Wątek: Shitownik paryski - dyskusja ogólna

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

jak napisać tekst boldem = pogrubiony

kwadratowy nawias - b w środku - zamknąc nawias
tekst
na końcu - kwadratowy nawias - b - ze splashem przed - zamknac nawias

[ b ] tekst [ /b ]
tylko bez spacji

Edytowany przez użytkownika zapendo 16/03/2011 14:04.
Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

O oświadczeniach słów kilka
http://s5.nakanapie.pl/shitownik-paryski/oswiadczenie.doc

Zeby uregulowac sprawy autorskie zwrocilismy sie (w praktyce ja rozeslalem dzisiaj wiadomosci na pw) do osob ktore juz dokonaly wpisow w dotyczasowych odslonach Shitownika paryskiego. Wpisy znajda sie w ksiazce jesli ich autorki i autorzy przysla do Agencji Intenetowej - wydawnictwa e-bookowo oswiadczenie, ze sa autorami wpisow, ze udzielaja licencji autorowi ksiazki; napisza czy chca aby w ksiazce znalazlo sie ich krotkie bio wraz ze zdjeciem, czy chca byc podpisani imieniem i nazwiskiem pod swoim tekstem czy tylko nickiem. Te wszystkie sprawy znalazły sie w oswiadczeniu. Otrzymalem od kogos przed chwila pytanie, czy wyslanie oswiadczenia oznacza ze wszystkie wpisy znajda sie w ksiazce. Nie. W tym momencie nie mozna powiedziec ktore wpisy wejda do ksiazki. Jest na to za wczesnie. Na pewno znajda sie wpisy nagrodzone jako najlepsze z kazdej odslony. Tak jak w regulaminie. Wypelnienie i przeslanie oswiadczenia do wydawcy (pocztą albo emailem) pozwoli na wstepie uregulowac sprawe autorska. Plik oswiadczenia łatwo pobrać w serwisie pod adresem:

Pozdrawiam z cieplego dzisiaj Paris.

Edytowany przez użytkownika zapendo 05/05/2011 07:31.
patrylandia
2133 wypowiedzi

Otrzymałam i wyślę, na dniach, jak nastroję się na pocztę, bo niestety na mojej to jednak zawsze stracone minimum 30 minut przy dobrych wiatrach, mój rekord to 55 minut w ciąży!!! bądź, co bądź siedziałam na krzesełku, ale mimo wszystko to stracony czas, bo nawet książki ze sobą zapomniałam

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

tak.. ten groźny tłum, wpatrzony w plecy przy okienku, jak długo... jak on śmie !... ;)
dobrze nieraz kupić 10 -20 znaczków i ładną papeterię (koperty i papier listowy), jest jak znalazł, jak ja lubię dostawać listy...

patrylandia
2133 wypowiedzi

...ja też, takie tradycyjne, na papierze. Kiedyś dużo pisałam i dostawałam listów, a teraz... siedzie się przed monitorem i wystukuje adres z małpą, to już nie wróci, niestety. Myślisz, że mogę wysłać listem zwykłym? Bo znaczki mam i kopertę też ;-) ale myślałam, że za potwierdzeniem bardziej trzeba...

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

jeśli wyślesz priorytetem nie pójdzie za długo, a oprócz listu mejl, że list został wysłany na: wydawnictwo@e-bookowo.pl

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

o Shitowniku napisał nowy patronat projektu - portalwww

Bohaterowie powieści dziękują :)

(w artykule znalazły się nagrodzone wyznania George Sand i Chopina z poprzedniej edycji - Tanashi i Anek7)

anek7
857 wypowiedzi

Duma mnie rozpiera, jak już w mediach jestem cytowana - prawie jak jakiś autorytet...

Dopracowuję odpowiedź na kolejne zadanie i mam nadzieję, że uda mi się do jutra skończyć...

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

przeczytanie własnej wypowiedzi w mediach jest przyjemną chwilą. Tylko czy pod nickiem? W kolejnych materiałach o Shitowniku znajdą sie nagrodzone wpisy z następnych dwóch edycji. Jak zrobić aby autorzy tych wpisów mogli być podpisani imieniem i nazwiskiem. Zapytamy ich o to w przyszły czwartek, 31 marca.

przemekk
5742 wypowiedzi

Czas na wyniki odsłony czwartej.

Zadanie nr 1
Wyboru dokonała Elisabeth Duda:

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.

Książkę "Mój Paryż" postanowiłam wręczyć wiecznemu akordeoniści-marzycielowi, Hrabiemu de Saint-Germain agni1 za wrażliwe pióro. Co do "Żożo i Lulu", to postanowiłam przyznać nagrodę ex-aequo dla podpisującą się jako Usmiechnieta, za sugestywny i słodki opis Paryża oraz dla właścicielki nicka liidzia z nadzieją, że przyszły członek rodziny również przepłynie pod mostem Pont Marie, idąc za przykładem rodziców.

Elisabeth Duda

Gratulujemy!

Zadanie nr 2

Nagrodę - książkę "Wampiry. Historia z zimną krwią spisana" ufundowaną przez serwis nakanapie.pl oraz publikację w "Shitowniku paryskim" otrzymuje:

Michalangelo

Nagroda ufundowana przez magzyn DOZA - prenumerata magazynu DOZA - wędruje do gudrun

Kolejna nagroda - zestaw e-booków Pawła Zapendowskiego: "Jak z Almodovara", "Kokaina", "Budowniczy lalki"[ ufundowany przez wydawnictwo e-bookowo.pl - wędruje do Maynarda

Dodatkowe wyróżnienie - ufundowana przez Stowarzyszenie ja i ty - pamiątkę z Paryża (płyta Michela Petruccianiego "Power of three") - wędruje do Michalangelo

Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie!

Od razu zapraszamy do odsłony piątej: Ja , Joanna

Edytowany przez użytkownika przemekk 01/04/2011 13:56.
patrylandia
2133 wypowiedzi

Gratuluję zwycięzcom!! :-) Niesamowite były te opisy! Warto było poczytać:-) Wampiry, to nie był mój temat, ale piąta odsłona bardzo mi się podoba :-) tylko ciekawe, czy coś wymyślę.

agni1
1 wypowiedź

Bardzo dziękuję Pani Elizabeth i serdecznie pozdrawiam Wszystkich z nakanapie ;D

Tanashi
561 wypowiedzi

Również gratuluję:-D Wszystkie opisy były bardzo ciekawe.

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

a co tu tak pusto :) brawo, gratulacje ! wiele swietnych wpisow I i motyw wampirow sie udal, czytalem z duzym zainteresowaniem, chetnie napisze o nich na wątku Kuchni shitownika, otworzymy go w tygodniu. Jeszcze raz gratuluje wszystkim bioracym udział w obu konkurencjach - o Paryzu i tej drugiej " , - , "

anek7
857 wypowiedzi

Cicho, bo wszyscy myślą o kolejnym zadaniu - w każdym razie ja tak robię...

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

nagrodzone wpisy z konkursu "Mój Paryż" przedrukował portalWWW

a za tydzień nagrodzone opisy wampirów (",-,")

gudrun
110 wypowiedzi

To miłe, że moja mała wampirzyca przypadła Wam do gustu 8)
Gratuluje innym wampirzym twórcom!

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

portal WWW (z pasji do dziennikarstwa) zamieścił dwa wpisy z odsłony o wampirach, autorstwa gudrun i Maynarda

patrylandia
2133 wypowiedzi

o tak niesamowite były te opisy! i jak teraz myślę o wampirach, to mam przed oczami blond warkocz oplatający szyję... normalnie jak spotkam takiego mężczyznę, to się chyba wzdrygnę ;/

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

opisy Joanny D'Arc tez były mocne, jestem bardzo mile zaskoczony ilością i różnorodnością opisów, kolejne dwie dziewczyny - Joana i Alma, to popis niezłej literatury; szczerze mówiąc obawiałem się czy krótki ekstrakt ich charakterystyki wystarczy. Wystarczył.Kanapowicze mają wyobraźnie, świetnie - dziękuję. niebawem powinny być jakieś nagrody

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

OŚWIADCZENIA - autorki i autorzy wpisów!!! proszę wyślijcie do wydawnictwa e-bookowo oświadczenie. Jest do pobrania tutaj:

(jeśli ktoś wziął udział w zabawie i konkursach pod więcej niż jednym nickiem niczemu to nie przeszkadza - a oświadczenie jest konieczne żeby zamieścić wpisy w książce)

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

students.pl nie zapomina o Shitowniku

przemekk
5742 wypowiedzi

Ogłaszamy wyniki piątej odsłony "Shitownika paryskiego"

Nagrodę główną - książkę "Joanna D'arc- mit i historia" ufundowaną przez serwis nakanapie.pl otrzymuje:

rozcinampomarancze

Kolejna nagroda - zestaw e-booków Pawła Zapendowskiego: "Jak z Almodovara", "Kokaina", "Budowniczy lalki" ufundowany przez - wędruje do Tanashi

szarikow - "Za spojrzenie przez 'pryzmat zwycięstwa" (cyt. z wpisu) - otrzymuje książkę Rafała Kosowskiego, "Perła", ufundowana przez

Dodatkową nagrodę - ufundowaną przez wydawnictwo e-bookowo.pl - ebook "Mój Anioł Stróż. Antologia" otrzymuje rozcinampomarancze - za najlepszy opis marzeń Joanny D'Arc

W związku z problemami, które przeżywa magazyn kulturalny DOZA, nie została przyznana nagroda prenumeraty magazynu. Na tę sytuację nie mieliśmy żadnego wpływu. Zamiast tej nagrody postanowiliśmy przyznać drugi egzemplarz książki "Joanna D'arc- mit i historia", który powędruje do Tanashi

Gratulujemy i dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie!

Edytowany przez użytkownika przemekk 20/04/2011 12:49.
patrylandia
2133 wypowiedzi

To były piękne wpisy:-) Gratuluję zwycięzcom! :-)

Były kanapowicz
zapendo
132 wypowiedzi

gratuluję!

Edytowany przez użytkownika zapendo 10/06/2011 18:44.
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!