Sean Thomas "S.K. Tremayne"

Sean Thomas "S.K. Tremayne"

Autor, 58 lat 99 czytelników
Obserwuj
7.1 /10
128 ocen z 4 książek,
przez 101 kanapowiczów
Urodzony w 1963 roku w Wielkiej Brytanii (Devon)
S.K. Tremayne to jeden z pseudonimów artystycznych angielskiego pisarza i dziennikarza Seana Thomasa. Publikuje on także jako Tom Knox. Pod tym nazwiskiem autor napisał jak dotychczas dwie powieści z gatunku thrillera psychologicznego: „Bliźnięta lodu” oraz „Dziecko ognia”.
Sean Thomas urodził się w 1963 roku w angielskim hrabstwie Devon. Na University College London ukończył studia na kierunku filozofii. W swojej pracy dziennikarskiej pisał artykuły z zakresu podróży, polityki i sztuki do takich gazet i czasopism jak „The Times”, „The Daily Mail”, „The Spectator” i „The Guardian”.
Pod swoim prawdziwym nazwiskiem opublikował cztery książki, które nie są dostępne w języku polskim: „Absent Fathers” (1996), „Kissing England” (2000), „The Cheek Perforation Dance” (2002) i „Millions of Women are Waiting to Meet You” (2006).
Pod pseudonimem Tom Knox napisał natomiast pięć thrillerów, nawiązujących zagadnień związanych z archeologią i religią. Były to: „Sekret Genezis” (2009), „Znamiona Kaina” (2010), „Biblia umarłych” (2011), „Rytuał babiloński (2012) i „Skarb heretyków” (2013).
Jako S.K. Tremayne pisarz wydał swoje dwie najnowsze książki. W 2015 roku ukazały się „Bliźnięta z lodu”, a już rok później opublikowano „Dziecko ognia”. Obie powieści należą do gatunku thrillerów psychologicznych.

Książki (4)

Sortowanie:
Dziecko ognia
Dziecko ognia
Sean Thomas "S.K. Tremayne"
6.3/10
Seria: Thriller psychologiczny
Mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny autora bestsellerowych Bliźniąt z lodu. Kiedy Rachel wychodzi za mąż za Davida, jej życie wydaje się bliskie ideału. Niczego jej nie brakuje – zyskuje nie...
Zanim umarłam
2 wydania
Zanim umarłam
Sean Thomas "S.K. Tremayne"
7.0/10
Seria: Thriller psychologiczny
Przeżyła wypadek, ale prawdziwy koszmar miał się dopiero zacząć… Kath nie może się nadziwić swojemu szczęściu – z wypadku, którego nie powinna przeżyć, wyszła lekko poobijana i z tymczasową utratą pam...
Asystentka
Asystentka
Sean Thomas "S.K. Tremayne"
7.7/10
Seria: Thriller psychologiczny
Ona jest w twoim domu. Ona kontroluje twoje życie. Teraz zamierza je zniszczyć. Przerażający i aktualny thriller psychologiczny autora bestsellerowej książki Bliźnięta z lodu. Świeżo rozwiedziona ...
Bliźnięta z lodu
2 wydania
Bliźnięta z lodu
Sean Thomas "S.K. Tremayne"
7.5/10
Rok po tym, jak w wypadku ginie jedna z bliźniaczek jednojajowych, Lydia, Angus i Sarah Moorcroft przeprowadzają się na maleńką szkocką wysepkę, którą Angus odziedziczył po babci. Liczą na to, że b...

Obserwujący (2)

@Paulka @Polemikaa

Komentarze

@Paulka
@Paulka · prawie 3 lata temu
Czekam na kolejne książki tej autorki, bardzo pasuje mi jej styl i pomysły!

Serie i Cykle

Cytaty Sean Thomas "S.K. Tremayne"

(...) bo czasem milczenie mówi wszystko.
Czasem wszystko jest zupełnie inne niż sobie wyobrażamy a czasem to, co uważaliśmy za rzeczywistość w ogóle nie istnieje.
Rodząc bliźnięta - zwłaszcza jednojajowe - daje się życie genetycznym celebrytom. Ludziom, którzy są niezwykli tylko dlatego, że istnieją.
Nie tyle moja własna śmierć jest nie do zniesienia, ile śmierć najbliższych. Bo ich kocham. I część mnie umiera razem z nimi. Dlatego można by powiedzieć, że wszelka miłość jest formą samobójstwa.
Najgorsza strona rodzicielstwa - świadomość, że bez względu na to, jak bardzo się starasz, ile włożysz w to pracy, ile wysiłków podejmiesz, nie możesz zagwarantować swoim dzieciom szczęścia. Nie możesz ochronić ich przed smutkiem.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl