Nic o mnie nie wiesz

E.G Scott
7.1 /10
Ocena 7.1 na 10 możliwych
Na podstawie 44 ocen kanapowiczów
Książka Nic o mnie nie wiesz
Książka Nic o mnie nie wiesz
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.1 /10
Ocena 7.1 na 10 możliwych
Na podstawie 44 ocen kanapowiczów

Opis

 Wciągający thriller psychologiczny dla fanów "Wielkich kłamstewek" i "Zaginionej dziewczyny".
 
 Rebecca i Paul to kochające się małżeństwo z wieloletnim stażem. Mają przytulny dom w spokojnej okolicy, spełniają się zawodowo i ufają sobie bezgranicznie. Ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć.
 Po dwudziestu latach wspólnego życia kłamstwa i tajemnice z wyniszczającą siłą zaczynają trawić ich szczęśliwy związek. Uzależniona od opiatów Rebecca niespodziewanie zostaje zwolniona z pracy, a Paul w ramionach innej kobiety odreagowuje stres po utracie swojej firmy. Rozkoszna przygoda na boku szybko jednak zamienia się w koszmar, bo zazdrosna kochanka z coraz większą zuchwałością prześladuje Paula i jego żonę.
 
 Rebecca w obawie, że mąż chce ją porzucić, obmyśla misterny plan, który ma pokrzyżować mu szyki. Rozpoczyna się nieprzewidywalna i pełna intryg gra, z której nikt nie może wyjść zwycięsko.
 Napięcie od pierwszej do ostatniej strony oraz nieprzewidywalni bohaterowie, a w tle zemsta, obsesja i zbrodnia… Ten intensywny i szokujący thriller jest opowieścią o tym, że nawet idealne małżeństwa skrywają mroczne sekrety. 
Tytuł oryginalny: The Woman Inside
Data wydania: 2020-01-29
ISBN: 978-83-287-1253-9, 9788328712539
Wydawnictwo: Muza
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 466
dodana przez: ejwa1960

Autor

E.G Scott E.G Scott Elizabeth Keenan i Greg Wands piszą jako E.G. Scott.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Nic o mnie nie wiesz - a gdy się dowiesz, będzie za późno

{} WYBÓR REDAKCJI
18.02.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Na okładce thrillera dwojga nowojorskich autorów możemy przeczytać, że to mroczna historia idealnego małżeństwa. Lektura zaś skłania do dwóch zaskakujących – bo przeciwstawnych – wniosków. Pierwszy to taki, że idealne małżeństwa co prawda nie istnieją, ale mroczne historie mogą się zdarzyć, i owszem. Drugi natomiast – że bycie razem do końca mimo ... {} Recenzja książki Nic o mnie nie wiesz

@LetMeRead@LetMeRead {}× 13

Nic o mnie nie wiesz

{} WYBÓR REDAKCJI
9.02.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Tajemnice, sekrety, mroczna strona. Choć żyjemy razem od wielu lat, nigdy do końca nie wiemy, co kryje się w umyśle naszej drugiej połówki. Jak dobrze znasz swoją ukochaną/ukochanego? Niektórzy mają niemalże stuprocentową pewność, inni nieustannie coś podejrzewają. Cóż może być gorszego od rzeczywistości w związku dwojga ludzi? Ich wyobrażenia.... {} Recenzja książki Nic o mnie nie wiesz

@Zaneta@Zaneta {}× 3

Tytuł oryginalny: Women Inside

12.02.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

W ostatnim czasie na rynku pojawia się dużo powieści, które ze względu na swoją fabułę można zaklasyfikować jako thriller psychologiczny. Przez to, że opisywane w nich zdarzenia są nieraz bardzo do siebie podobne, autor musi natrudzić się, aby jego powieść na tle pozostałych sprawiała wrażenie wybitnej i wartej zapamiętania, a nie okazała się kalk... {} Recenzja książki Nic o mnie nie wiesz

@Mollinka_90@Mollinka_90 {}× 17

"Nic o mnie nie wiesz"

29.01.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Każdy związek jest jak chodzenie po linie. Z kolei romans przypomina chodzenie z gorylem na plecach po sznurze rozpiętym wysoko nad ziemią i posmarowanym tłuszczem”. Małżeństwo Rebecci i Paula trwa już prawie dwadzieścia lat. Patrząc z boku wydają się być parą wręcz idealną. Ciągle, nieustannie zakochani, ufają sobie, mają piękny dom,... {} Recenzja książki Nic o mnie nie wiesz

Moja opinia o książce

Opinie

@Wiesia
2020-02-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane Posiadam 📚 Thriller / kryminał 🕵️‍♂️ Recenzenckie przeczytane w 2020

E. G. Scott to pseudonim dwóch pisarzy, Elizabeth Keenan i Grega Wandsa, którzy są wieloletnimi przyjaciółmi.
"Nic o mnie nie wiesz" to thriller psychologiczny, historia opowiedziana z perspektywy męża i żony, kochającego się małżeństwa które poprzez niedopowiedzenia, kłamstwa i uzależnienie od opiatów, stacza się na dno ich prywatnego piekła.
Zaczyna się niewinnie, on traci firmę co zaniża jego poczucie wartości, ona uzależnia się od leków do których ma łatwy dostęp. Jedno kłamstwo rodzi kolejne. Paul odreagowuje stres w ramionach kochanki a Rebecca w coraz większych dawkach opiatów. Pomimo otumanienia lekami, Rebecca zauważa kłamstwa męża i postanawia zacząć własną grę.
Początkowo miałam mieszane uczucia, ponieważ pierwsza część książki (około 1/3) była zbyt chaotyczna. Starałam się wysilać swoje szare komórki ale jedynym rezultatem był ból głowy.
Dopiero część druga książki zmieniła moje nastawienie. Zmienił się też styl pisania na bardziej logiczny i uporządkowany. Dobra intryga, liczne zwroty akcji i stałe napięcie, sprawiły że książkę doczytałam z zainteresowaniem.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu MUZA.

{}× 20 | Komentarze (1) | link |
@Anna30
2020-02-26
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane

''Nic o mnie nie wiesz'' thriller psychologiczny autorstwa E.G. Scott, w którym to odkryjemy, jak wiele sekretów z życia codziennego małżeństwa głównych bohaterów, którymi są: Rebecca i Paul dzieje się wokół nich.

Niby pozory okazywanego wzajemnie sobie szczęścia wyrażanego pięknem miłości, a mimo wszystko, gdzieś tam wkroczyła rutyna, wir pracy w ogromnej ilości czasu jej poświęconego, a w tym gonitwa za pieniędzmi.

Rebecca według mnie jest uważna, pracowita, ma podejście do ludzi. Jak każdy z nas ma problemy związane z własnymi słabościami, kłamstwami, w obawie, że straci wiele w oczach mężach, który uważa ją za swój ideał.

Paul od samego początku wydawał mi się zagadkowy. Miał oddzielny swój plan działania. Kocha żonę, ale mimo wszystko okłamuje ją pod względem prowadzenia podwójnego życia, które stawiało, mu wiele przeszkód do pokonania podejmując przy tym ogromne ryzyko i tocząc walkę z samym sobą w drodze wprowadzania zmian do nowego, a może i lepszego życia.

Czytałam tę książę wyjątkowo powoli, ponieważ musiałam przyjrzeć się dokładnie zachowaniu wielu bohaterom i czy można było uniknąć sytuacji, w których oni się znaleźli na ten czas.

Kłamstwo niszczy nas od środka i właściwie nie zawsze istnieją właściwe sposoby na uwolnienie się od nich.

Książka ta składa się z 58 rozdziałów, podzielonych na 3 części, a losy każdego w tej powieści kryminalnej opisywane są z osobna.

Uważam, że ta książka będzie przes...

{}× 7 | link |
@ewfor
2020-01-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

 
Jeśli chodzi o debiut pisarski w kategorii thriller, to moim zdaniem jest on bardzo udany. Fabuła od samego początku trzyma czytelnika w takim napięciu, że trudno oderwać się od stron książki. Dosłownie i w przenośni hipnotyzuje i przyciąga jak magnes. Jest jak narkotyk, który z każdą kolejną dawką bardziej uzależnia. 
Narracja jest w pierwszej osobie czasu teraźniejszego, czytając, momentami miałam wrażenie, że siedzę na jakiejś grupowej terapii i słucham zwierzeń innych uczestników. 
Każdy kolejny rozdział to wynurzenia innej osoby, która przedstawia daną sytuację czy zachowanie z własnej perspektywy. Autorzy zaczynają fabułę opisami sytuacji PRZED i PO, wplatając w nią sporo przemyśleń danej osoby ale oszczędnie operując dialogami. 
Zachowania głównych bohaterów są czasami szokujące i nieprzewidywalne. 
Kiedy dwoje ludzi się poznaje, to nie wiadomo czy tym impulsem, który je łączy jest miłość, pożądanie czy po prostu tęsknota za drugą osobą. Wiele wówczas zachowań, słów, gestów jest ignorowana, niezauważana, lekceważona. Z czasem niestety często opada zasłona zauroczenia i na światło życia wydostaje się coraz więcej tego, czego wcześniej człowiek nie chciał nawet zauważać, i każdy zaczyna odważniej poczynać sobie w kwestii nieszczerości. 
(…) Kiedy się poznaliśmy, byliśmy ludźmi z trudną przeszłością. Wydaje mi się, że zarówno dla niej, jak i dla mnie kłamstwo to kwestia kontroli. Próba radzenia sobie z prz...

{}× 3 | link |
@oczytanakryminolog
2020-02-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 2 /10
Przeczytane Recenzenckie Rozczarowania

Książka miała ogromny potencjał, jednak jej autorzy gdzieś po drodze go utracili. Pozycja jest w mojej ocenie absurdalna, wątek psychologiczny rozwinięty został w niedostateczny sposób, a zakończenie... cóż, melodramatyczne. Miało być przerażająco, a wyszło komediowo. 

{}× 3 | Komentarze (1) | link |
@ksiazkowa.gladys
2020-02-15
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

"Jak dobrze znasz osobę przy której zasypiasz?"

Bardzo dobrze napisany thriller psychologiczny, z bardzo rozbudowaną fabułą i z wieloma wątkami, które wciskają czytelnika w fotel!

Rebecca i Paul to małżeństwo z długoletnim stażem. Wspierają się wzajemnie, darzą zaufaniem, jednak to tylko pozory, bo każdy z nich skrywa swoje tajemnice - te małe i te duże. Wszystko zaczyna się psuć po wizycie dwóch detektywów. 

Rebecca uzależniła się od silnych leków przeciwbólowych a na domiar złego lubi także sięgać po znacznie mocniejsze środki. Traci swoją posadę w firmie farmaceutycznej i odkrywa, że pieniądze z ich wspólnego konta, które były odłożone i zbierane przez lata na wybudowanie domu, nagle zniknęły. Natomiast Paul znalazł ukojenie w ramionach swojej kochanki,  która okazuje się nieobliczalna i po odrzuceniu próbuje odzyskać mężczyznę. 

Cała historia zaintrygowała mnie już od pierwszej strony. Nieoczekiwane zwroty akcji, powodują, że czytelnik się nie nudzi. Bohaterowie są bardzo rzetelnie dopracowani. Poznajemy ich myśli, czyny z dozgonną starannością. Jaki będzie koniec powieści? Na pewno Was nie rozczaruje. Jak dla mnie zakończenie jest znakomite i lepszego nie mogłam sobie wyobrazić! Zaskoczyło mnie i to bardzo pozytywnie!

{}× 2 | link |
@WolneLitery
2020-03-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Bardzo dobrze napisany thriller psychologiczny! Z rozbudowaną fabuła, mnóstwem wątków i co najważniejsze z adrenaliną!

Już na pierwszych stronach poznajemy zakochane w sobie po uszy małżeństwo. Jak się jednak szybko dowiemy Paul i Rebecca mają coś do ukrycia. Coś bardzo dużego! Każdy z nich ma też swoje mniejsze i większe tajemnice, które niestety coraz mocniej zaczynają rzutować na ich małżeństwo. W książce bieg wydarzeń mamy opisany z kilku perspektyw! Widzimy go między innymi oczami każdego z nich, ale również mamy tutaj spojrzenie detektywów oraz jednej z kochanek mężczyzny.

Mnie fabuła całkowicie wciągnęła, chociaż powiem szczerze, że książka momentami bardzo mi się dłużyła. Sporo w niej opisów oraz analiz sytuacji i ludzi. Nie mniej jednak oceniam ją bardzo dobrze! myślę, że zyska ona sobie grono fanów i, że zakończenie zaskoczy nie jednego czytelnika! Mnie zaskoczyło!

{}× 2 | link |
@Anna_Szymczak
2020-01-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Gorąco polecam Wam sięgnąć po tę historię. Ta książka to coś wyjątkowego na rynku wydawniczym .

{}× 2 | link |
@ksiazka_w_pigulce
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@arcytwory
2020-04-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane


Kiedy zobaczyłam tę książkę, to liczyłam na kawał dobrej literatury. Niestety, im dalej w las, tym „Nic o mnie nie wiesz” było gorsze i coraz bardziej pokręcone.
Zaczęło się obiecująco. Intrygujący początek, który rozbudza ciekawość. W końcu do drzwi Rebecki i Paula pukają policjanci, co budzi niepokój małżeństwa. Co mogą oni ukrywać? Oni, nienaganne małżeństwo z długim stażem? Okazuje się, że całkiem sporo. I skreślcie fragment o nienagannym małżeństwie, bo jest ono raczej mocno pokręcone. Bo na przykład oboje mają problem z prawdomównością, Rebecca jest uzależniona od praktycznie wszystkich rodzajów leków uspokajających, a Paul non-stop zdradza swoją żonę. Wróćmy jeszcze na chwilę do Rebecki. Jaka ona była irytująca! Przez jej zachowanie chciałam odłożyć powieść i już nigdy do niej nie wrócić. Do tego jej urojenia, które powodowały u mnie notoryczne przewracanie oczami. Po prostu pokręcona osoba.
Pokręcona była też chronologia wydarzeń. Były liczne przeskoki między „po” i „przed”, co momentami przyprawiało o zawroty głowy. Ale zaraz, co rozdziela te dwie osie czasowe? Tego można dowiedzieć się z dalszej części fabuły. Taki zabieg dodaje kolejnych zawrotów głowy. W skrócie – jeśli ktoś się ani na moment nie zgubił w tych przeskokach to wygrywa ode mnie medal!
Co jeszcze było pokręcone? Większość zwrotów akcji. Były one niesamowicie absurdalne, dziwne i całkowicie niewyobrażalne. Każdy kolejny sprawiał, że coraz bardziej chciałam zaprzestać czytania tej ...

{}× 1 | link |
@czytanie.na.platanie
2020-03-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Posiadam Przeczytane 2020 Współpraca

Czy obecne życie sprzyja powierzchownemu traktowaniu związków? Czy nie chce nam się wysilać, by naprawdę poznać drugą osobę? A może wolimy nie odkrywać prawdy, a widzieć tylko nasze wyobrażenie o kimś?

Rebecca i Paul - wydawać by się mogło, że to idealna para z dwudziestoletnim stażem. Czy rzeczywiście? Czy to raczej gigantyczna gra pozorów?

Z czasem okazuje się, że ich życia i oczekiwania zaczynają się rozmijać. Każde z małżonków ma własne tajemnice, które skrupulatnie trzyma w ukryciu.

Uzależniona od leków przeciwbólowych Rebecca, po utracie pracy, chce zgarnąć oszczędności odkładane na wspólny dom i wyjechać, zacząć nowe życie. Jakie jest jej zdziwienie, gdy okazuje się, że mąż ją uprzedził. Kobieta próbuje odkryć tajemnice męża i przyczynę zniknięcia pieniędzy. Czego dowiedzą się o sobie nawzajem? Co kryje się za dotychczasową fasadą pozorów?

Gdy na jaw wychodzą kłamstwa i zdrady, już tylko jeden krok dzieli ich od nieuniknionej tragedii. Atmosfera gęstnieje z każdą kolejną stroną.
Czy ktoś nimi manipuluje potęgując wzajemną nieufność? Czy otumaniona lekami Rebecca widzi zagrożenie tam gdzie go nie ma, a może ma podstawy, by obawiać się Paula?

Mimo, że bohaterowie momentami niesamowicie mnie irytowali zachowując się jak dzieci, a nie ludzie w wieloletnim związku, to jednak nie mogłam oderwać się od lektury. Byłam ciekawa dokąd ich to zaprowadzi. Szczególnie zakończenie zasługuje na duży plus.

To przykład, oczy...

{}× 1 | link |
@kasia_przasnek_op.pl
2020-03-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10

Wybierając lektury często kieruję się blurbem, żeby wiedzieć czego mogę się mniej więcej spodziewać po danej pozycji. Zazwyczaj trafiam dobrze, ale zdarza mi się przestrzelić. Tak było w przypadku książki „Nic o mnie nie wiesz” autorstwa E.G. Scott. Wiadomo - nie da się przewidzieć czy dana powieść spełni w stu procentach nasze oczekiwania. Ta moich nie spełniła nawet w pięćdziesięciu. ⁣

Lubię kiedy książka wciąga mnie w swoją fabułę od pierwszych stron. Tu niestety nie znalazłam tego ani po pierwszych stronach, ani po kolejnych. Bywa, ale warto było by to krótko uargumentować.⁣

Omawiany thriller składa się z trzech części, podzielonych na poszczególne rozdziały. Część z nich osadzona jest w czasie "przed" i "po". Tu pojawia się pierwsza mała zasadzka. Być może byłam zbyt mało uważna podczas lektury, ale zdarzyło mi się przez to momentami pogubić. Najbardziej jednak zabrakło dla mi w niej napięcia i ciekawie wykreowanych bohaterów. Pod względem tego pierwszego fabuła powieści bardziej przypominała powieść obyczajową. Była ona w mojej ocenie płaska. Dopiero pod koniec książki zaczęło się coś dziać. Sami bohaterowie również nie wyróżniali się niczym szczególnym. Zabrakło im tego czegoś, co sprawia, że darzymy daną postać sympatią, bądź wręcz przeciwnie - antypatią. ⁣

Jedynym plusem powieści było samo zakończenie. Mimo, że nieco abstrakcyjne, było zdecydowanie najmocniejsza część książki. ⁣

Podsumowując - powieść tę zaliczam jako śred...

{}× 1 | link |
@Moncia_Poczytajka
2020-02-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane 🎁 Recenzenckie 📚 Posiadam 🔫 Z wątkiem kryminalnym ❤ 2020 ❤ 📝 Debiut powieściowy 🕒 Zaginięcia i porwania Odwiedzamy USA

"Nic o mnie nie wiesz" to udany debiut, ciekawie napisany i nieźle skonstruowany. Sieć intryg i kilka zaskakujących zwrotów akcji sprawia, że książkę czyta się szybko i z niesłabnącym zainteresowaniem.

Książka podzielona jest na trzy części, choć tak naprawdę są one zupełnie zbędne. Wydarzenia prowadzone są z punktu widzenia kilku postaci, dzięki czemu otrzymujemy bardziej obiektywny pogląd na całą sytuację. Jednakże wprowadzanie dodatkowego podziału zdarzeń na "przed" i "po" wytwarza pewien chaos w części pierwszej książki. Na początku lektury dało się wczuć w nastrój charakterystyczny dla dreszczowców - pewną niepewność i niepokój, ale z biegiem czasu klimat ten gdzieś się ulotnił. Zbyt mało grozy i napięcia, brak dreszczyka emocji. Miałam wrażenie, że w miarę rozwoju wydarzeń historia ewoluuje w kierunku opowieści obyczajowej z ciekawym wątkiem kryminalnym.

Historia ma naprawdę spory potencjał i przy większym doświadczeniu oraz lepszym dopracowaniu mogłaby okazać się rewelacyjnym thrillerem. Pomysł na fabułę bardzo mi się spodobał, a wykonanie... Mam nadzieję, że kolejne powieści okażą się tylko lepsze, bo E.G. Scott piszą ciekawie, lekko i z pomysłem. Z przyjemnością przeczytam kolejne książki autorów.

{}× 1 | link |
@paulina.wozna91
2020-05-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10

Powieść „Nic o mnie nie wiesz” E.G. Scott zaintrygowała mnie, gdy tylko pojawiła się w zapowiedziach wydawniczych. Uwielbiam thrillery psychologiczne, które opowiadają historie na pozór szczęśliwych małżeństw. Na pozór, gdyż zazwyczaj poznając głównych bohaterów jesteśmy przekonani o ich głębokim uczuciu oraz więzi. Jednak im dalej w las, tym bardziej uzmysławiamy sobie jakie „idealne” małżeństwa mogą ukrywać szkaradne tajemnice.

Tak również było w tym przypadku. Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem już powinno znać się jak łyse konie, prawda? No właśnie, niekoniecznie. Kłamstwa i sekrety zdecydowanie nie idą w parze z harmonijnym partnerskim życiem. Problemy nawarstwiają się, co zaczyna wpływać na samopoczuciu małżonków. Rebecca uzależniła się od silnych leków przeciwbólowych, lubi także sięgać po znacznie mocniejsze środki. Z dnia na dzień traci dobrą pracę. Natomiast Paul odnalazł ukojenie w ramionach innej kobiety. W końcu jego firma splajtowała, musi się jakoś pocieszyć, prawda? Nie ma jednak pojęcia, że urocza kochanka może okazać się nieobliczalna…

Historia zaciekawiła mnie od samego początku, jednak pierwsza część była niestety nudna. Czytało się przyjemnie, ale wciąż brakowało mi „tego czegoś”, co sprawi, że książka pochłonie mnie całkowicie. Na szczęście od około 200 strony zrobiło się o niebo lepiej. Autorzy (pod pseudonimem E.G. Scott ukrywa się dwójka początkujących pisarzy) zadbali o to, aby czytelnik zwrotów akcji miał pod dostatkiem. Dwu...

{} | link |
@Sklerotyczka
2020-04-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Mocno przewidywalna, początek dziwny i koniec słaby na całego! Nie czyta jej się lekko, wręcz topornie. W pewnym momencie zaczęła się rozkrecac; ale szybko spalono to na panewce. Słabo..

{} | link |
@kat.czyta
2020-08-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Co czytać po książce “Nic o mnie nie wiesz”- E.G Scott

Książka Na progu zła
Na progu zła Louise Candlish
{}6.6/10
W słoneczne styczniowe popołudnie na przedmieściach Londyn...
Książka Bliżej niż myślisz
Bliżej niż myślisz Ewa Przydryga
{}7.3/10
„ Wciągający, zaskakujący, mocny! Na taki polski thriller c...
Książka Ostatni lot
Ostatni lot Julie Clark
{}7.7/10
Dwie kobiety. Dwa loty. Jedyna szansa, żeby zniknąć. Clair...
Książka Dziewczyna, którą znałaś
Dziewczyna, którą znałaś Nicola Rayner
{}6.7/10
Należała do niego. Była idealna. Aż nagle zniknęła. Jako by...
Książka Władcy czasu
Władcy czasu Eva García Sáenz de Urturi
{}7.8/10
Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku "Cisza białeg...

Cytaty z książki

“„Wystarczy jeden fałszywy krok. Każdy związek jest jak spacer po linie. Z kolei romans przypomina chodzenie z gorylem na plecach po sznurze rozpiętym wysoko nad ziemią i posmarowanym tłuszczem...”
{}× 2
#
“Najciemniejsze drogi w końcu zawsze prowadzą do światła.”
{}× 2
#
“Niesamowite, jak dobry możesz być w tym, co robisz, nie pomimo, a właśnie dlatego, że jest ci to zupełnie obojętne. (...) zupełnie przypadkiem odkryłem, że kluczem do sukcesu jest się nie prze...”
{}× 2
#
“Nie szukacie kogoś do pomocy w kostnicy? Zaczynam dochodzić do wniosku, że chyba wolałbym pracować z trupami.”
{}× 2
#
“Zdrowy rozsądek zasadza się na otwartości i szczerości.”
{}
#
Przeglądaj
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe