Staszek i smocza przygoda

Tomasz Duszyński
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Staszek i smocza przygoda
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nazywam się Staszek Wolski. Nie wiem, czy ktoś odnajdzie ten list, jeśli tak, proszę przekażcie go moim rodzicom. Być może mnie i mojemu przyjacielowi Karolowi Majchrowi nigdy nie uda się wrócić do domu. To wszystko stało się przez chińską szafę. Chińską magiczną szafę z mojego pokoju. Na początku wszystko wydawało się ekstra. Szafa spełniała nasze życzenia. Wiedziałem jednak, że gdzieś musi tkwić haczyk. Już wtedy podejrzewałem, że ta pomoc nie będzie za darmo. Uparciuch Karol, nie żebym zwalał na niego winę, całkowicie się tym nie przejmował. Czasem mam ochotę go udusić, oczywiście nie dosłownie, ale gdybyście go poznali, to zrozumielibyście o co chodzi. Teraz mamy za swoje. Gdy wydawało się, że z szafą daliśmy sobie radę, na strychu znaleźliśmy kufer. One muszą być ze sobą w jakiś sposób powiązane. Okazało się, że kufer był pułapką. Wciągnął nas. Tak, tak! Dosłownie wciągnął nas jak odkurzacz. Znaleźliśmy się w bardzo odległym miejscu i utknęliśmy tu chyba na dobre. Nie wiem, co mamy robić. Jeśli ktoś nam nie pomoże? wolę o tym nie myśleć. Cała ta historia staje się coraz bardziej przerażająca i?
ISBN: 978-83-936572-7-8, 9788393657278
Wydawnictwo: Paperback
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 274

Autor

Tomasz Duszyński Tomasz Duszyński Tomasz Duszyński - jest dziennikarzem, pisarzem, a w wolnych chwilach maratończykiem. Debiutował zbiorem opowiadań - Produkt uboczny, wyd. Fabryka Słów. Jego opowiadania pojawiły się w antologiach  Jeszcze nie zginęła, Epidemie i zarazy, a także w m...

Pozostałe książki:

Jeszcze nie zginęła Glatz Toksyczni Kraj Pana Boga Zamieć
Wszystkie książki Tomasz Duszyński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Staszek i smocza przygoda nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@eR_
2019-12-19
7 /10
Przeczytane Współpraca

Przygodowych książek, z elementami fantastycznymi, dla młodszych czytelników, jest jak na lekarstwo.Chodzi mi tu, przede wszystkim, o naszych rodzimych twórców.Oczywiście zdarzają się chlubne wyjątki, ale ciągle, można to traktować jako ciekawostkę, a nie rzeczywisty nurt, który będzie służył rozrywce młodych.

"Staszek i smocza przygoda", to właśnie takie wyjątek.Książka opowiada, o pewnym chłopcu, który, po przeprowadzce do tajemniczego domostwa, za pomocą pewnego starego kufra przenosi się w fantastyczny świat, w którym przeżywa niesamowite przygody.

Orientalne klimaty, smoki, magia, mrożące krew w żyłach przygody i o wiele więcej.Tak sobie myślę, że młody czytelnik, zagłębiając się w lekturę tej powieści nie powinien poczuć się rozczarowany.Ja młodym czytelnikiem nie jestem już od dawna, co nie przeszkodziło mi doskonale się bawić podczas czytania, czego i Wam życzę.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Staszek i smocza przygoda. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl