świata. Ludzie z natury są kłamliwi, ale ekran oddzielający ich od prawdziwego życia sprawia, że [uszczają im wszystkie hamulce. Nabierają odwagi i stopniowo toną w bagnie własnych iluzji. Skupiają się na swoich fikcyjnych internetowych tożsamościach, zapominając o tym, że realne wciąż istnieją i są konsekwentnie zaniedbywane. Czasem jednak oderwanie od rzeczywistości jest zbyt silne, by wyrwać się ze szponów internetu. Powrót do normalności okazuje się wtedy niemożliwy.
Dziś mało kto pokazuje w sieci swoje prawdziwe oblicze. Ludzie na każdym kroku przerabiają swoje zdjęcia, ukazując innym perfekcyjny świat, który nie istnieje. Próbują leczyć kompleksy i choć na chwilę uwierzyć w to, że oni też mogą wzbudzać w innych podziw lub zazdrość.
Miłość przecież sprawia, że człowiek jest zdolny do wszystkiego.
Chciała pola bitwy, na którym mogłaby bezlitośnie wgnieść mnie w ziemię. A ja, zamiast podkulić ogon i odejść w hańbie już teraz trzymam się koryta i tańczę tak, jak mi zagra.
Brak wad po pewnymczasie staje się wadą.
Ludzie pragną pasji, szaleństwa, odrobiny przyjemności w tych trudnych, stresujących czasach.
Zawsze to ja dyktowałem warunki. Do czasu aż poznałem ją. Teraz tańczę jak ona mi zagra.
Bez względu na to, jak dobrze ogarniasz rzeczywistość dookoła siebie, w momencie, w którym stracisz czujność i zakochasz się w kobiecie, twój mózg zaczyna stopniowo tracić moc. W końcu stajesz się chodzącym pudłem pełnym buzujących hormonów i szalejących pierwotnych instynktów.
"To prawda, że ludzie nas nie rozumieją. Widzą tylko to co chcą widzieć albo co łatwiej im zaakceptować. Człowiek z natury wybiera najprostszą formę przekazu. Nie lubimy wysilać mózgów. Łatwiej jest przyjąć do wiadomości to, że to mężczyzna bije kobietę, a nie na odwrót."
"Marcel Moss"
{} Link
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl