Anioł Stróż

Robert Muchamore
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Anioł Stróż
Książka Anioł Stróż
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.7 /10
Ocena 8.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Ethan Aramow może liczyć na Ryana Braskera, który już nieraz wyciągał go z tarapatów. Uważa go nawet za swojego anioła stróża. Nie wie jednak, że przyjaciel jest tak naprawdę młodym agentem CHERUBA. Rodzina Aramowów zarządza imperium przestępczym obracającym milionami dolarów. Zadaniem Ryana jest zniszczenie tej organizacji. Czy uda mu się wypełnić misję, nie rujnując jednocześnie życia Ethanowi?
Data wydania: 2013-04-17
ISBN: 978-83-237-5287-5, 9788323752875
Wydawnictwo: EGMONT
Cykle: CHERUB, tom 14

Autor

Urodzony 26 grudnia 1972 roku w Wielkiej Brytanii

Brytyjski pisarz. Autor serii książek dla dzieci i młodzieży: CHERUB, Agenci Hendersona i Rock Wars. Cykl książek pt. CHERUB został wznowiony pod postacią CHERUB: Seria 2 (o podtytule 'Aramov'). Bohaterowie i wydarzenia są inne niż w części pierws...

Książki Robert Muchamore

Wszystkie książki Robert Muchamore

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Szpiegiem być...

„Jak to się dzieje, że nigdy nie słyszymy o samolotach spadających z nieba, bo ktoś zapomniał wyłączyć komórki?” [s.234] Wierząc stereotypom, wszystkie zgromadzone tu kobiety w dzieciństwie chciały zostać księżniczkami. Godzinami marzyły o własnym księciu na białym koniu, co chyba zostało im do tej... czytaj dalej »

@Marcepankowa @Marcepankowa

"Anioł stróż" - nowa jakość cyklu

„Anioł stróż” to już czternasty tom bardzo lubianej przez mnie serii opowiadającej o niesamowitych przygodach nastoletnich tajnych agentów. W powieści kontynuowane są wątki, które pojawiły się w „Republice”. Agenci CHERUBA po raz kolejny podejmą walkę z klanem Aramowów, przy czym akcja tego tomu - p... czytaj dalej »

Gdy znajdziesz się w tarapatach, módl się o swojego "Anioła Stróża"!

Ryan Brasker, jak się dowiadujemy, miał misję, która polegała na zaprzyjaźnieniu się z Ethanem i wyciągnąć z niego informacje na temat działalności przestępczej jego rodziny. Jednak Ethan został zabrany z Kaliforni do Kirgistaniu przez swoją babkę. Po śmierci jego matki, Irena uważa, że bezpiecznie... czytaj dalej »

@KlaudusS @KlaudusS

Moja opinia o książce

Opinie
@milla
2013-08-16
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane (2013-01-01)
@KlaudusS
@KlaudusS
2013-05-24
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane (2013-05-24) Posiadane Zrecenzowane
@ederlezi
@ederlezi
2013-04-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane (2013-04-29)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się