Będziesz moja

Diana Brzezińska
8.2 /10
Ocena 8.2 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Książka Będziesz moja
Książka Będziesz moja
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.2 /10
Ocena 8.2 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Ada Czarnecka: rudowłosa profilerka z ciętym językiem, powszechnie znana jako leń o wyjątkowo niskiej empatii, notoryczna spóźnialska i miłośniczka seriali true crime. Krystian Wilk: przystojny i ambitny podkomisarz, seryjny podrywacz, dla którego „mąż to nie przeszkoda”. Połączyła ich praca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, zagadkowa sprawa z Archiwum X i skomplikowana „przyjaźń”. Szczecinem wstrząsa seria brutalnych morderstw. Sprawca upodobał sobie młode, rudowłose kobiety i z niezwykłym okrucieństwem urządza swoim ofiarom specyficzną uroczystość przed śmiercią. Trzeba działać szybko. Zostaje powołany zespół śledczy, w którego skład wchodzą Ada i Krystian. Ich znajomość się zacieśnia. W końcu nic tak nie zbliża jak zbrodnia…
Data wydania: 2019-09-18
ISBN: 978-83-7515-581-5, 9788375155815
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Stron: 480

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Aktualnie nie ma ogłoszeń, ale 1 osoba szuka tą książkę.
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bardzo dobry kryminalny debiut!

Czy często sięgacie po debiuty polskich autorów? Ja mam trochę z nimi problem. Z jednej strony fajnie poznać nowego autora, a z drugiej mam taką obawę że nie udźwignie on książki i będzie ona w najlepszym przypadku taka sobie. Jednak dzięki uprzejmości @wydawnictwootwarte trafiłam na naprawdę dobr... czytaj dalej »

PO
@pola841

Będziesz moja

Debiut Diany Brzezińskiej "Będziesz moja". Akcja książki dzieje się w Szczecinie, blisko mojego miejsca zamieszkania więc dość łatwo było mi wyobrazić sobie cały obraz. Miasto zalewa seria brutalnych morderstw. Ofiary to młode, rude kobiety, które zostają potraktowane bardzo okrutnie, a na dodatek... czytaj dalej »

@ZaczytanaMalwa @ZaczytanaMalwa

Będę Twoja?? Czy na pewno?

„Wstrząsająca zbrodnia. Ryzykowne śledztwo. Nieodpowiedzialny romans”- to opis, który możemy znaleźć na okładce. Ja jednak zastanowiłabym się nad zmianą kolejności tych określeń, gdyż mam wrażenie, że przede wszystkim znajdujemy tu opis flirtu, rodzącego się powoli romansu pomiędzy dwójką ludzi, ro... czytaj dalej »

Zobacz wszystkie · {} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
KA
@karkareads 2019-09-24
“Ten nasz sprawca, gdyby się wziął za blondynki albo brunetki, to może w końcu znalazłby sobie żonę.” Dziś opowiem wam o debiucie Darii Brzezińskiej “Będziesz moja”. W Szczecinie działa seryjny morderca. Sprawca zabija młode, rudowłose kobiety. Przed morderstwem biorą one udział w pewnej uroczystości. Zostaje powołany zespół śledczych, w skład którego wchodzą: Ada rudowłosa profilerka, która jest powszechnie znana w komendzie jako spóźnialski leń i Krystian przystojny podkomisarz, który podrywa wszystkie kobiety w okolicy. Podczas śledztwa ich znajomość się zacieśnia. Czy uda im się rozwiązać zagadkę? Zawsze boję się debiutów, że będzie źle, tym razem to było zupełnie niepotrzebne, bo “Będz...
serce | link |
@albin.sylwia
@albin.sylwia 2019-09-21
BO
@Booksmyhobby 2019-09-03
Przeczytane (2019-09-03)
AN
@Angel 2019-08-25
Przeczytane (2019-08-24)
@ZaczytanaMalwa
@ZaczytanaMalwa 2019-08-23
Przeczytane (2019-08-23)
PO
@pola841 2019-08-22
Przeczytane (2019-08-15)

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się