Mafijna księżniczka

Roksana Zalewska
8.1 /10
Ocena 8.1 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów
Mafijna księżniczka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.1 /10
Ocena 8.1 na 10 możliwych
Na podstawie 10 ocen kanapowiczów

Opis

Lara Collins zostaje kartą przetargową swojej rodziny. W zamian za wsparcie i pieniądze dla jej rodu ma poślubić przyjaciela ojca. Wepchnięta do brutalnego świata mafii podejmuje ryzykowną walkę o przyszłość.

Gabriel Callaghan przejmuje władzę po ojcu. W ostatnią noc beztroskiego życia postanawia zabawić się w modnym klubie. To właśnie tam poznaje zdeterminowaną dziewczynę, od której nie potrafi odwrócić wzroku.

Rodzina Collinsów i Callaghanów od lat toczy wojny o bogate tereny i wpływy. Co się wydarzy, gdy przywództwo uzyskają ich dzieci? Czy pomimo pamiętnej nocy poradzą sobie z emocjami i udowodnią, że są godnymi następcami swoich ojców? A co z owocem ich przygody? Lara ukrywa dziecko przed Gabrielem i przygotowuje się do poślubienia wieloletniego znajomego. Gabriel nie wybacza kłamstw, ale chęć zdobycia kobiety z klubu, a w końcu i własnego syna, skłania go do odbycia największej bitwy – z samym sobą.
Data wydania: 2023-11-30
ISBN: 978-83-67749-40-4, 9788367749404
Wydawnictwo: Black Rose
Kategoria: Romans
Stron: 400
dodana przez: Asamitt

Autor

Roksana Zalewska Roksana Zalewska Roksana Zalewska - zodiakalny Byk, uparcie dążący do wyznaczonych sobie celów. Przygodę z pisaniem rozpoczęła dzięki odkryciu portalu Wattpad. Druga szansa jest jej oficjalnym debiutem literackim, który podbił serca wielu czytelników. To dzięki ich ...

Pozostałe książki:

Druga szansa Mafijna księżniczka Jeden raz
Wszystkie książki Roksana Zalewska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Pierwsze spotkanie z piórem Autorki

2.01.2024

Lara Coliins jest tytułową mafijną księżniczką. Jak to często w tym świecie bywa, w młodym wieku, jeszcze jako nietknięta kobieta, ma zostać żoną mężczyzny o wiele, wiele, wiele starszego. Jej obiekcje nie są brane pod uwagę, ważniejsze są umowy między szefami. Układy są najważniejsze. Gabriel Callaghan powraca, aby zastąpić swojego ojca. Wszystk... Recenzja książki Mafijna księżniczka

Mafijna księżniczka

23.01.2024

Nie tylko treść, ale i wydanie potrafi robić ogromne wrażenie. Zobacz, jak piękna okładka kryje w sobie równie niezwykłą historię! Jestem ciekawa czy zwracacie uwagę na sposób wydania książki. "Mafijna księżniczka" autorstwa Roksany Zalewskiej to powieść, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych historii. Ta oryginalna opowieść zanurza c... Recenzja książki Mafijna księżniczka

Mafijna księżniczka

8.01.2024

„Prawdziwa miłość upomni się o siebie. Będzie przypominać o sobie dzień i noc. Nie przeżyjemy bez niej.” Lara i Gabriel. Dwoje dziedziców z dwóch zwaśnionych rodzin. Walka o tereny i władzę. Walka o samego siebie, ale i o uczucie którego nie powinno być, a jednak się pojawiło. Ich spotkanie było czysto przypadkowe, nawet nie wiedzieli, kim ... Recenzja książki Mafijna księżniczka

RECENZJA

17.01.2024

„Ja noszę tę samą łatkę, Laro. Zawód: syn. A ty? Zawód: córka. I czego byśmy nie zrobili, ile nie zdziałali, i tak wszystko zostaje zrzucone na karb naszych nazwisk”. Na wieść o poślubieniu dużo starszego mężczyzny Lara wpada na iście szalony plan. Od jego realizacji zależy jej przyszłość. Jedna noc w klubie z nieznajomym przynosi pożądany efek... Recenzja książki Mafijna księżniczka

AN
@anitka170

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@iza_love_book
2024-02-28
10 /10
Przeczytane

🔥OPINIA🔥

Tytuł: "Mafijna Księżniczka"
Autor: Roksana Zalewska
Wydawnictwo: Black Rose

"Nie jestem już mafijną księżniczką.
Jestem królową swojego życia."

"Mafijna Księżniczka" to historia Lary Collins która ma zostać żoną mężczyzny 30 lat starszego od niej. Ojciec Lary chce przez to zapewnić swojej rodzinie większą potęgę. Lara postanawia zrobić wszystko aby do tego nie dopuścić. Chociaż ten jeden raz nie ma zamiaru go posłuchać. To co chce zrobić przekreśli cały układ ale nie widzi innego rozwiązania. Podejmuje pochopną i bardzo ryzykowną decyzję związaną ze swoją przyszłością. Pod wpływem silnych emocji, podczas wypadu do klubu postanawia zrobić coś co jej to zagwarantuje. Oddaje swoje ciało przypadkowo poznanemu mężczyźnie, a jak się później okazuje... również swoje serce.
Gabriel Collaghan po powrocie ze studiów ma przejąć władzę po ojcu.Podczas pobytu w klubie poznaje tajemniczą i gorącą dziewczynę, która wywiera na nim ogromne wrażenie.
Po 6 latach ich drogi znów się krzyżują Ojciec Lary Collins umiera a Ona obejmuje po nim władze. Jej przeciwnikiem jest Gabriel Collaghan stojący po drugiej stronie barykady.Lecz ich serca biją w jednym rytmie.
Jaką tajemnicę skrywa Lara przed Gabrielem? Co wygra serce czy rozum?
"Mafijna Księżniczka" to rewelacyjny romans mafijny. Tajemnicza,nieprzewidywalna, gorącą niczym wulkan historia. Autorka daje nam pełną emocji i pożądania historie dwóch rodów, którą połączyło przypadko...

| link |
@wwptuwm
2024-02-07
7 /10

𝑴𝒂𝒇𝒊𝒋𝒏𝒂 𝒌𝒔𝒊𝒆̨𝒛̇𝒏𝒊𝒄𝒛𝒌𝒂 - 𝑹𝒐𝒌𝒔𝒂𝒏𝒂 𝒁𝒂𝒍𝒆𝒘𝒔𝒌𝒂

3,75/5☆

[współpraca recenzencka @wydawnictwo_blackrose , dziękuje ślicznie za tą możliwość!<3]

• 𝒔𝒑𝒐𝒕𝒌𝒂𝒏𝒊𝒆 𝒑𝒐 𝒍𝒂𝒕𝒂𝒄𝒉
• 𝒖𝒌𝒓𝒚𝒕𝒂 𝒄𝒊𝒂̨𝒛̇𝒂
• 𝒅𝒘𝒐́𝒄𝒉 𝒎𝒆̨𝒛̇𝒄𝒛𝒚𝒛𝒏, 𝒋𝒆𝒅𝒏𝒂 𝒌𝒐𝒃𝒊𝒆𝒕𝒂
• 𝒌𝒐𝒄𝒉𝒂𝒏𝒆𝒌 𝒛 𝒑𝒓𝒛𝒆𝒔𝒛ł𝒐𝒔́𝒄𝒊
• 𝒕𝒂𝒋𝒆𝒎𝒏𝒊𝒄𝒆
• 𝒊𝒏𝒕𝒓𝒚𝒈𝒊
• 𝒈𝒐𝒓𝒂̨𝒄𝒂 𝒎𝒊ł𝒐𝒔́𝒄́
• 𝒛𝒘𝒊𝒂̨𝒛𝒆𝒌 𝒛 𝒑𝒓𝒛𝒚𝒋𝒂𝒄𝒊𝒆𝒍𝒆𝒎
• 𝒎𝒂𝒇𝒊𝒂
• 𝒂𝒓𝒂𝒏𝒛̇𝒐𝒘𝒂𝒏𝒆 𝒎𝒂ł𝒛̇𝒆𝒏́𝒔𝒕𝒘𝒐
• 𝒛𝒂𝒌𝒂𝒛𝒂𝒏𝒆 𝒖𝒄𝒛𝒖𝒄𝒊𝒆
• 𝒛𝒘𝒓𝒐𝒕𝒚 𝒂𝒌𝒄𝒋𝒊

Nie skłamie mówiąc, że naprawdę rzadko kiedy książki wciągają mnie od samego początku, jednak w tym przypadku już po pierwszej stronie ciężko było mi się oderwać od czytania! Boże jakie to było dobre i wciągające, a styl pisania autorki genialny, lekki i przyjemny dzięki czemu przez książkę niemal się płynęło i nie czuło że się czyta.

⊹₊⋆

Lara jest córką mafioza, która nie ma zbyt wiele do powiedzenia w tym świecie, nawet w sprawie własnego ślubu i męża! Ojciec chce wydać dziewczynę za o aż trzydzieści lat starszego od niej mężczyznę bez jej zgody.

Naprawdę polubiłam tą bohaterkę, jej charakter, siłę i determinacje. Podziwiałam jej odwagę i to jak walczyła o to aby być niezależną.

⊹₊⋆

Gabriel Callaghan wraca aby przejąć władzę po ojcu. Pierwszego dnia po powrocie do miasta wybiera się z przyjacielem do klubu, gdzie spotyka dziewczynę, która zawładnęła jego umysłem, piękna, zielonooka, odważna i pyskata - Lara Collins.
Jego osoba wręcz emanuje władzą, dominacją i powagą, więc ogro...

| link |
@lukaszgrudzinski21
2024-01-19
8 /10

Gdy zobaczyłam Zapowiedź książki zakochałam się w okładce. Byłam bardzo ciekawa co znajdę w środku.

Lara w pełnym momencie zostaje postawiona przed faktem dokonanym i ma wyjść za mąż dla dobra interesów. Lecz tego nie chce i przy pierwszej lepszej okazji chwyta się ostatniego ratunku i zachodzi z innym w ciążę.

Gabriel wraca do rodzinnej posiadłości po skończonej szkole i musi przejąć stery po ojcu. W wolny weekend pragnie jeszcze się zabawić, a kobietę którą wtedy poznał nie zapomina nawet po latach.

W tej książce mafie przejmują dzieci, którymi nie są wrogami jak ich ojcowie. Wręcz płynie w nich pożądanie i choć mężczyzna przyznaje się do swoich uczuć to bohaterka dla dobra własnego patrzy na dobro familii nieswoje. Więc w książce znajdziemy wiele scen podchodów, walkę o uczucia. Ale również tajemnice będzie trzeba wyjawić. W książce nie ma wiele scen niebezpiecznej mafii. Książka skupia się na uczuciach i miłości niż na zabójstwach. Chociaż małe interesy się pojawiają.

Czytając książkę czułam wielką chemię do Gabriela to jest zdecydowanie książkowy mąż. A czytając rozdział za rozdziałem czułam wielką niewiedzę jak Lara potoczy swoje życie. No i oczywiście zakończenie zawsze szokuje jest niespodziewane, ale i piękne.

Księżniczka mafijna podarowała mi wiele emocji i wrażeń.

| link |
@Klosterkeller
2024-03-20
6 /10
Przeczytane
@SunaiConte
2024-04-01
9 /10
Przeczytane
@ksiazkowy_mruczek
2024-01-23
10 /10
AN
@anitka170
2024-01-17
8 /10
Przeczytane
@historie_budzace_namietno
2024-01-08
8 /10
Przeczytane Egzemplarz recenzencki 2024
@distracted_by_books
2024-01-02
7 /10
Przeczytane
@to.tylkoazksiazka
2023-12-11
8 /10

Cytaty z książki

Sam już nie wiem – wy­zna­łem smut­no. – Za­czy­nam się w tym wszyst­kim gubić.
– A co czu­jesz?
– Czuję, że… że nie. Uwa­żam, że nigdy o mnie nie za­po­mnia­ła. Może po­gu­bi­ła się tak samo jak i ja?
– W takim razie się nie pod­da­waj – po­ra­dzi­ła hardo.
– Nawet nie mia­łem ta­kie­go za­mia­ru, Me­riel. Za wiele dla mnie zna­czy.
Tak wyglądało życie mafijnej księżniczki. Byłam kartą przetargową. Towarem, który glowa rodziny Collins mogła wymienić na pieniądze, pozycję czy wsparcie. Czy mam możliwość, by zmienić tę decyzję? Teoretycznie nie. Tylko... jestem Lara Collins i nie pozwolę, by ktokolwiek mnie zniszczył! Nawet jeśli to miałby być mój ojciec.
Ja noszę tę samą łatkę, Laro. Zawód: syn. A ty? Zawód: córka. I czego byśmy nie zrobili, ile nie zdziałali, i tak wszystko zostaje zrzucone na karb naszych nazwisk.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl