Kazimierz Przerwa-Tetmajer i Jan Kasprowicz

Grzegorz Leszczyński
Kazimierz Przerwa-Tetmajer i Jan Kasprowicz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Krótkie opracowanie na temat twórczości Kazimierza Przerwy- Tetmajera i Jana Kasprowicza. Seria pod redakcją Piotra Kuncewicza.
Data wydania: 1991-02-18
ISBN: 978-83-61445-23-4, 9788361445234
Rodzaj: audiobook
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy „JOTA”
Seria: Przewodnik po lekturach
Kategoria: Językoznawstwo
Czas trwania: 44 minuty
dodana przez: jbutton

Autor

Grzegorz Leszczyński Grzegorz Leszczyński
Urodzony w 1956 roku
Literaturoznawca, zajmuje się literaturą dla dzieci i młodzieży. Napisał na ten temat wiele książek, przygotował liczne wybory baśni i wierszy dla młodych i najmłodszych odbiorców Kierow­nik Zakła­du Litera­tu­ry Popular­nej, Dziecię­cej i Młodzi...

Pozostałe książki:

Po schodach wierszy. Antologia Polskie baśnie i legendy Baśnie z całego świata 18. Pułk Artylerii Lekkiej Daję słowo. Wędrówki po języku i literaturze Elementarz literacki Kazimierz Przerwa-Tetmajer i Jan Kasprowicz Książka dziecięca 1990-2005. Konteksty kultury popularnej i literatury wysokiej. Książka i młody czytelnik. Zbliżenia, oddalenia, dialogi - Studia i szkice Kultura literacka dzieci i młodzieży u progu XXI stulecia Ludwik Jerzy Kern Magiczna biblioteka. Zbójeckie księgi młodego wieku Po potopie. Dziecko, książka i biblioteka w XXI wieku. Diagnozy i postulaty Początki parafii w Zbroszy Dużej 1969-1974 Pomiar marketingu i sprzedaży business-to-business Portret poety. Jan Brzechwa Wielkie małe książki
Wszystkie książki Grzegorz Leszczyński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kazimierz Przerwa-Tetmajer i Jan Kasprowicz nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kazimierz Przerwa-Tetmajer i Jan Kasprowicz. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat