Anioł Stróż

8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Anioł Stróż
Książka Anioł Stróż
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Ethan Aramow może liczyć na Ryana Braskera, który już nieraz wyciągał go z tarapatów. Uważa go nawet za swojego anioła stróża. Nie wie jednak, że przyjaciel jest tak naprawdę młodym agentem CHERUBA. Rodzina Aramowów zarządza imperium przestępczym obracającym milionami dolarów. Zadaniem Ryana jest zn...

Ethan Aramow może liczyć na Ryana Braskera, który już nieraz wyciągał go z tarapatów. Uważa go nawet za swojego anioła stróża. Nie wie jednak, że przyjaciel jest tak naprawdę młodym agentem CHERUBA. Rodzina Aramowów zarządza imperium przestępczym obracającym milionami dolarów. Zadaniem Ryana jest zn... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013-4-17
ISBN: 978-83-237-5287-5 ( 9788323752875 )
Wydawnictwo: EGMONT

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Szpiegiem być...

„Jak to się dzieje, że nigdy nie słyszymy o samolotach spadających z nieba, bo ktoś zapomniał wyłączyć komórki?” [s.234] Wierząc stereotypom, wszystkie zgromadzone tu kobiety w dzieciństwie chciały zostać księżniczkami. Godzinami marzyły o własnym księciu na białym koniu, co chyba zostało im do tej... czytaj dalej »

"Anioł stróż" - nowa jakość cyklu

„Anioł stróż” to już czternasty tom bardzo lubianej przez mnie serii opowiadającej o niesamowitych przygodach nastoletnich tajnych agentów. W powieści kontynuowane są wątki, które pojawiły się w „Republice”. Agenci CHERUBA po raz kolejny podejmą walkę z klanem Aramowów, przy czym akcja tego tomu - p... czytaj dalej »

Gdy znajdziesz się w tarapatach, módl się o swojego "Anioła Stróża"!

Ryan Brasker, jak się dowiadujemy, miał misję, która polegała na zaprzyjaźnieniu się z Ethanem i wyciągnąć z niego informacje na temat działalności przestępczej jego rodziny. Jednak Ethan został zabrany z Kaliforni do Kirgistaniu przez swoją babkę. Po śmierci jego matki, Irena uważa, że bezpiecznie... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@milla
@milla 2013-08-16
Przeczytane (2013-01-01)
serce
@KlaudusS
@KlaudusS 2013-05-24
Przeczytane (2013-05-24) Posiadane
serce
@ederlezi
@ederlezi 2013-04-29
Przeczytane (2013-04-29)
serce

twórcy strony

puchar @ederlezi @ederlezi pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.