Więźniowie Szarości

Christine Lynn Herman
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Więźniowie Szarości
Książka Więźniowie Szarości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Zrozpaczona po śmierci ukochanej siostry Violet Saunders wraca do rodzinnego miasteczka matki, by odkryć, że rządzi się ono przedziwnymi prawami. Rodziny jego założycieli, kiedyś czczonych jak bogowie, dysponują szczególnymi mocami pozwalającymi na skuteczne powstrzymywanie potwora uwięzionego w zamrożonym mieście z przeszłości, zwanym Szarością. Osobliwa nazwa miasteczka, Cztery Ścieżki, odwołuje się do czterech sposobów, w jakie walczą z Bestią poszczególne rody, znane jako Gałęzie, Kamienie, Sztylety i Kości. Gałęzie podporządkowują sobie drzewa; Kamienie tworzą rzeźby zdolne odegnać zło; Sztylety potrafią niszczyć, a Kości… mają zupełnie wyjątkową moc. Violet wcale nie cieszy się na wieść, że jest częścią tej układanki. Ma żal do matki, że wywiozła ją daleko od wszystkiego, co znała, zataiła przed nią rodzinną historię i wpląta...
ISBN: 978-83-8074-234-5, 9788380742345
Wydawnictwo: Bukowy Las
Cykle: Devouring Gray, tom 1
Stron: 360

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Witajcie w Czterech Ścieżkach.

To nie jest zwyczajne miejsce. To miasteczko, które ma swoje uroki i okrucieństwa. Ma skrzętnie skrywane tajemnice i moce. Tu rzeczywistość miesza się z magią, tworząc dwa równoległe światy. A Potomkowie założycieli żyją pośród zwykłych ludzi, chroniąc ich przed potężną bestią - Szarością. ... czytaj dalej »

Więźniowie szarości

„Więźniowie szarości” Christine Lynn Herman to powieść na granicy fantazji i rzeczywistości. Autorka przenosi nas do Czterech Śnieżek, miejscowości zarządzanej przez potomków czterech rodzin rodu założycieli. Violet ze swoją mamą wraca do rodzinnej posiadłości, aby opiekować się ciotką Darią. Spot... czytaj dalej »

@ilona_czyta @ilona_czyta
{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@ilona_czyta
@ilona_czyta 2019-10-11
@m_mikos
@m_mikos 2019-10-05

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się