Och, Elvis!

7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Och, Elvis!
Książka Och, Elvis!
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Przyjaciółki, które ukradły urnę i zniknęły! Chociaż Joanna jest już po trzydziestce, wciąż mieszka z matką i ciągle słyszy, że powinna wreszcie znaleźć męża. Od lat cały swój wolny czas poświęca podopiecznym domu spokojnej starości, w którym pracuje. Nie jest tam jednak tak spokojnie, jak mogłoby s...

Przyjaciółki, które ukradły urnę i zniknęły! Chociaż Joanna jest już po trzydziestce, wciąż mieszka z matką i ciągle słyszy, że powinna wreszcie znaleźć męża. Od lat cały swój wolny czas poświęca podopiecznym domu spokojnej starości, w którym pracuje. Nie jest tam jednak tak spokojnie, jak mogłoby s... przeczytaj pełny opis
ISBN: 978-83-7976-950-6 ( 9788379769506 )
Wydawnictwo: Czwarta Strona

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Lekka

„Och! Elvis” Mariki Krajewskiej to książka, która opowiada o przyjaźni, która przetrwała wszystko. Alicja, Marysia i Gienia to trzy kobiety w podeszłym wieku, które przebywają w domu opieki „Patrycja”, którym dowodzi samotna Joasia. Kobiety przyjaźnią się od lat, ale tak naprawdę dopiero po śm... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
GO
@Gosia 2019-04-23
Przeczytane (2019-04-23)
„Och! Elvis” Mariki Krajewskiej to książka, która opowiada o przyjaźni, która przetrwała wszystko. Alicja, Marysia i Gienia to trzy kobiety w podeszłym wieku, które przebywają w domu opieki „Patrycja”, którym dowodzi samotna Joasia. Kobiety przyjaźnią się od lat, ale tak naprawdę dopiero po śmierci Alicji poznajemy trudne początki ich przyjaźni. Okazuje się, że w tym przypadku ich przyjaźń zrodziła się z nienawiści, a później ze wspólnych celów. Lekka, choć nie do końca wpasowująca się w mój literacki gust książka.
serce
AL
@alien125 2018-12-09
Przeczytane (2018-12-09)
Cudowna opowieść! Ta historia powinna spodobać się każdemu czytelnikowi :)
serce

twórcy strony

puchar
AL
@alien125 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.