Cierń i Krew

Agata Konefał
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Cierń i Krew
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

W świecie, w którym pokój jest odległym wspomnieniem, tylko magia daje nadzieję na lepsze jutro.

Trwa wojna. Cesarstwo Krystalii i Królestwo Landongu poróżniły magia i religia. Krwawe bitwy pustoszą ziemie obu krajów, lecz ich władcy nie zamierzają się poddać.

Ivan, mag z Zakonu Motyla, przebywa w forcie Aleksandrytu, gdy otrzymuje wezwanie od cesarza z nakazem stawienia się w stolicy. Musi wywiązać się z honorowej umowy swego rodu, dlatego wbrew sobie wraca do domu po wielu latach nieobecności.

Estera żyje w strachu przed niechcianym małżeństwem i swoją macochą. Ukojenie znajduje w różanym ogrodzie, choć wie, że nie może ukrywać się tam do końca świata. Choroba ojca zmusza ją do przejęcia urzędu przewodniczącej Gildii Kupców i opuszczenia bezpiecznych murów Obsydianu.

Oboje wierzą, że ich losy zostały splecione przez dług krwi ich rodziców. A co jeśli tak naprawdę to było przeznaczenie?

Kiedy ich najgorsze koszmary stają się rzeczywistością, muszą wybierać między mniejszym a większym złem. Dla bezpieczeństwa swoich bliskich, są gotowi poświęcić wszystko. Nawet własne życie.
Data wydania: 2023-04-20
ISBN: 978-83-962151-3-0, 9788396215130
Wydawnictwo: Papierowy Smok
Kategoria: Fantasy
Stron: 460
dodana przez: kotwksiazkach

Autor

Pozostałe książki:

Gasnące Słońce Wschodzący Księżyc Zaćmienie Krucjata Cierń i Krew Motyl i Śmierć
Wszystkie książki Agata Konefał

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Estera i Ivan

20.02.2024

@Obrazek Znacie takie pojęcie jak ROMANTASY? Sama często tym określeniem szafuje, ponieważ uwielbiam romans i fantastykę, a połączenie tego to już prawdziwa bajka. Zdarzało mi się też na to połączenie dużo narzekać, jednak jest to spowodowane tym, że wielu autorom zaciera się gdzieś granica i bardziej skupiają się na samym romansie niż na wątku... Recenzja książki Cierń i Krew

Myślałam, że nienawidzę romantasy... a jednak!

15.11.2023

Od miesięcy myślałam, że nienawidzę romantasy - okazuje się jednak, że po prostu nienawidzę źle napisanego romantasy, ponieważ CiK tym właśnie jest - romansem w świecie fantasy. Aczkolwiek inaczej niż 99% tytułów z tej kategorii, nie zapomina, by przyłożyć się do obu składowych swojego gatunku. Mamy więc tutaj nie tylko mocno rozwinięty romans (o ... Recenzja książki Cierń i Krew

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Nastka_diy_book
2024-02-20
8 /10
Przeczytane
@kotwksiazkach
2023-11-15
9 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Cierń i Krew. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl