Zanim umarłam

S.K. Tremayne
6.8 /10
Ocena 6.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Zanim umarłam
Książka Zanim umarłam
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.8 /10
Ocena 6.8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Przeżyła wypadek, ale prawdziwy koszmar miał się dopiero zacząć… Kath nie może się nadziwić swojemu szczęściu – z wypadku, którego nie powinna przeżyć, wyszła lekko poobijana i z tymczasową utratą pamięci. Rodzina nie podziela jej entuzjazmu. Mąż jest oziębły, a córka zachowuje się dziwnie. Kath wciąż zadaje sobie jedno pytanie: o czym jej nie mówią?
Data wydania: 2019-06-19
ISBN: 978-83-8143-097-5, 9788381430975
Wydawnictwo: Czarna Owca
Serie: Thriller psychologiczny
Stron: 448

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy może być coś gorszego niż przeżycie tragicznego wypadku? Jaka jest prawda?

„Zanim umarłam” to książka, którą mogłam przeczytać dzięki wydawnictwu Czarna Owca, za co serdecznie dziękuję. Jest to pierwsza pozycja tego autora, z którą się spotkałam, nie czytałam jego wcześniejszych książek, natomiast muszę przyznać, że chyba nie do końca odpowiada mi ten styl pisania. Co za ... czytaj dalej »

Zaskakująco!

Ostatnio wkręciłam się w thillery, więc wciąż ich szukam, dodaję do listy i po trudach związanych z wyborem - co teraz czytać, mój wybór padł na książkę "Zanim umarłam". Było to moje drugie spotkanie z tym autorem, i muszę powiedzieć, że było ono bardzo udane. Wskazać należy, że S.K. Tremayne to ps... czytaj dalej »

ZANIM UMARŁAM

„Zanim umarłam” S.K. Tremayne to fantastyczny thriller psychologiczny. Akcja rozgrywa się na wrzosowiskach w Wielkiej Brytanii. Główna bohatera-Kath przeżyła dramatyczny wypadek, z którego cudem wyszła cało. Liczne siniaki oraz amnezja wsteczna nie pozwalały jej przypomnieć sobie rzeczy sprzed wypa... czytaj dalej »

@Martyna_Juryniec @Martyna_Juryniec
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Moja opinia o książce

Opinie
@Paulka
@Paulka 2019-08-09
Przeczytane (2019-08-08) Thillery
Dawno nie czytałam książki, której zakończenie byłoby dla mnie takim zaskoczeniem. Nie przyszłoby mi do głowy, że cała historia skończy się właśnie w taki sposób... Za to wielkie brawa. To było moje drugie zetkniecie się z tą autorka, ale na pewno nie ostatnie.
serce | link |
@Katarzyna_Bieszczad
@Katarzyna_Bieszczad 2019-09-01
Przeczytane (2019-06-30)
@Martyna_Juryniec
@Martyna_Juryniec 2019-08-22
Przeczytane (2019-08-22)
@albin.sylwia
@albin.sylwia 2019-07-19
Przeczytane (2019-07-19)

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się