Mroczny książę

Mroczny książę
2.56
Ocena 2.56 na 5 możliwych
Na podstawie 16 ocen kanapowiczów
Raven, młoda Amerykanka o parapsychicznych zdolnościach, ucieka na koniec świ...
Raven, młoda Amerykanka o parapsychicznych zdolnościach, ucieka na koniec świata - przed niechęcią i uprzedzeniami. W mrocznych Karpatach spotyka Mikhaila, księcia Karpatian - ginącej pradawnej rasy. Tylko Raven może ocalić go przed nim samym i rozświetlić noc spowijającą jego duszę. Tylko Mikhai...
Pełny opis
Data wydania: 2010
ISBN: 9788324136025
Wydawnictwo: Amber

Recenzje

Mroczne dno
Książkę przeczytałam już kilka lat temu (wtedy było to chyba nieoficjalne tłumaczenie) i pamiętam, że bardzo mi się podobała. Warto nadmienić, że wtedy dopiero zaczynałam przygodę z romansem paranormalnym i nie zdawałam sobie sprawy, że istnieją lepsze książki z tego gatunku. „Mroczny Książę” opo...
Drapieżnik i łania
Co byś zrobił, gdyby w twojej głowie zaczęły się pojawiać obce myśli? Gdyby zamiary każdej osoby którą dotkniecie przytłaczały cię i przyprawiały o zawrót głowy? A gdybyś czuł ból i samotność osoby która chce targnąć na swoje życie czy zareagowałbyś? Młoda amerykanka Raven musi żyć ze swoją umiej...
Napisz swoją opinię

Opinie

@Rebellish
@Rebellish 2010-06-22
Przeczytane (2010-02-11)
Książka tragiczna, myślałam, że mile spędzę z nią czas, a to były po prostu godziny czystej nudy. Akcja beznadziejna, naprawdę... właściwie nic się ciekawego nie działo. Bohaterowie tak niesamowicie mdli, jakby ktoś nafaszerował ich lukrem. Miałam wrażenie, że fabuła skupia się tylko i wyłącznie na seksie, co było strasznie nużące. Tym bardziej chciałoby się odłożyć książkę na półkę. Naprawdę nikomu nie polecam, bo można tylko stracić przy tej książce czas.
@SlumberGirl
@SlumberGirl 2010-03-25
Przeczytane (2010-02-11)
Książka Christine Feehan to zwykł romans tyle, że z nadnaturalnymi bohaterami. Po przeczytaniu książki nasuwa mi się tylko taka jedna myśl: Gdyby autorka skupiła się na bohaterach, ich historii i zwyczajach, a nie na scenach łóżkowych, mogłaby być to całkiem dobra lektura. Dla miłośników romansów rodem z harlekinów, książka w sam raz, dla szukających ciekawie opisanej historii nie bardzo.
MA
@Majeczka 2010-09-26
Przeczytane (2010-09-26)
Jak dla mnie tragednia. Kiepskie romansidło tyle, że z wplecioną metafizyką i wampirami. Dotarłam do połowy i dziękowałam Bogu, że ja wypożyczyłam, a nie jak miałam w planie kupiłam. Może się podobać jeśli ktoś lubi romanse i dokładne opisy scen łóżkowych. Jak dla mnie postaci są płytkie, treść jest nudna, a autorka skupiła się głównie na seksie.
@coconut
@coconut 2011-08-12
Przeczytane (2011-08-12)
Pomysł całkiem ciekawy lecz niedopracowany. Drażnił mnie styl autorki i jej niedbałość o zgadzanie się faktów. Z cała pewnością za dużo scen seksu, wystarczyłoby je trochę okroić i zmniejszyć ich liczbę oraz pogłębić trochę bohaterów i skupić się na akcji, a byłaby to całkiem przystępna lektura.
@Lady_Bunny
@Lady_Bunny 2010-09-26
Przeczytane (2010-09-26)
Akcję tej książki autorka mogła by umieścić na piętnastu stronach, reszta to opisy mentalnej, miłosnej i seksualnej więzi głównych bohaterów. Bardzo brakowało mi głębszej analizy zwyczajów i życia Karpatian. Mimo to książka mi się podobała i chętnie sięgnę po kolejne części.
@natkawes
@natkawes 2010-04-15
Przeczytane (2010-01-01)
Książka przesiąknięta seksem. Większość czasu bohaterowie spędzają na poznaniu swoich ciał. To chyba było głównym wątkiem. Głównie historia bardzo ciekawa i przemyślana. Spodobała mi się postawa Raven i tego jak niezwykła może być miłość. To ich połączenie jest niezwykłe.
@kittyminky
@kittyminky 2011-02-28
Przeczytane (2011-02-28)
Pomysł ciekawy, wykonanie też niezłe. Tą część czytałam z przyjemnością. Niestety w następnych nie dzieje się nic nowego. Bohaterowie zachowują się tak samo jedynej zmianie ulegają napotykane "przeszkody". Dotrwałam do czwartej części. Poza tym... nudaaaaaaaaaa
@tycia
@tycia 2011-08-12
Przeczytane (2011-01-20)
Pomysł był dobry faktycznie, nieco gorsze wykonanie.Niestety dalsze części idą po schemacie, fajne czytadło na wieczór nic więcej. Nie zmienia to jednak faktu, że jak mam tylko wolniejszy czas to czytam.
@blair91
@blair91 2010-06-03
Przeczytane (2010-06-03)
Bardzo fajna książka. Podoba mi się pomysł, że mogą sobie czytać w myślach. Lubię Raven i Michaiła i pozostałych bohaterów. Nie mogę się doczekać części o Grigorim.
@Enigma
@Enigma 2011-07-06
Przeczytane (2011-07-06)
Zawaiło nudą i brakiem akcji.
Autorzy
Christine Feehan
Christine Feethan jest królową romansu paranormalnego. Niebotyczną sławę zyskała juz pierwszym tomem Mrocznej Serii. ''Mroczny książę'' zdobył w 1999 roku najważniejsze nagrody gatunku. Był najlepi...
Inne książki:
Książka STREET GAME
Książka WATER BOUND
Książka Mroczne pożądanie
Książka Dark melody
Książka Dark Magic
Współtworzący tą stronę
puchar @SlumberGirl @SlumberGirl pierwsza opinia